Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

kolinia
7. jan 2013

@halit13 jaaj, no tak moze byt, my sme boli jul-august, takze to bola hruza, este aj zle pocasie sme vychytali a voda ladova, taku som este nikde nezazila :(

lauraa
8. jan 2013

@mahu74 my sa pravidelne vraciame na ostrov Rab, od Ba je rovnako daleko ako Selce..... vyskusali sme presjt pobrezie ale mne osobne sa crikvenici pacila len ta mestka plaz a ta je platena , inak nic moc , jadranovo katastrofa, Klenovica,plaz pred kempom dost hlboka voda , inak velke kamene, Sejn ,tiez kamene takze bez topanok absolutne ani krok, sv. martin betonove mola , len tak lod ukotvit.....Na rabe najdem aj piesok aj kamienky, len my vzdy mame apartman.....

mahu74
8. jan 2013

@nanna6 ďakujem pekne. Tá "Revúcka outdoor" ma veľmi zaujala, viete mi niečo k tomu bližšie napísať? (ako to funguje, či sa to prenajíma ako rodina sama a aké sú podmienky? ďakujem.

nanna6
8. jan 2013

Dobrý večer,asi je lepšie ak tam idete ako partia bo asi nechcete bývať s cudzími v jednom dome a tak by Vám to ani neprenajali.prenajímate si celú tú vilu ono to nie je ako kemp zdá sa mi,že sú tam len 2 domy 1 je 8 mietsny a 2 je 4 miestny máte tam hneď jakuzzi na terase a bazén vedľa+detské ihrisko.ke ď ste na tej stránke máte tam aj nákres celého areálu.podmienky ja som si rezervovala cez internet už teraz,keďže je potom nával platí sa 50%teraz ostatok až tam.vraj je 0% storno poplatok.
My sa tam chystáme v strede júla🙂

lienka1976
10. jan 2013

Všetkým doporučujem letovisko Potočnica na Pagu, my sme tam boli s dvomi deťmi: http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto... Je to moc pekné ubytovanie. Na obe deti sme dostali zľavu. Kúsok od ubytovania je piesočnatá pláž. More je veľký kus od pláže plytké a má pieskové dno, takže deti sa mohli v mori bezpečne hrať.

liviapeto
16. jan 2013

@halit13 ahoj, mozem aj ja poprosit o radu? maly bude mat v lete 1,5 su na Krku - Baske vhodne plaze pre neho? popripade porad dobre ubytko tam. dakujem.

halit13
16. jan 2013

@liviapeto tak aspoň pár fotečiek z bašky 🙂

halit13
16. jan 2013

@liviapeto bolo tam veľa aj maličkých detičiek, viac fotiek je v galérii

snehovakralovna
17. jan 2013

@liviapeto Baška je nadherna, boli sme tam,odporučam, boli sme ubytovani v časti Zarok , tam je trochu kľudnejšie .

lolonka
25. jan 2013

poradíte mi link, kde si zarezervujem ubytko napriamo? ďakujem..

gbsgbsxx1
25. jan 2013

Baby, viete mi poradiť konkrétne mesto kam ísť so 17-mesačnou? Skôr preferujeme kľud, nič komerčného. Nejakú súkromné ubytko. Iba neviem, ktorú oblasť zvoliť :(
Osobne som bola pri Splite na ostrovčeku Čiovo, ale chceme skúsiť niečo nového...

miskaro
25. jan 2013

Nám sa s malými deťmi osvedčil ostrov Pag. Bývali sme v Starej Novalji tu: http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto...
Hneď pri dome bola malá piesočná pláž, no pre deti ideálne. A kľud. Tento rok skúsime asi Mandre.

nellyza27
31. jan 2013

@samika ahoj, mohla by som ta poprosit o konkakt ubytovania v Nin

nellyza27
1. feb 2013

@simonka16 ahoj, poradis mi s peknym miestom v Chorvatsku?

simonka16
1. feb 2013

Ahojte kludne mi pošte do pošty poradim o chorvatsku určite a tým ktorím nevadí cestovanie na dlhsie autom mam horuce typy ! a krasne fotky 🙂 určite 🙂 pod tymto nikom som tu bola na posledy asi 3 roky tak sa nelakajte už som online 🙂

simonka16
1. feb 2013

nellyza27 🙂 ahoj poradim mne sa velmi paci zaton nin ... ale bola som velmi milo v chorvatsku prekvapena s krasnej cistej plaze dole na Baske vode 🙂.... velmi pekne ale mam velmi rada aj istrii je tam vela peknych komplexov a apartmanov 🙂 napis kde asi by ste chceli ist ? aka oblast ?

rainee
2. feb 2013

ahojte, boli ste niekto na dovci v Umagu - apartmany stella maris alebo sol amfora pripadne hotel maestral v Novigrade? hladam nejake vilky pre 3-4 osoby alebo hotel min.3 , najlepsie aj s polpenziou a kamienkovou alebo piesonatou plazou, bazenom. tieto by to mali splnat 😉 uvitam vase nazory, dakujem.

vlasticka185
5. feb 2013

@rainee ahoj,my sme boli v Umagu vlani,vrelo odporucam 😉 su tam vsetke tipy plazi,umelo vytvorene rameno s kamienkovou plazou,dolenizsie je pieskova plaz a najviac su skalnate plaze potom,zalezi,kam sa vyberiete kupat,ale je tam veeeelmi vela bazenov na vyber,najviac sa mi lubili tie kluby a animacie pre deti,naozaj dovolenka na vysokej urovni 😵

mimikas
5. feb 2013

@simonka16 Ahoj, porad prosim ta neake pekne miesto v chorvatsku zo stabilnym prostredim a najlepsie pieskovou plazou, pripadne s malymi kamienkami, vhodne pre male dieta a chceme apartman pre 4 osoby aj s kuchynou a balkonom najlepsie aj so zahradou. A tak cca 10 hoc autom z BA. Dakujem krasne

vlasticka185
5. feb 2013

ja som jednoznacne za Umag,konkretne Stella Maris-je to novovybudovane stredisko na vysokej urovni,mnozstvo atrakcii,pre vsetke tipy rodin,naozaj si tam kazda vekova kategoria pride na svoje,akurat su na ceste velke zapchy,kolony sa tahju od hranic so Slovinskom,az po velky kruhac,kde bola odbocka na Umag,alebo ste pokracovali dole na Juh,cize toto bolo jedine - 😉 http://www.tripadvisor.com/LocationPhotos-g6087...

little_angel
5. feb 2013

Môžem potvrdiť, že piesočná pláž v Nine v blízkosti Zadaru je úplne perfektná, pre deti ako stvorená. Hneď vedľa je malá zátoka s čiernym pieskom a liečivým bahnom, stále tam chodia nejakí ponatieraní ľudia 🙂 Tiež pláž na Baške na ostrove Krk. Obidve tuším majú aj najvyššie hodnotenie v rámci programu EÚ a sú zaraďované medzi to naj v Chorbátsku.

dadka75
5. feb 2013

Omišská riviéra - cca 3 km dlhá piesočná pláž, pozvoľný prístup do mora, veľa píniových stromov, takže je aj tieň... najkrajšia je v dedinke Duče... len je to trošku ďalej, tesne pred Makarskou...

rainee
5. feb 2013

@vlasticka185 a kde su vramci Umagu tie piesocnate plaze, priamo pri stella maris? zatial sa mi tento rezort pozdava najlepsie ale fotiek z plaze som moc nenasla. potrebujem aby tam neboli na plazi velke kamene a dobry vstup do vody pre male dieta.
minuly rok sme boli v Rabac na Istrii, boli sme spokojni akurat ze tam bola dost masovka na tie miniplazicky....
zapchy zacinaju vacsinou od slovinska ako sa zide z dialnice a potom na hraniciach sme sa trosku zdrzali lebo chorvati kontoluju doklady, ale od hranic uz boli prazdne cesty a to sme tam dosli cez obed. len sa treba vyhnut cestovaniu cez vikendy a piatky 😉

lauraa
5. feb 2013

@vlasticka185
@rainee my sme boli v Stela maris uz pred minimalne 10 rokmi , takze stredisko take nove nebude, a viac sme sa sem nevratili .... vsade v mori velke kamene, riasy, betoneve platne, jedina umelovytvorena zatoka v kempe , kde bol piesok alebo viac strk, bazeny super, ale kvoli nim nejdem k moru aj ked myslim, ten jeden bol s morskou vodou... super bol gril pri ubytku , moznost parkovania auta hned vedla , chladok zo stromov, negativum drahy az predrazeny obchod na zaciatku kempu a velmi hlasna muzika skoro celu noc.... vtedy nam to moc nevadilo ale ci by som sem isla s dietatom veru neviem......Z kempu do mestecka Umag premaval vlacik, ale dalo s a to v pohode zvladnut aj peso popri pristave...

vlasticka185
5. feb 2013

@rainee no je pravda,ze tych piesocnych plazi je tam malo,my sme chodievali na tri,pri Stella Marise,smerom k pristavu ta bola najvhodnesjia pre deti,kedze dobrych 300 metrov bolo vody po kolena,avsak ked bol priliv,bolo to horsie,ale v rezorte je vela detskych bazenov aj s morskou vodou,cize aj tam sa deticky mozu dobre vyblaznit
@lauraa no pred 10 rokmi to urcite nebolo v takom stave,ako to je teraz 😉 ,s tymi plazami mas pravdu,je tam vela skalnatych,ale postupne to tam vsetko upravuju,osobne sa mi pacilo aj to,ze vlastne to bolo cele tak roztahane,mesto,pristav,rezort Stella Maris,Katoro,cize ani sme sa nevedeli rozhodnut,kam sa vybrat na prechadzku,nehovoriac o tom,ze na kazdom kroku bola zabava,hudba,tanec,a v tej Stele animatori a vecer hrane rozpravky,moderny balet,rozne sportove sceny,a tie kluby boli rozdelene pre vekove kategorie,no kazdy mame svoj styl a svoje naroky,a bola som aj v Rabaci,ci v Orebici a vo Vodiciach,kazda z tychto destinacii ma oslovila inak,iked more sa mi zdalo najteplejsie prave v Umagu ,premna ma kazdy kut Chorvatska svoje caro a ked je dobre pocasie,je jedno,aka je plaz,dolezite su sluzby a prostredie pre mna 😵

halit13
5. feb 2013

piesok - nin 🙂 pláž sabunike, teplučké plytké more

renoltka42
6. feb 2013

my sme boli v zatone je tam super plytke more a piesok naši chalani sa tam vyblaznili do sytosti

petusko
8. feb 2013

baby viete prosím poradiť link na nejakú stránku s ubytovaním v HR? niečo ako hrvatska.sk?? že sa komunikuje priamo s ubytovateľom... ďakujem 🙂