Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

palmarmj
30. júl 2013

@katka0905 Prosim ta pisala si o dovolenke na Pag-u v o Vlasici... mas kontakt na ubytovanie? Dakujem

wenka25
30. júl 2013

My sme boli teraz na Pagu v meste Pag,plaž dlhá,široká,aj ked bolo vela ludi,sme neskoro s detmi chodili k moru,vždy sme mali dobry flek.a bol tam taky štrko-piesok takže decka sa perfektne vyhrali a do vody nepotrebovali topanky.

danda37
3. aug 2013

@halit13 ahoj my sa chystame,poslala by si mi fotky prosim? danda37@azet.sk rozhodujeme sa kam ist

halit13
4. aug 2013

@danda37 a kam sa chystáte? fotky mám všetky tu v albumoch, asi 5 je o chorvátsku 😉

danda37
6. aug 2013

@halit13 ešte nevieme kam presne,nechame si poradit

jg123
18. aug 2013

Ahojte,
prave sme sa vratili z Loparu na Rabe (Chorvatsko). Vsetkym s malymi detmi odporucam...piesok, plytke more...ak vam teda nevadi kopec ludi 🙂 Pre vacsie deti aj tobogany, vodne bicykle so smykalkou do vody. Pekne male mestecko, s vyhliadkovym vlacikom, obchodikmi, restikami, kolotoč, skakacie hrady, trampoliny, minigolf,...no vsetko aj co nechcete 🙂

onlika
19. aug 2013

Ahojte, my sme boli v Meduline, tiez je tam pieskova plaz, plytke more, ciste. Pre milovnikov kempovania, je tam velky, dobre vybaveny kemp a tam najdete pieskovu plaz, kamienkovu aj skaly, kazdy, co mu vyhovuje.

bosorenka12
20. aug 2013

ahojte vsetci dovolenkari, najradsej by som isla hned zajtra na dovolenku,ale do talianska je to krasna krajina, ale termin nam nevysiel tak rozmyslam o chorvatsku ked sa da ubytovat bez problemov poradte kam s 20 mesacnym babom ? a dost tu pisali ze su serpentiny na ceste to mam chapat ako kopce? lebo sme isli len na Ranc pod Babicou smer topolcany take kopce a maly to neznasa tu cestu bolo mu zle povracal sa 10 min pred cielom tak tohto sa teda bojim napiste kto ma ake skusenosti popripade kontakt nejaky overeny vdaka pekny dnik 🙂

katik80
30. dec 2013

Poradite niekto pekne ubytko v Pakoštane alebo Primoštene? Ďakujem.

amatas
3. jan 2014

@katik80 Ahoj v Pakoštane môžeme ponúknuť apartmán.
Ak by ste mali zaujem o fotky, tak sa ozvite na IP. Dík a pekný víkend! Andrea

juris
3. jan 2014

Ahoj, ja si vyberám vždy cez Inviu - tu je ponuka priamo pre Primošten: http://goo.gl/YRwwJx.
V kľude si pozriem hotely, ceny, ak ma nejaký zaujme overím si ho na Googli, pozriem mapu, či mi vyhovuje poloha, pozriem si fotky v okolí a ak áno, objednávam. Ešte som sa ani raz nespálil, práve naopak, našiel som veľa krásnych miest.

dakota14
5. jan 2014

máte niekto skúsenosti s ck adria databanka

satanka1
5. jan 2014

@dakota14 my sme cez nich boli 2x a v pohode

belllinka
13. jan 2014

@dakota14 vcera sme ai cez nich objednali aprtman, tak tiez dufam, ze to bude v poriadku.

winka99
13. jan 2014

@dakota14
@belllinka
v lete sme boli cez nich...bez jedineho problemu prebehlo vsetko

dakota14
13. jan 2014

@belllinka
@winka99 my už máme objednané taliansko chorvátsko zas odkladáme dúfam že sa tam raz za života dostaneme 😀 belllinka a ktorý ste si vybrali

winka99
13. jan 2014

@dakota14 nieje v taliansku 'spinavo' ? nieco take som zapocula, ze je spinave more, my sme zatial boli len v chorvatsku, ale tam clovek ma takmer pocit ze sa nepohol z domu, lebo vsade sami slovak...tak by sme chceli nieco ine pokukat uz a taliansko je este tak primerane vzdialene....vies nieco konkretnejsie odporucit v taliansku? diky 🙂

winka99
13. jan 2014

sami slovaci...som chcela 🙂

dakota14
13. jan 2014

@winka99 špinavé more dovol sa zasmiať sa mi nechápem ako toto niekto môže stále rozprávať veď je tam piesok tak aké budeš mať more asi že zakalené, ak ti to vadí tak skús radšej bulharsko tam napriek tomu že je piesok tak more nie je zakalené záleží ako a kde aj v taliansku sú miesta ako v karibiku krásne azúrové more ale zas vyššie ceny ked už ideš nižšie alebo sicília, sardínia my sa do talianska vždy radi vraciame chorvátsko odkladáme rok čo rok aj po negatívach kamarátoch pre tie kamene že z toho bolia nohy a do vody bez topánok nemôžeš kdežto v taliansku je to labúž ten piesok nôžky máš jak bábätko a ten píling na telo každý máme svoj názor na niečo iné ale aspoň raz by sme chorvátsko chceli vyskúšať na budúci rok plánujeme primošten alebo makarskú tak dúfam že sa nám bude páčiť a možno rpesedláme pár rôčkov zas na chorvátsko nech sa vám vydarí dovča

belllinka
13. jan 2014

@dakota14 My ideme do chorvatska na Pag do aprtmanov Jarka. Cele hodiny som vyberala, kym som nasla nieco co sa mi uplne pacilo🙂 VY idete kam?

dakota14
13. jan 2014

@belllinka ideme opäť do talianska chorvátsko snáď na budúci rok plánujeme už teraz tak chcem mať nejaké ubytká preverené dosť dopredu

mykeila
13. jan 2014

Piesok v Chorvatsku je vzácnost, my sme boli minuly rok na omisi je tam fajn. 🙂

winka99
13. jan 2014

@dakota14 pisem, ze sme v taliansku este neboli, preto sa pytam, ze ako to vyzera s vodou, aj ked nepises konkretny tip, aj tak dakujem za nazor 🙂 a inak najdes aj v chorvatsku plaze kde nepotrebujes obuv do vody...boli sme v povalji, bol tam piesok, nie sice taky jemny, skor malilinke kamienky, ale v mori fakt super pocit oproti predchadzajucej dovolenke v poreci...tam nieze kamene, tam balvany na brehu aj vo vode
tak uvidim kam nas zaveje, takisto prajem pekne leto

dakota14
13. jan 2014

@dakota14 pozerala som to ubytko krásne ako veľa alebo teda skoro všetky od nich je ťažké si vybrať to je asi jedna z najlepších cestoviek ktorá ma tak pekné ubytovania akurát tá pláž pod tým domčekom sa mi zdá z tých fotiek dosť hlboká voda hned pri kraji ak máš malé deti asi to nebude ok ale sú tam aj iné pláže ak idete autom tak v poho my by sme radi šli nižšie od primoštenu dole pod tie všetky ostrovy alebo na brač kde už je také otvorenejšie more aby nám to nepripadalo ako na jazere 😉

dakota14
13. jan 2014

@winka99 tam kde my chodievame do lignana tak tam je voda kalná ale pred dvomi rokmi sme boli a bolo lepšie každý rok tam je inak záleží to aj tých prúdov aj na ktorom mieste v letovisku si mali sme krajšie pred tromi rokmi sme boli tak v strede a tam bolo horšie alebo večer ked je odliv tak je čírejšie je na tom veľa faktorov kdežto v chorvácku je stále krásne to sa mi tam páči len mi nevoňajú tie kamienky a zas tie pieskové pláže písali že sú skôr blato ale mne by sa páčila taká pláž také mini kamienky mali sme takú v grécku a to bolo fajn ľahko si to zo seba oprášila ako piesok a neboli to veliké kamene ale malilinké kamienky tak 2-3 mm veľké chceli by sme vyskúšať niektoré z tých robinzonád

kaja73
13. jan 2014

@dakota14 konkretne na ostrove Pag najdes vsetky druhy plazi-skaly,mola,okruhliaky,kamienky,hrubsi piesok ,ale ja jemny mas v malych dedinkach-nie blatovy.
A ostrov sa da prejst pocas dovelnky cely, lebo ma len 60km a ked si dakde v jeho strede ubytovana,tak mas vsade max 30km.
A su tu aj opustene plaze kde mas uplne sukromie, aj ozaj romanticke plaze kde sa ide po uzkej prasnej ceste...proste si tu ozaj kazdy najde to svoje.
A vsade-aj na pieskovych plazach je cista voda.

dakota14
13. jan 2014

@kaja73 jasné ja tu budem nahliadať najviac počas dovoleniek a uvidíme čo budú baby písať a potom niečo vyberieme ešte sa chcem opýtať na teplotu vody v chorvátsku väčšina vravieva že je studená druhý zas že je vždy teplá tak komu veriť v taliansku je vždy more teplučké ja som otužilec mne studená nevadí len ostatný aby nevybiehali ako ladové medvede 😀 😀 😀

martina1305
13. jan 2014

@dakota14 ja som v Chorvatsku vzdy zazila studenu vodu…aspon pre mna teda…zalezi od cloveka, komu co vyhovuje a komu je co uz studene

stefit
13. jan 2014

my sme boli na Sicilii, je tam krasne, pieskove plaze, more nadherne ciste....

kaja73
13. jan 2014

@dakota14 vacsinou sa pohybuje v sezeno na cca 25-26 stupnov a v zalivoch aj 28-my chodime do zalivu,pieskoveho a tam je uplne prehriate more-okolo 28.
Ale napr minuly rok boli dake blbe morske prudy a voda sa nevedela prehriat-takze 30cm od povrchu bola ozaj studena-miesli sa studene spodne prudy aj ked bolo 37 vonku na chladku,tak voda sla tak na 24-25 stupnov.
Ale to sa stalo prvy krat a do chorvatska chodime uz 13 rokov.