Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

zuzkap2
17. apr 2012

@jedina30 my chceme ist prave koli tomu s Krku, lebo plavba je dlhsia

misela24
17. apr 2012

my sme boli v lani v omiš-duče mal,to byť akože piesok 🙂 nooo povedzme že to bolo niečo medzi ...a tento rok budem asi voliť kamienkovu plaž bola som už aj na kamienkovej no nemala som ešte deti tak som teraz naliehala že chcem pieskovu plaž k voli deťom no ale veru som mala poriadne nervy malý mal rok a malá 4.ruky mali od piesku chytili si oči,a to bolo plaču,,,a aj ked mali hračky do piesku tak viac ich bavilo hladať kamene a hadzať do vody 😉 no a ten bordel na apartmane z piesku som myslela že ma porazíííí aj ked sme mali pred domom zahradnu sprchu ale ten piesok alebo čo to vlastne bolo bol uuuplne všade 😒

jedina30
18. apr 2012

@misela24 ..my sme stale chodili na kamienkovy plaz..len teraz si ta druha rodina zmyslela,ze chcu ist na pieskovu plaz..musime robit kompromisy a tak som veeelmiii zvedava..uz teraz viem co nas caka,ked mi o tom pisete 😖 ..takze k plavkam a uteraku treba pribalit aj flasu cistej vody.. 🙂

misela24
18. apr 2012

@jedina30 no veru radšej aj dve flaše 🙂

zanika1983
23. apr 2012

my chodime uz 3rok do Makarskej, nieje tam sice piesocnata plaz, ale male kamienky, moj maly ma 20 mes a ked mal 1r. vobec mu to nevadilo, este chcel aj bosi chodit 😉

ralka
23. apr 2012

Ahojte baby nepoznate niejaku peknu piesocnatu plaz chorvastku a aj niejale pekne ubytko u domacich kontakt alebo niejake info diki moc mame totiz 3 deti 1,5 rocne 2 rocne a 4 rocne.

danka.k
3. máj 2012

@miss_shy ahoj. Kedy idete do Privlaky? My sa tam mozno chystame 15 augusta, tak ak idete skor daj potom info ako bolo 🙂

amulienka
3. máj 2012

krasne miesto pre deticky je Rogoznica, oblast Lozica, zatoka uplne vzadu, je tam malicky strk a co je hlavne, je tam otvorene more, co nikde inde nie je. Chorvati sa chvalia, ze maju piesok na Bole, je to krasne miesto, ale ten piesok su minikamienky 😀 Jedine co som pocula, tak Omis je vraj piesok, a este nejake mesto, minule to bolo na Discovery, kazdy rok tam dovazaju novy piesok. Ale uz si nespomeniem kde...

zuzitka
3. máj 2012

ostrov RAB / mesto Lopar .... piesočná pláž 🙂

zuzkap2
3. máj 2012

@ralka piesocna plaz je na Rabe-Lopar
@zuzitka aj my sme boli vlani v Lopare, aj tento rok tam ideme

zuzanka.h
3. máj 2012

jednoznačne Rab- Lopar 🙂 plytká, teplá voda

miss_shy
4. máj 2012

@danka.k my ideme od 30.06. tak urcite napisem 🙂 a po tyzdni sa presunieme niekam inde, este neviem kam. tak baby ak mate nejaky tip prosim napiste, nieco pekne a nie moc daleko... dakujeeeeeeeem 😵

miss_shy
4. máj 2012

baby ma sme boli minuly rok pozriet na Lopare, a nam sa tam vobec nepacilo (ale sto ludi, sto chuti) mne to tam prislo strasne preplnene a piesok skor blatovy... To uz radsej ten omis, tiez tam je pozvolny vstup do mora a nie tak moc dlhy.

ralka
4. máj 2012

@zuzkap2 Dakujem za informaciu a este by som sa chcela spytat ci ste boli na blink alebo ste mali nieco zajednane a ci nahodou nemas kontakt na niejake ubytko..

fopardi
7. máj 2012

@miss_shy my sme boli minuly rok v privlake a bolo super je tam jedna plaž betonova ale v mori piesok a potom druha tam bol apieskova pláž ale zaleži kde budete ubytovany my sme boli da sa povedať na okraji do centra sme to mali daleko čo nam nevadilo lebo sme boli s malym dieťaťom a prave toto sme hladali čo sme našli tiež sme sa boli pozrieť v Nine a tiež bolo super plaž idealna pre deti 😉

lauraa
8. máj 2012

bol niekto v Nin? Ake su tam plaze? potrebujeme topanky do vody?

mima595
8. máj 2012

@lauraa - urcite ano..tam je sice piesok, ale vo vode su take riasy..travy..nasi bez topanok na to nechceli stupat...

halit13
8. máj 2012

@lauraa určite botičky, taká zlomená mušla vie riadne porezať nožičku

danka1424
8. máj 2012

Ostrov Brač- letovisko BOL....

ludka77
8. máj 2012

@lauraa z topánok do vody si nerob starosti ak ich bude treba tam ich malú na každom rohu a dokonca lacnejšie ako tu

mima595
8. máj 2012

@ludka77 - no neviem, ci lacnejsie, my co sme kupovali, tak nas vysli cez 7E

lauraa
8. máj 2012

@mima595
@ludka77
@halit13 dakujem dievcata...a inak nejake info.... boli ste tam priamo niekto... ze vraj na plaz musime chodit cez camp...

mima595
8. máj 2012

@lauraa - ano, my sme boli...ak myslis plaz ttu klasicku pieskovu pre male deti, tak je v blizkosti pri ceste camp, ale nejdes cez neho...neviem, kde budete byvat, ci tam budete chodit autom, alebo peso..tak rozpisem blizsie potom
ale ten camp je taky mini camp, nic extra velke

mima595
8. máj 2012

@lauraa - my sme boli minuly rok, byvali sme velmi blizko tej pieskovej plaze a camp sme mali pod oknami 😉

lauraa
8. máj 2012

@mima595 neviem kam presne ideme, doporucila nam to kamaratkina znama, pomerne lacne 60 eur noc 2 spalne, obyvacka s rozkl. gaucom, kuchyna, terasa, gril , par minut od mora peso , len ze vraj musime prejst cez ten camp....je to najkratsie..... dufam ze tam nebude hlavna cesta lebo mame so sebou dve male deti (3a5)nemas potuchy kde to moze byt? nejaky obchod na blizku?nemas nejaku fotku plaze?

halit13
8. máj 2012

@lauraa tu máš tu fotku - až takto autom sa dá k vode , ako začínajú napravo tie zelené kríky je kamp, ale nie moc veľký

lauraa
9. máj 2012

@halit13 dakujem....su tam nejake obchody (potraviny)...restika a nieco pre deti...da tam niekde vecer ist?

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vendulka80
9. máj 2012

@alenah31 Plne suhlasim, sestra bola minuly rok tiez v Omisi a povedala, ze nikdy viac pieskovu plaz s malym dietatom. Piesok bol horuci, maly ho mal doslova vsade, nosili ho v taskach, na uterakoch, no proste hruuuza. My sme boli vo Vodiciach a chystame sa znovu, mame osvedceny apartman a je to na nezaplatenie. Ale ako sa vravi, 100 ludi, 100 chuti. Ked bude dcerka starsia, urcite pojdeme aj niekde inde, trebars na pieskovu plaz ale teraz nam vyhovuju kamienky 🙂

halit13
9. máj 2012

@lauraa podľa mňa tichá dedinka, my sme tam preto chodili autom iba na kúpanie, ale napr, autom sa dá ísť pár km do zatonu či do zadaru.