Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

alenkam.
16. jún 2014

@dada2007 tak som nasla, ze my sme vlastne uplne za... Za Zatonom.. snad to bude ok...

dada2007
16. jún 2014

2.Zdrijac pláž(č.28) a škola surfovania....

dada2007
16. jún 2014

3.Prodorica pláž(č.29)
nemám foto, info....neboli sme.....

zuzkaigorkova
16. jún 2014

ostrov dugi otok🙂plaz sakarun🙂

dada2007
16. jún 2014

4.Bilontinjak pláž(č.30)

mirka20
16. jún 2014

@dada2007 super fotky, my ideme v auguste do nin, tak uz teraz sa tesim 🙂

dada2007
16. jún 2014

@alenkam. aha.......vy ste tam dolu nižšie.....tie pláže absolut nepoznám.

patadam
17. jún 2014

Chcem sa spýtať,ako je to s plážami na ostrove Rab oblasť Barbat, máte niekto skúsenosti? Dakujem 🙂

22petruska
17. jún 2014

baby poradte nejaký kontakt na súkromné ubytovanie priamo nie cez cestovku bud ostrov Rab alebo Crikvenica alebo aj nejaké iné miesto kde ste boli na pieskovej pláži.díky moc

antuanet
18. jún 2014

@dada2007 ahoj a kde ste boli ubytovani? ako daleko boli tie plaze? super to tam vyzera...diik

dada2007
18. jún 2014

@antuanet ahojda......my sme boli ubytovaný v súkromí v časti ktorá sa volá BILONTINJAK.......ku ,,našej" pláži sme to mali 150 možno 200 metrov-vôbec neviem presne. Chodili sme tam pešo, na ostatné autom.

tu je mapa......BILONTINJAK je dolu vlavo.....vedla Zaton rezortu.

http://www.bikenin.com/docs/Nin-Croatia-Town-Ma...

a nemáš začo, ak ešte niečo, kludne sa pýtaj 😉

wercsi83
18. jún 2014

@caspino ahoj rozmyslam ist na Rab do lopar famyli hotel. Viem ze tych hotelov je viac ktory je najblizsie k moru a ake je tam prostredie? Pri mori je aj tien ako stromy alebo len piesok a lehatka na styl Taliansko? Cista je tam voda? Je pri hoteloch aj bazen? Mame 16 m syna je to vhodne miesto pre taketo dieta? Vdaka 🙂

lauraa
18. jún 2014

@wercsi83 ja poznam len hotel san marino a hotel sahara plaza,je to hotelovy komplex , oba su v podstte na plazi, cisty piesok , plytke more, len su tak trosku do kopca.... je tam aj borovicovy les takze tien....

caspino
19. jún 2014

@wercsi83 dobre ranko hotel je blizko mora zide sa len takým miernym kopčekom hotel je v takom borovicom ako keby parčiku v chladku bazeny nie su pri hoteli a more je ciste plytke dlho dlho, plaž je taka ako v taliansku lehatka slnečníky ale hned pri plazi je taky parčik borovicový kde je travicka tien klud, sprchy je to hned pri plazi vobec nie daleko my sa boli zlozeny vzdy v tej casti a ked sme isli do mora len sme presli par krokov, mne to vyhovovalo kvoli kludu na spanie v kočiku a z tych sprch sme si napustili do maleho bazenika vodu tak sa drobec člapkal aj tak, maly mal 1x ked sme boli 10mes a o rok sme boli znova to mal 2roky, podla mna super volba pre male deti, a bezeny nam nechybali my sme chceli more 🙂

timety13
19. jún 2014

@caspino Vy ste uz boli v family hotel lopar na rab? ak áno, tak cez agenturu, alebo sami ste to vybavili? je to dobré pre 21 mesacného?

caspino
22. jún 2014

boli ano cez cK Vitkovice nas maly mal raz 10mes a raz 2roky byvali sme vo vedl.hoteli Veli mel ten je hned vedla family ten je naj.... peknu dovolenu nasa spokojnost 2krat

chilly1
22. jún 2014

Viem, ze na ostrove Rab je dlha piesocnata plaz...https://www.google.sk/search?q=rab+lopar&espv=2... .............. pozri fotky oblast sa vola Lopar . Ideme tam tento rok

zuzub
26. jún 2014

Ahojte, chystáte sa alebo boli ste niekto v hotely Donat pri Zadare? akú máte skúsenosť, hlavne čo sa týkka pláže? my sa chystáme, tak dúfam, že nebudeme sklamaný.

jano89
29. jún 2014

Čaute,
určite pomôže táto appka na mobil. Je v nej aj či je pláž "kids friendly" čiže vhodná pre deti. Rozoberajú ju tu: http://dovolenkuje.me/2014/06/11/blog/tipy-a-tr... Hádam pomôže 😉

vlasa
30. jún 2014

@zuzub my sme tam boli a teda na to,ze to bolo all inc.nic moc ☹ ale my sme mali velmi zle pocasie,studenu vodu,aj ubytko nic moc.animacie slabe,bazen maly a studeny.ale my sme boli pred tromi rokmi,tak snad sa zlepsili.

zuzub
30. jún 2014

@vlasa ďakujem, no uvidíme snáď sa to polepšilo, a v akom ste bolo termíne, že ste mali také zlé počasie?

vlasa
30. jún 2014

@zuzub prelom jul-august.vtedy bolo aj u nas taka zima.drzim palce a prajem krasnu dofcu.ja chorvatsko milujem 🙂

zuzub
30. jún 2014

@vlasa no super aj my ideme v tento termín tak len dúfam, že aspoň to počasie bude fajn,keďže ideme na dovolenku po 6 rokoch 😀

strihalka
1. júl 2014

@dada2007 Ahoj, muzem se te zeptat?co rikas na tu plaz Zdrijak?aka je?je ok?siroka?aky je vstup do more?pozvolny?je vhodny pro lete ditE?dakujem

1anicka31
1. júl 2014

@halit13 chcem sa opýtať boli ste v apartmáne ake su tam ceny za apartmán ?

1anicka31
1. júl 2014

@dada2007 chcem sa opýtať na ubytovanie a cenu ya noc dakujem Hanka

halit13
2. júl 2014

@1anicka31 ahoj, kde myslíš?

1anicka31
2. júl 2014

@halit13 no chcela som vedieť že či nemaš neaký dobrý apartmán poradiť neaku dobru cenu či nemaš nahodou neaký priami kontakt diik

dagaz
3. júl 2014

Baby skúste cez uniline ja som tento rok sa našla ubytovanie apartmán pre 3. 100 metrov od mora 150 od najbližšej pláže za 340 eur osem noci ostrov pag

dajka9876
7. júl 2014

Ahojte neviete o dakom lacnom ubytku v taliansku lido di jesolo ? Tak na 10 dni ?? 4 dospely a 3 deti ??