Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

jukov
17. júl 2015

@oksu tu je stránka, kde nájdeš potrebné (ľavá strana - žltý podklad), môžeš všetko vypočítať, čo potrebuješ vedieť

bizuka
17. júl 2015

@lopp1979 ahoj,ubytko ste mali zajednané? Dajako sa my nedarí nič zohnať,ako to tam vyzerá ak by som šla na blind.? Ďakujem

jukov
17. júl 2015

@oksu zabudla som priložiť, tak prikladám http://chorvatsko.atour.sk/trajekt-chorvatsko-o...

elise
17. júl 2015

@millada ak budes myto platit kartou musis sa klasika zaradit, my sme museli cuvat z pruhu kde maju skrinky.

jukov
17. júl 2015

@bizuka tu je stránka s priamim kontaktom na majiteľov - na stránke sa ti objaví síce Brela, ale na ľavej strane si môžeš vyhľadať kam by ste chceli ísť, potom len buď zavolať (sú tam tel.kontakty) alebo napísať e-mail .

elise
17. júl 2015

@milanchemik potraviny kupis, len korenie so sebou co pouzivas, olej. Rano som sla na trovisko, kupis lacno, kde nie je trhovisko su tam stanky s ovosim zeleninou, pekarne.

lopp1979
17. júl 2015

@milanchemik ahoj stravujeme sa v restikach cena grilovaný tuniak+hranolky+zeleninový šalát+pivo vyjde 85 kún, pizza od 45 do 60 kún, populárne je cevapcici to vyjde 60 kún maju tu rôzne šaláty z morskými príšerami cena zhruba od 55-75 kún restiky maju aj rôzne akcie ze napríklad od 11-14 hod to mas za polovične ceny je to rôzne.velka Palacinka 13-15 kún zmrzlina 6-8 kún, kebab 29 kún.

lopp1979
17. júl 2015

@bizuka nemali sme zajednane na každom kroku domáci vysedávajú a ponúkajú ubytovanie este aj mY mame ist domov a rozmýšľame ze zostaneme každý den sa chodíme prejsť z brely na Bašku vodu je to zhruba 2 km a ubytovania je kvantum ce za 2 izbový apartman je zhruba od 70-100 EUR za jednu izbu nás domáci pýtal 30 ale to je bez kuchynky. My mame apartman za 75 eur

mlil77
17. júl 2015

ja kazdopadne odporucam ostrov Rab, cast Lopar. V Chorvatsku som bola asi 6 krat a Lopar bolo najkrajsie co som videla a zazila v Chorvatsku. Su tam piesocnate plaze, daju sa najst sukromne miesta, bola to moja najkrajsia dovolenka v Chorvatsku. Ubytko sme si nasli priamo na mieste.

bizuka
17. júl 2015

@jukov ďakujem

bizuka
17. júl 2015

@lopp1979 nás je trošku viacej,my budeme potrebovať viacej apartmanov

blcha
17. júl 2015

piesočnata pláž Omiš Duce.pozvolny vstup do mora pre malinke detičky ideálne aj ked 90% ubytovania je tak že treba prechadzat hlavnu cestu priamo na plaži tam toho veľa nieje .

rica1
17. júl 2015

@elise je to hrozne ☹ clovek naozaj aby sa bal ☹

elise
17. júl 2015

@rica1 ved to. ☹

mimincek2
17. júl 2015

ja tiez odporucam Lopar na Rabe, teraz sme sa vratili z dovolenky a bolo uplne super, velka piesocnata plaz, plytke a ciste more, raj pre deti... fajnovo sme si oddychli 🙂

rica1
17. júl 2015

@elise my chceme ist ale teda az buduci rok na tucepi ale to je vychytena destinacia a ked zautocia bohvie kde to bude, normalne to zvazim a budeme iba na sk, ja mam z tychto veci iny strach ☹

mejjus
17. júl 2015

my sme boli aj v Omiš-Duce aj Lopar , no Lopar jednoznačne vedia..čistá pláž, plytké teplé more , fakt ako raj ..ani Duce nie je zle , ale ja osobne sa tam už nechystám..tento rok sme boli na ostrove Pag , a tiež tam boli piesočnaté pláže...

tinkomira
21. júl 2015

@mejjus prosim ta, kde konkretne ste boli na Pagu?

zamilion
21. júl 2015

pred rokom sme boli v Duce... nuž nebolo tam najčistejšie na pláži ale vo vode to bolo OK a hlavne bez otravných topánok s dobrou možnosťou hrať loptové hry

predaj_oblecenia
21. júl 2015

ostrov Rab,Omiš alebo Zaton su super,a najlepšie piesočnate plaže

mejjus
21. júl 2015

@tinkomira my sme boli v dedinke Vlasiči , ale pochodili sme skoro celý ostrov..vo Vlasiči na pláži sa strieda piesok a malé kamienky, vo vode je piesok

rena40
21. júl 2015

@mejjus
čauko,prosím Ťa,býva vo Vlasiči plná pláž?Ideme v piatok do Povljany a rada by som skočila aj do Vlasiči..

mejjus
21. júl 2015

@rena40 my sme bývali kúsok od vchodu na pláž , tam bolo dosť ludí , ale prešli sme na pravo (smerom k člnom) pár metrov, a tam sme mali klud ..tam bolo velmi málo ludí , a išlo fakt len o pár metrov

tinkomira
21. júl 2015

@mejjus nam odporucali Povljanu, tak sme to zvazovali. Vy ste boli teraz v juli? ake bolo more? bolo dost teple pre male deticky? a ako je to tam s ubytkom, dalo by sa najst aj na blink?

rena40
21. júl 2015

@mejjus
...ok,snád sa tam pôjdeme mrknúť 🙂

mejjus
21. júl 2015

@tinkomira vrátili sme sa vo štvrtok , voda bola velmi dobrá , teplučká ..pochodili sme vela miest na ostorve, ale v povljane sme neboli , a to sme mali len kúsok...ani neviem prečo ....určite sa dá nájsť apartman , len možno nie blízko pláže...kúsok od nás bolo Smokvice, boli sme tam pozrieť, to neodporúčam.... auto musíš nechať na kopci , pešo dole a ešte sú tam aj ježkovia...Krásne miesto je čistá pláža pri Novalji..velmi sa nám tam páčilo, mali sme malú zátoku len pre seba

mejjus
21. júl 2015

@rena40 tu vidieť len kúsok , je to fotené z hora, pri pláži je taká skalnatá stena

rena40
21. júl 2015

@mejjus
ok,díky moc 🙂 uvidíme na mieste 🙂