Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

nevestickaaaa
9. máj 2012

Môžem vrelo odporučiť Medulin. Je tam aj kamenistá aj piesočnatá pláž. Piesočnatá pláž je veľmi pekná a plytká, priamo vo vode sú aj rôzne nafukovacie atrakcie pre deti. Samozrejme su zadarmo, nie ako u nas 🙂

ludka77
9. máj 2012

@mima595 ja som si kúpila u nás v Daichmane za 8€ a manžel a dcéra si kúpili priamo tam a jedny stáli 4€, a to sme boli od 23.7. do 5.8

mima595
9. máj 2012

a my presne naopak..v tescu na SR za 4E a v chorvatsku za 7E 😀 😀 😀 ..ale my sme boli od 24.6 do 7.7. vy ste už mali asi vypredaj 😀 😀 😀

filiatko
9. máj 2012

@alenah31 ahoj prosim ta a chodite cez cestovku, alebo mate neaky apartman? nemas prosim ta neake fotky? pop.kontakt? dakujem

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanka02
10. máj 2012

idešlna pieskova plaz je na ostrove Rab, mestecko Lopar, mozem doporucit. V minulom roku nemal syn ani rok, no mohol sa kludne kupkat.

kajazaj
11. máj 2012

Nám se líbí na ostrově Pag. Na dovolené u moře mám ráda koupání na různých plážích a k tomu je Pag ideální. Jezdíme s dětmi do Mandre, kde jsou pěkné oblázkové pláže i dětské hřiště s houpačkami a trampolína. Večer se dá zajít na jídlo do restaurace. Na Pagu jsme objevili i krásné písečné pláže (např. Čista plaža). Ve městě Pag si půjčujeme člun a projedeme si Pažský záliv. Tam jsou písečné i oblázkové pláže, kde jsme vždy zaručeně sami. Úžasný zážitek! Spokojeni jsme s ubytováním v apartmánech domu Ivica: http://www.novalja.cz/chorvatsko/letoviska/leto....

subica2
11. máj 2012

my ideme od 2.8. do hotela Nimfa - Živogošče, - allinclusive, nemáte niekto osobnú skúsenosť?Ďakujem

abbey1
11. máj 2012

@subica2 Osobnú nie, ale bola tam kamarátka s rodinou. Hotel si chválili, ale inak vraj hrozná pustatina, našťastie boli autom, tak každý deň chodili za zábavou inam, hlavne večer na prechádzky po promenáde, cez deň do kaviarničiek. To im tam vraj hrozne chýbalo. Záleží teda, ako ste zvyknutí tráviť dovolenku.

subica2
12. máj 2012

ďakujem, ideme s 3 deťmi 9,6,3 ročné. Aby deti mali bazén, čo to do úst a hlavne teplo. My nie sme nároční, ale zase očakávame akú takú kvalitu aj ubytovania aj stravy.

ejco
12. máj 2012

Ahojte,nemate kontakt na nejake ubytko na ostrove Rab-Lopar-Rajska plaz?

ejco
13. máj 2012

ak mate skusenosti s rajskou plazou na ostrove Rab.Piesok ci blato?Voda cista?

habo568
13. máj 2012

@julinka25 aj my ideme 7.8 do omisu duce,budeme byvat v apartmanoch rica

karolin09
13. máj 2012

@ejco my sme boli v Lopare minuly rok...plaz bola super. Piesocna, more bolo ciste a velmi plytke uplne stvorene pre male deti. Nam sa tam velmi pacilo, ubytko sme si hladali na mieste, neboli to nic extra ale dalo sa to vydrzat 🙂 brali sme si tam aj bicykle takze sme to tam celkom pochodili...

ejco
13. máj 2012

@karolin09 nebudem mat problem si najst ubytko priamo na plazi?Tak do 100m.

zuzkap2
13. máj 2012

@ejco aj my sme boli vlani v Lopare a aj tento rok ideme ubytko uz mame zajednane mesiac, sice to nieje nic luxusne ale prezijeme, vsak sa tam len vyspime 😉
Tak do 100m ubytko asi bude problem zohnat aj ked mozno sa podari

barborkam
14. máj 2012

Ahojte, vedeli by set mi niekto poradit? Tento rok sa chystame s nasou 10 mes. dcerkou do Chorvatska, ale s manzelom sa nevieme zhodnut na ubytovani. Ja som za apartman pri mori, co sa mi zda ovela praktickejsie, kedze v apartmane budeme mat viac miesta a hlavne tam potrebujem kuchynu, kde mozem malej varit. Manzel je zas za hotel, kde ma sice viac konfortu, co sa tyka ranajok, bazena atd., ale mne sa to zda neprakticke tlacit sa v malej izbe a k tomu si este budem musiet zadovazit aj varic, aby som mohla varit pre malu. Mate skusenosti?

barborkam
14. máj 2012

Ked uz sme pri tom, ake je to v Podstrane? Da sa tam s malym dietatom? Boli ste niekto v tomto hoteli?http://www.hoteleden-split.com/en Ja osobne som za Nin - http://www.booking.com/hotel/hr/apartments-sari... Uz mam z toho hlavu ako balon 😒

kaja73
14. máj 2012

@barborkam my chodime s malym len do sukromia-presne tie argumenty co mas ty vyhrali a plus hotel je casto hlucny-beha sa po chodbach,vecer casto vyhrava priamo pod izbami hudba ,bazeny mozu byt po oknami,schodisko mozes vychytit vedla izby-to vsetko sa nam uz v hoteloch stalo-ale to uz bol starsi syn vacsi a ak to az tak nevadilo.
Pri malom dietati to vadi viac a preto zas chodime do sukromia odkedy sa narodil mladsi syn.
Ten komfort-strava a bazeny-nam za ten hluk nestoja-nas syn je na to velmi citlivy.
Plus by mu bolo treba do 2 rokov zvast varit-ta hotelova tsrava je diskutabilna pre male dieta a on je aj potravinovy alergik,takze u nas sme hotel do 2 rokov ani nezvazovali a ani teraz nejdeme do hotela.
A nosit este aj varic na izbu a trapit sa v jedne izbe-no nikdy.
Radsej velky priestrany apartman s kuchynou v sukromi,na kludnom mieste v blizkosti dakej promenady a vecerneho zivota-to sme nasli a chodime tam už 5 rokov.

barborkam
14. máj 2012

@kaja73 Kam chodite, ak sa smiem spytat?

dusika11
14. máj 2012

ahojte svagor bol na rabe bol spokojny je tam piesocnata plaz a pekne mesto ...tak skuste ...

dusika11
14. máj 2012

@kajazaj pridavam sa k my sme boli v novaliji..na pagu len je tam rusno koopec mladych tam chodi ale mne to nevadilo aspon som sa omladila 😀 troska v noci to prehanaju ked chodia na zrce na disco...ale co uz...aspon cez den spia a clovek je na plazi sam.. 😎

kaja73
14. máj 2012

@barborkam chodime na ostrov Pag,priamo mesto Pag,ale trochu mimo centra-nech mame vecer klud-cca 10minut pesej chodze od centra.

karolin09
14. máj 2012

@ejco my sme s tym problem mali...boli sme tam na zaciatku septembra a to sme si mysleli ze uz to nebude take plne...nasli sme si ubytoko asi 800m od mora ale nam to az tak nevadilo, mali sme bicykle so sebou ale ani odslapat to nebolo az take hrozne. Su tam inak dost kopce, my sme mali ubytko asi na tom najvacsom 🙂 ale aj s 2rocnou dcerkou sa to dalo.

monnikka
14. máj 2012

My sme boli minuly rok v Sabunike a super 🙂 vela piesku, neboli az take prepchate plaze. ubytko sa dalo v pohode zohnat aj bez rezervacie, a ani cenovo to nebolo az take strasne.

kaja73
14. máj 2012

@monnikka a ako to tam bol s vetrom-ci casto fukalo a aka je tam voda co sa tyka cistoty a rias?
A co vecerny zivot-asi za nim treba ist do Ninu,ze?
Tiez sme toto zvazovali,ale nakoniec asi ideme na nase stare zname miesto,no na rok chcem skusit bud Zaton sukromie,alebo prave Sabunike.

monnikka
14. máj 2012

vietor bol v phode. neviem to az tak porovnat, lebo inde sme zatial neboli.. ale aj voda bola podla mna dost cista, vstup do vody bol povacsine s pieskom. rias nebolo vela. a co sa tyka nocneho zivota tak nejak raz do tyzdna tam chdila hrat chorvatska skupina stanky tam boli stale. nic extra, ale nam to s rocnym dietatom v tedy bohato stacilo 🙂 Nin neni daleko od Sabunike, aj tam sme boli pozriet, to je krasne mestecko je tam viacej obchodov aj ludi. V Zadare bolo viac atrakcii pre deti, ale tam sa mi velmi nepacilo. Zadar je tiez nedaleko Sabunike.

danka.k
15. máj 2012

@alenah31
@vendulka80 baby ja som zas povedala opak, ze s malym dietatom nikdy kamienkova. Maly sa tam totalne nudil, nemal co robit, v pieskovej sa vyhral, robil si cesticky, v pohode a na kamienkovej nic. maximalne sa tam nudil, videla som to na nom,hneval sa tam.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danka.k
15. máj 2012

@alenah31 ako jasne, ze aj nas mal ten piesok vsade. ale on chodil obuty v sandalkoch takze mu tam piesok nevadil, a to ze bol potom vsade, no ved jeho sme osprchovali, z veci sme vyprasili a bolo. ked mal na flaske tak sme oplachli a bol klud. ale jasne je to vec nazoru, kazdemu vyhovuje nieco ine, vsak ked budu starsi kludne pojdem s nimi aj na kamienkovu plaz, resp, co sme boli v podgore, tak to boli doslova kamene a nieze skalky, ale aj tak s malymi pojdem radsej na pieskovu a ten piesok vsade sa budem snazit prehliadat 😀