Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

ollski
21. júl 2015

@rena40 my ideme do povljany v sobotu 😀 😀 😀

miasun
21. júl 2015

Omis -Duce ma piesoc. plaz

rena40
21. júl 2015

@ollski
viem 🙂 my v piatok večer 😝

rena40
21. júl 2015

@mejjus
ešte sa Ťa spýtam na vodu...je naozaj slanšia a na kávu a pitie nepoužitelná ?

mejjus
21. júl 2015

my sme si vodu kupovali , aj domáci kupujú...
@rena40

rena40
21. júl 2015

@mejjus
ok...tak budeme aj my 😝

anelehka
21. júl 2015

ahoj,my sme boli v Omisi pred par rokmi,voda tam bola studena jak fras,minuly rok sme boli v Zadare,kupali sme sa priamo v meste,alebo v Zatone,Nine,tam bola voda teplucka,osobne by som uz do Omisu nesla,teraz ideme okolo 15.8.a zasa do Zadaru,je to krasne mesto 😉

kaja73
21. júl 2015

@rena40 my tu vodu nekupujeme..pijeme z vodovodu...nechame ju odstat a je uplne v pohode.....pije ju aj nas maly 5 rocak.....uz 11 rokov takto pijeme ich vodovodovu vodu...

lenka444
21. júl 2015

Ahojte, ideme tento rok do Vrsi pri Nin. Chceli by sme si pozrieť aj nejaké pamiatky. Máte nejaké tipy? Ďakujem 😉

mima595
21. júl 2015

@lenka444 - to mate jedonoduche...Nin j krasny a Zadar tiez...vsetko mate v dosahu...

kaja73
21. júl 2015

@mima595 vidim ze ste uz doma...tu je more stale ako polievka a vcera sme boli na Jadre..malemu sa tam velmi pacilo..z vody nechcel ist ani vecer o 19h...

mima595
21. júl 2015

@kaja73 - my sme Jadru pozerali, ale len z fotiek...nepacil sa nam vstup, tak sme nesli...a na Simuni ste boli??
skoda, ze sme uz doma ☹ ☹

kaja73
21. júl 2015

@mima595 vstup je tam v pohode..strk a okruhliaky..maly je posero,ale dal to v pohode a jaskynky na brehu plus moznost vplavat tam...uplne ho to dostalo..potapal sa ako divy..super sa rozplaval a tak meter a pol zide uz dolu...tam sa to uplne zlomilo k dobremu....nie je to moc na vylihovanie na plazi.. je tam hic..ale voda je uplne bombova..krasne priezracna a zaujimava..
simuny sme este neboli..bud zajtra alebo pozajtra..maly by len na jadru chcel ist teraz, tak uvidime.

dasenka1203
21. júl 2015

my ideme o dva tyzdne na ostrov Vir, tiez su tam aj pieskove plaze, blizko historicke mesta Nin a Zadar, urcite zabehneme 🙂 uvidime ako bude zmenu vzduchu znasat najmensi clen rodiny ale ked v pohode tak dumem aj trosku dalej na Pag a do Pakoštane ist mrknut, zeked uz tam budeme ze pobehame co najviac 🙂 nie len cele dni valat sunky na plazi :D
@lenka444

mima595
21. júl 2015

@kaja73 - tak mame co pozerat buduci rok🙂)
A Caska?

kaja73
21. júl 2015

@mima595 zatial sme neboli..a neviem ci pojdeme..chceli sme sa tam ist potapat..na to zatopene stare mesto sa pozriet,ale petka poboliva ucho,nemoze sa potapat 😖 takze asi nic z toho nebude...ako plaz mi to zas tak nechyba..bezna plaz...nic zvlastne....radsej nieco nove skusime mozno este..ale nevim co...vacsinu mame pozretu a tie zle pristupne autom ,alebo take kde treba ist dlho pesi...to sa nam nechce.
Takze asi len simuny camp,jadra a nasa pieskovka. 🙂

mima595
21. júl 2015

@kaja73 - inak my sme boli aj v muzeu🙂)) super chladok....tam su tie najdene veci z Casky....kebyze ste sa velmi nudili....

rena40
21. júl 2015

@kaja73
v meste Pag vraj bude karneval...tento víkend
https://www.facebook.com/642618362478945/photos...

kaja73
22. júl 2015

pieskova plazicka v potocnici ..prve 4 foto
a pre @mima595 jadra plaza.....zvysok....trochu sme sa vyblbli aj pod vodou...uzasne cistucka je tam

ivanafialkova
22. júl 2015

Prvé dve asi rovnaké 🙂 piesok vonku aj v mori. Druhé dve vonku kamene v mori piesok. Povljana ostrov Pag. Odporúčam pre kludnú dovolenku.

rena40
23. júl 2015

@ivanafialkova
jéj...tam sa budeme od soboty vyvalovať aj my...kedy ste tam boli? Budeme bývať v oranžovom dome pri tej pieskovej pláži 😀

ivanafialkova
23. júl 2015

16steho sme sa vrátili. 10 dní sme boli. Kolko platíte ubytko?

ivanafialkova
23. júl 2015

@rena40 16steho sme sa vrátili. 10 dní sme boli. Kolko platíte ubytko?

rena40
23. júl 2015

@ivanafialkova
45e sme 2+2....je to troška jednoduchšie ubytko,ale v tejto cene máme všetko- klimu,wifi aj taxu...takže spokojnosť s Povljanou? Ja mám troška obavy,či nebude tá pláž preplnená a vela kočiek tu spomína,že je tam more ako pri rybníku 😝

ivanafialkova
23. júl 2015

Ja som spokojná.Rybník je v Nine ale iste nie tu. Mi sme mali 60 eur za noc pre ôsmich. Tri izby kuchyňa kúpeľňa klíma terasa. Ale chodievame aj na kamienkovu mali dubrovník to prejdeš aj pešo od pieskovej popri mori ale hore nad.morom cez takú sarinu. A na pieskovej je dobrý bufet. Lignje s hranolkami 45kun palpalice malé rybky s hranolkami 22. A aj všeličo iné robia.

rena40
23. júl 2015

@ivanafialkova
díkes...si ma ukludnila 🙂
Takže sa máme na čo tešiť...aspon nebudem musieť variť,ked sa tam dá v pohode prestravovať 🙂 Prosím Ťa,boli komáre?

rena40
23. júl 2015

@ivanafialkova
...ozaj a robia tam aj pizzu?

ivanafialkova
23. júl 2015

v tomto bufete nie ale ako je námestíčko dediny tak smerom na dubrovnik pláž bola pizzerka a tiež nie drahá. myslím od 35 kun malá po nejakých 50 , ale to presne neviem som celiatik takže o to som sa nezaujímala. Tento rok bolo menej komárov ako vlani. mna nestipol ani jeden. Myslím že pre deti isto zober niečo. Ale pozor na pieskovej pláži neni chládok.

rena40
23. júl 2015

@ivanafialkova
ešte raz dík za infošky 😉 máme slnečník aj stan a budeme skoro na pláži,takže nebude problém odskočiť aj do bytu 🙂 Deti sú už velké,ale ja tak komáre nemusíme 😝

ivanafialkova
23. júl 2015

@rena40 v tomto bufete nie ale ako je námestíčko dediny tak smerom na dubrovnik pláž bola pizzerka a tiež nie drahá. myslím od 35 kun malá po nejakých 50 , ale to presne neviem som celiatik takže o to som sa nezaujímala. Tento rok bolo menej komárov ako vlani. mna nestipol ani jeden. Myslím že pre deti isto zober niečo. Ale pozor na pieskovej pláži neni chládok. A voda neni pitná. Kupite si hore v supermarkete velké vody 5-6-7 litrové. Je dobrá aj na pitie a varenie. Inak rajčinu papriku a všeličo tam babky ráno predávaju na námestíčku aj po ceste hore dole. Pekáren je tiež v centre aj cestou na pláž dubrovník. Teraz už bude bývať isto aj živá hudba v centre aj pri kempe . Bude dobre mne sa tam páči a to sme roky chodili do Poreču. A Pag máš 12 min autom. Tam sa dá zaparkovať pri veľkom supermarkete a keby je plno tak idete poza super market a do prava trošku a tam je velké parkovisko. Ale platí sa. Ale v pagu všade. Na povljane sa nikde neplatí parkovanie. A oplatí sa ísť do zadaru je to 50 km a je to tam večer krásne. Hlavne pozdrav slnku . Svietiaca meniaca podlaha a more hrá ako na organe. Oplatí sa videť. V zadare je zadarmo
parkovisko pri nemocnici. Ak by náhodou pršalo Zadar ani neskúšajte bude tak plno že sa ani do mesta nedostanete. Ale bežný večer sa dá. Ak ešte niečo kludne sa opýtaj