Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

ollski
22. aug 2011

@lenka03 my sme chodili v privlake, na plaz kde stromy boli....bola to taka plytucka zatoka, kde sa poziciavali aj vodne bicykle, bol tam malinky obchodik a take pieskovisko pre deticky ktore bolo v tieniku...okolo boli lavicky velmi sa nam tam pacilo...treba skusit pozriet... v Nine bol s tienom problem...krasnu dovcu!!

lenka03
22. aug 2011

@ollski jeeeej, diky, budeme hladat ale ak vies nazov tej plaze alebo nejaku instrukciu ako ju najdeme tak pomoze 🙂

ollski
23. aug 2011

@lenka03..... praveze si na nazov neviem spomenut ☹ chodili sme smerom od zadaru,,,sa mi zda, ze to bola hned prva plazicka z toho smeru, pamatam si ze tam bola odbocka sabunike/privlaka....bol tam taky mini pristavik a cesticka okolo celej plazicky,,skusim hodit foto alebo poslem link na foto, lebo tu sa to zvacsit moc neda, tak neviem ci by to pomohlo....nebolo to oproti viru...skor rovno oproti sabunike, na druhej strane "pevniny"

ollski
23. aug 2011

@lenka03 taaaaak som to nakoniec naslaaaa 😵 😵 😵 bol tam hotel LAGUNA
snad to pomoze: http://www.hotel-laguna-privlaka.hr/
adresa: Hotel Laguna‎.....Put Bilotinjaka Bb, 23233, Privlaka

lenka03
23. aug 2011

Diky, ideme kuk, rano sme sa povozili po Privlake, boli sme pozriet i Sabunike ale nic z toho co sme videli nebolo tip top tak sme skoncili v Nine na piesku, o 10.30 sme to zbalili kvoli hicu a teraz vyrazame na popoludnajsie rochnenie 🙂

bmmz
7. sep 2011

babeny kde je pri Nine ta plaz kde je cierne bahno?

lenka03
12. sep 2011

@bmmz je to KRALJICINA PLAZA. viac v ip

petruska1212
12. sep 2011

aj na Rabe su miesta s piesocnatymi plazami. odporucam Barbat tam sme boli a bolo krasne.

mimkao
15. sep 2011

@petruska1212 nevieš prosím, koľko stojí trajekt na Rab?

alias313
15. sep 2011

mimkao trajekt stoji osobne auto a dve dospele osoby 126 kún...A je tam fakt nádherne

mimkao
16. sep 2011

@alias313 díík. a za osobné auto, 2 dospelých a 5 detí sa platí koľko? 😀 Teda, platí sa aj za deti?
My sme pôvodne chceli ísť na Krk do Malinskej, ale teraz rozmýšľam nad Rabom a neviem sa rozhodnúť.

lauraa
16. sep 2011

@mimkao ano plati sa aj za deti ale teraz uz je po sezonne tak aj ceny isli dole, najväcsia polozka je samozrejme za auto a osoby platis nieco okolo 12 kun, za deti menej....nie uz trosku neskoro na chorvatsko? my sme sice uz boli koncom maja a more bolo super aj ked nie take teple ako v auguste ale takto neskoro sme este neboli... aspon nam das vediet ako to vyzera po sezone v chorvatsku atak......

jarkamamina
16. sep 2011

kamaratka bola v Omiši a chvalila si videla som aj fotky je tam piesocnata plaz myslim ze cast Duče

mimkao
16. sep 2011

teraz som hovorila s kamoškou a povedala, že oni takto na prelome sep-okt. chodia každý rok a vraj tam je vtedy super. Tak keď nie more, tak aspoň krajinu pokukáme.

alias313
16. sep 2011

mimkao no my sme za deti neplatili: mali 3 roky a rok..takže neviem.a domov sme sa vracali 4.9 čo už bolo po sezóne a platili sme rovnako ako v auguste počas sezóny.. nám vravela tam jedna domáca z Čiech pôvodne, ale už tam prenajíma a žije 10 rokov, že tam má byť teplúčko celý september 😉 My sme bývali v oblasti Banjol cca 10 minut od centra Rabu, ale na pláž sme chodili autom na rajsku a saharu, bolo to asi 15 km...Keď sa vrátim na Rab tak pôjdem do oblasti Lopar, aby sme to mali bližšie k tým plážam. ale bolo tam na tých piesočnatých plážach fakt super

mimkao
17. sep 2011

@alias313 Ja som si vyhliadla Barbat. Pôvodne som chcela ísť do Malinskej, ale deti prehlasovali, že radšej trajektom 🙂 Neviem, či sú na Barbate piesočnaté pláže, ale v podstate mi je to jedno, pretože autom sa vieme premiestniť aj inde. Len na Barbate budeme ubytovaní. Teraz je to skôr taká dovolenka, že pokukame okolie, aj ostatné ostrovy na ďalší rok už budeme vedieť, kam ísť.
a pozerám, že Banjol je blízučko, takže určite pôjdeme aj tam, aj do Lopar.

cukroska
25. sep 2011

URčITE OMIš,ALE JA OSOBNE MÁM LEPŠÍ TIP 😀 JEDNOZNAčNE PRE RODINY S MALÝMI DEŤMI TALIANSKO /BIBIONE/ NIE JE TO DALEKO Z BAS.. DÁ POVEDAŤ AUTOM NA SKOK 😀 A myslím,že ani finančne nie je náročnejšie ako hociktorá destinácia v CHorvátsku...🙂 viem porovnať,takže určite už do Chorvátska s deťmi nepôjdem!!! :/ ale to je môj tip a názor 🙂pre mňa bolo najdôležitejšie,že deti sa celý deň vyhrali v piesku,pozvoľný vstup do mora,takže žiadna panika,že musí mať človek oči na stopkách...a tá večerná promenáda,veľký LUNAPARK a množstvo dobrých obchodíkov a dobrej pizze...čo viac treba...😀

pusinqa
26. sep 2011

@cukroska úplný súhlas aj my sme boli aj na Rabe akože bolo fajn ale teraz sme boli v Caorle pri Bibione také mestečko a úplne nadšení sme boli z pláží, mora, prostredia, cesty, naša voľba pre ďalšie roky tiež jasná 😉

matuvil
26. sep 2011

@rora Aj my sme boli s krpcami v Zatone, a bola tam piesková pláž

cukroska
6. okt 2011

aj u nás už len piesočnaté pláže... 😀 😀

lauraa
6. okt 2011

@mimkao aka bola dovolenka na rabe? uzili ste si tepla? a more?

mimkao
8. okt 2011

@lauraa včera sme sa vrátili 🙂 Nakoniec sme skončili na Pagu. Ubytovaní sme boli v Pagu, ale kúpať sme sa chodievali do Povljany. Pag sme zvolili kôli počasiu, predsa len tam bol 8 stupňový rozdiel. My sme mali od 28 do 30° a more bolo fantasticky teplučké. Pláž síce nebola piesočnatá, ale drobunký štrk, ale prístup k vode veľmi dobrý, takže deti si prišli na svoje, my tiež, takže som veľmi rada. A na to, že bol už október, sme sa opiekli ako raky. 🙂

cestou domov sme šli nie po dialnici, ale po pobreží, zastavili sa v Senj na obed a tam behom 15 min. prišiel orkán, takže sme videli aj brutal búrku na mori. Vietor bol hrozný, auta nepremávali. Keď sme sa konečne pobrali ďalej a prechádzali od Krku cez pohorie zastihol nás tam taký sneh, že sme nechápali, všetko bolo biele ako u nás v Januári. 😕 Cestou domov sme až po Budapest mali búrku. Ale ináč bolo všetko skvelé, na ďalší rok chceme ísť opäť do Chorvátska. 😵

p_a_l_i
15. dec 2011

@lauraa
Mohol by som poprosiť o bližší kontakt na to ubytovanie v Podstrane? Vyzerá to pekne 🙂 Ďakujem

lauraa
15. dec 2011
lauraa
15. dec 2011

@p_a_l_i mas v IP adresu a kontakt....

lauraa
16. dec 2011

@p_a_l_i nasiel si?

jurinka1
9. jan 2012

@alexkas Ahoj,pisala si,ze chodievas casto do chorvatska omisu duce,chcem sa opytat,zaujal nas apartman Tabak v duce ktory je pri Jadranskej Magistrale,ale spalna je otocena na sever cize od cesty,myslis ,ze hluk z cesty bude deti rusit,nakolko mame tri dcery,sedem,styri a jedena pol roka .vopred dakujem za odpoved.

jurinka1
9. jan 2012

@halit13 ahoj chcem sa opytat na ten hoteldonat v sabumike,co to je ??hladame dovolenku v chorvatsku s troma detmi,rozmyslali sme nad omisom,no uz sme stoho v koncoch a hladame kdekolvek.ak vies porad kde je najlepsie s detmi ,urcite pieskova plaz ale kam ???
vopred dakujem za odpoved

monika

halit13
10. jan 2012

@jurinka1 ten hotel nie je priamo v sabumike, je v zadar-borik, autom cca 5 min , asi 10km, mám aj fotky , inak, do chorvatska chodíme už dlho , asi 10 rokov, takže čo to pochodené,a keď mala malá cca rok a pol sme boli pri omiši, ale ak si ešte niečo nezobrala, tak o tom ani neuvažuj! Omiš bol zatiaľ najhorší výber - pravdu majú tí, čo píšu ,že je tam studené more! Už som vybrala aj na tento rok , ak chceš rada poradím kde je pekne.

halit13
10. jan 2012

@jurinka1 ozaj a hľadáš hotel alebo apartmán? V donate bola aj malá kuchynka - taký malý apartmán / rodinná izba/