Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

ckck
31. júl 2014

piesočnatá pláž - super ostrov Rab- Lopar, San Marino beach, ale ja chodím v júni, je kľud, domáci tvrdí že júl a august je katastrofa- preplnenené, je to 1,5 km dlhá piesková pláž s veľmi plytkým pozvoľným vstupom, pre deti super, stále teplá voda !

silviaaa21
31. júl 2014

@gromkaver My ideme prvé dva septembrové týždne do Ninu. Keď som pozerala ubytko, tak všetko bolo rezervované, tak som radšej zajednala aj ja. Skús pozrieť priamo cez chorvatov aj keď aj oni mi odpisovali, že práve tento termín sú obsadeni.http://www.apartmani-nin.com/nin-apart...

matamisi
1. aug 2014

@ckck dakujem😉

zuzkaigorkova
1. aug 2014

Neviem ci to tu bolo uz spominane ale na ostrove dugi otok su nadherne pieskove plaze;)ostrov ma neobycajnu atmosferu a hlavne nie je az tak preplneny turistami , dostat sa da na neho jedine trajektom zo zadaru.pieskova plaZ ktora vas ocari sa vola sakarun, ale popri ceste je viac odbociek na plaZ, mnohe z nich su tiez pieskove.peknu dovolebku.

gromkaver
1. aug 2014

@silviaaa21 asi pojdeme nakoniec do talianska,. mm nechce ist do chorvatska, ze na neho tie skaly velmi studeno posobia 🙂,. ale dakujem, odkladam si stranku a snad niekedy pouzijem 🙂

adrianaza
3. aug 2014

prosim chcela by som sa opytat, chceme ist na dovolenku koniec augusta prip. zaciatok septembra - je v biograde alebo nine este teplo? Minuly rok sme boli v taliansku - Lignane a bolo studene more, hoci vsade sa pisalo, ze je teple, tak do 10 hod rano sme tam mrzli my dospeli, nieto este deti. A to sme boli este o 2 tyzden skor ako budeme moct ist tento rok, preto chceme ist trochu nizsie. Bol tam niekto takto neskor pripadne treba ist este juznejsie? dakujem.

margot
5. aug 2014

maminy mi ideme teraz v nedelu do Zadaru,bol tam niekto?Ako sa vám páčilo?Blízko je Nin, Zaton,Privlaka,tak uvidíme, kde nájdeme najlepšiu pláž 😉

dada2007
5. aug 2014

@margot ahojky ....na strane 40 a aj 41 som pridávala príspevky aj foto z Ninu+pláže+okolie....môžeš pozrieť... 😉

margot
6. aug 2014

@dada2007 si zlatá,díky 😉

dada2007
6. aug 2014

@margot 😉

sovica
9. aug 2014

@sirell Prosím, ako často premáva trajekt a koľko to asi trvá, kým sa nalodia autá a na druhej strane opäť opustia trajekt? Môj muž sa obáva, že tam budeme musieť dlho čakať a že sa mu tam ešte dobijú auto ☹ .

msml
10. aug 2014

Ahojte. Na pláži Kraljičina pláž v Sabunike sú slnečníky a lehátka za poplatok alebo zdarma? Ak sa platí, tak koľko? Čo všetko je v ponuke v tom bufete (bare) na pláži? Len pitie alebo aj nejaké jedlo?
Ďakujem

lienka1986
13. aug 2014

@monique3003 možem sa opýtať na Chorvátsko - Nin? Je tam teplé more vhodné pre detičky? A čo poviete na Rijeku? Kde je podla vás lepšie? Dakujem za info 🙂

lienka1986
13. aug 2014

@mishela ahoj...boli ste v Nin v Chorvátsku???? Ako bolo a aká bola voda. Páčilo sa vám tam? Dakujem 🙂

sajbi
13. aug 2014

ahoj lienka.. my sme tam boli uz po druhy krat, (v Nin), najskôr sami bezdetni a aj tento rok s malym 20 mesacnym... je tam suprovo, pre deti nic lepsie byt nemoze... laguna,v ktorej jedna strana plaze (sirokej cca 10m) je cisty piesok a vyska vody zavisi od prilivu a odlivu, pre male deticky raj... a druha strana plaze uplne pozvolny vstp do mora, niekdy voda ani nie po zadok do cca 30m od brehu...
male krasne mestecko, super ludia... vôbec nie turistami preplnene.... odporucam..

mishela
14. aug 2014

@lienka1986 ahoj, nie my sme boli na Ošljaku taky ostrov pri Zadare

lienka1986
14. aug 2014

@mishela a aká tam bola voda? Bol tam pozvolný vstup do mora? Ako bolo v tom prostredí? 😉 Pýtam sa moc, čo? Chceme ísť, no ideme hlavne kvoli babulkam, chceme aby bolo teplojšie more a pozvolný vstup 🙂

mishela
14. aug 2014

@lienka1986 odpisala som ti do RP 🙂

lienka1986
17. aug 2014

@sajbi a našli ste ubytko blízko pláže? čI? Dakujem za info 😉

lienka1986
17. aug 2014

@katussska24 ak sa možem opýtať..písali ste, že v Zaton-e je vstup za poplatok..myslíte do mesta, i pláž? či ako? Ak by tam človek mal apartman, tak vstup na pláž sa platí?....dakujem za info 😉

katussska24
18. aug 2014

@lienka1986 zaton je rezort, je tam viac palzi, obchodiky, restauracie, kaviarne, atrakcie - vodne trampoliny, vod. skutre a pod., tenis kurty, jazdenie na koni.....vela 🙂 su tam aj apartmany, da sa tam ubytovat, tusim aj hotel, uz si nepamatam... vchadza a cez rampu, tam sa zapalti vstup do arealu, samotne satrakcie a platia zvlast.

dada2007
18. aug 2014

@lienka1986 ahojky ....na strane 40 a aj 41 som pridávala príspevky aj foto z Ninu+pláže+okolie....môžeš pozrieť... 😉

lienka1986
18. aug 2014

@dada2007 a páčilo sa vám v Nin? Apartmány sú blízko pláže, či skor tak dalej? 🙂 Pozerala som aj tu časť Privlaka, vy ste boli kde ubytovaní? Dakujem za info 🙂

katka2505
18. aug 2014

ja som počula, že piesočné pláže sú v Nin, Zatone a my sme boli tento rok v Solarise, je to pri Šibeníku

sajbi
18. aug 2014

@lienka1986 ano, mali sme ubytovanie kustik od plaze... 10 min pešo... priamo pri plazi je len kemp...

lienka1986
18. aug 2014

@katussska24 vy ste písali, že ste boli v Privlake však? A mali ste apartmán blízko pláže, či skor dalej? Voda bola teplejšia? A more bolo plytké, bol tam pozvolný vstup do mora? Dakujem za info 😉 Chceli by sme ísť, tak zhánam čo najviac info 🙂

lienka1986
18. aug 2014

@sajbi a kde presne v Nin ste boli? Privlaka, či Sabunike? 😉

sajbi
18. aug 2014

@lienka1986 priamo v Nin sme boli... v apartmane kuštik od ostrovčeka, kde je hostoricke centrum..

dada2007
19. aug 2014

@lienka1986 ahojky.....áno, páčilo sa nám tak, že sa tam plánujeme ešte niekedy vrátiť. Apartmány....no záleží, kde v ktorej časti bývaš....my sme boli ubytovaný u jedného pána-dolu býval on a hore mal dva apartmány, mám na nich telefon a mailovú adresu-dostala som to od kamošky, čo k nemu roky chodili.........

dada2007
19. aug 2014

@katussska24 @lienka1986 my sme sa dopočuli, že do Zatonu sa dá dostať popri pláži....okolo plotíku .......čiže bez vstupu.
My sme tak občas šli na večernú promenádu a program......zmrzku a tak......

@msml mám pocit, že to tam je za poplatok a zrejme sa platí v tom bufete.......v nom sme neboli-neviem ti poradiť, čo tam všetko je.....