Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

petusko
10. feb 2013

no my stále nevieme kam, páči sa nám Pula, ale to čo sme si vyhliadli, je obsadené... ☹ Nemáte tip na ubytko v Pule, príp. Medulin?

simona26
13. feb 2013

baby poradte tip na ubytko pre 4 osoby v Baška Voda - južná Dalmácia

simonka16
13. feb 2013

@renoltka42 A boli stev rezorte ? 🙂 my pred 3 rokmi perfektné ! 🙂 a tie **** hviezdičkove apartmany kráása 🙂

simonka16
13. feb 2013

@petusko Ahoj 🙂 ja som bola aj v Pule v Meduline 🙂 páči sa ti tam ? lebo tá pláž....a pláže celkovo tam niesu pekné ... a su tam žraloky :( ..... pri Pule ...pretože je velké mesto s prístavom a vo vode su oleje .... aspon tak to bolo v Pule pred 6rokmi 🙂 viem že Chorváti nám hovoria že v Meduline každý rok zožerie žralok učitelku :D neviem či je to sranda alebo to myslia vážne 🙂 ale žraloky tam sú to viem 🙂 My sme bývali vždy ubytovaní Poreč , Umag a do Puly na vylet dme chodili pamiatky , koloseum 🙂 a tak 🙂

petusko
13. feb 2013

@simonka16 preboha 😅 my sme tam neboli, len som čítala, že je tam pekne.

petusko
13. feb 2013

ale zatiaľ sme nevybrali, tak uvidíme, kde nakoniec pôjdeme 😝

renoltka42
13. feb 2013

my chceme isť bud na pag alebo nin ,vlani sme boli na krku v mestečku njivice,pekne čisté more aj mestečko s vela obchodikmi,boli sme aj na baške na krku super tam bolo pozrite si obrasky

simonka16
14. feb 2013

@petusko Sa smeješ ale naozaj 🙂))

maruska22
16. feb 2013

@renoltka42 ja rozmýšlam, ze pojdeme na ostrov Krk...asi Baška, čítala som samé pozitívne ohlasy na toto mestečko...predvlani sme boli na ostrove Pag...mozem len odporučiť..krásny ostrov 🙂 chcem sa swpýtať, ci pláž v Baske nebola velmi preplnená a kedy ste boli...my by sme chceli ist az koncom augusta..

halit13
16. feb 2013

@maruska22 v baške je krásna pláž, v predsezóne - teda ako sme boli my (od polky júna), tak úplne krása, ale vraj v sezóne je šialene plná.

sherynkamalinka
16. feb 2013

nin

maruska22
17. feb 2013

@halit13 vyzerá to tam ozaj super...no v sezone by som tam asi fakt nesla...skor uvazujeme tak koncom augusta alebo zaciatkom sept. a co ubytko? mali ste zajednané? lebo my chceme ist len tak na blind.a ceny su tam vyssie? lebo som niekde citala, ze je tam drahsie...a je v baske aj také staré centrum? také tie typické uličky, kostoliky...to musim na dov. mat 😀

mirm
17. feb 2013

@halit13 ahoj, citala som ze ste boli v Baske na Krku, ked ste boli mimo sezony kolko ste platitli za ubytko? Isli ste na istotku alebo na blint?

halit13
17. feb 2013

@maruska22 ahoj, my sme boli v hot, corinthia , a baška má nádhernú starú časť - uzučké kamenné uličky - malé okná skoro po chodník plné muškátov - to sú tie uličky cca 2há a 3tia rada od mora - prvá rada je typická promenáda plná obchodíkov .
@mirm

maruska22
17. feb 2013

@halit13 dik za info...tak uz som na 90 % rozhodnutá kam chcem ist...uz aby bolo to leto 😀

matisekc
17. feb 2013

my sme boli s detmi 2krat a velmi sa nam pacilo vo Vodiciach, plaz sice nie je pieskova(co si myslim ze detom vobec nevadi, ony sa prehraju aj s kamienkami) no v tieny pod stromami hned vedla plaze bolo krasne ihrisko s pieskom, smyklavkou a preliezkami, minuly rok sme boli v Trogire a tiez sa nam pacilo, mne sa na chorvatsku paci prave to ze tam na plazach nie je piesok a tym je more krasne ciste, tento rok ideme skusit do Omisu tak uvidime ako sa nam bude pacit

renoltka42
17. feb 2013

my už mame chalanov dospelích už nechce s nami chodiť ja som našla dobre ceny na adrialin.sk to je nemecka cestovka oni neplatia dan tak to je lacnejšie boli sme cez nich dva krat všetko ok

renoltka42
17. feb 2013

http://www.adrialin.sk/dovolenkový+dom-baska-os... sme byvali tu na baške ostrov krk

renoltka42
17. feb 2013

http://www.adrialin.sk/dovolenkový+dom-njivice-... vlani sme boli tu aj tu bolo super

simonka16
17. feb 2013

@halit13 ano v sezone preplnená nechutne !

miskaro
19. feb 2013

@maruska22
Musím len súhlasiť, Pag je nádherný, nie je ďaleko a má niekoľko piesočných pláží. My sme chodievali na túto:
http://www.novalja.sk/chorvatsko/vylety-priroda...

maruska22
19. feb 2013

@miskaro my sme boli ubytovaní v meste Pag, kusok od tej hlavnej pláže, takze vacsinou sme boli tam...ale boli sme pozriet aj v Novalji...plaz Zrce a Caska...obidve super, hlavne Zrce. Tiez sme boli pozreit aj v mestecku Povljana...tam bolo vela jezkov vo vode, ale inak krásny výhlad na otvorené more. Tuto Cistu plaz sme nestihli navstivit, ale boli sme sa na nu len tak z auta kuknut...mne sa velmi pácila, ale trosku mi to pripomínalo jazero...tým ze je to také uzavrete...ale celkovo ostrov ma velmi nadchol...urcite sa tam raz musím vrátit 🙂 🙂

petusko
20. feb 2013

my sme stále nič nevybrali, máme troch favoritov zatiaľ, ale stále sa nám niečo nezdá...
čo hovoríte na sv.Filip a Jakov? nie je to moc "zapadákov"? aká je tam pláž?
ešte máme vybraté Vodice ( @matisekc ak máš link na dobré ubytko v app, poteším sa) a Crikvenicu...
vyberáme a premýšľame, až nakoniec skončíme tak, že bude všetko obsadené 😖

matisekc
20. feb 2013

@petusko kamoska bola minuly rok na sv.Filip a jakov a pacilo sa im, kontakt na ubytko vo vodiciach nemam, tam kde sme boli ubytovani v 2009 tak nam ta pani uz o dva roky neodpovedala tak sme si nasli cez www.adrialin.sk a tento rok je to uz tretia sezona co sme si ubytko zajednali cez nich a sme spokojny, to co napisu a odfotia bola doteraz vzdy pravda, a dlho nevyberajte lebo cim blizsie k letu tym ostava volne menej ubytka za slusne ceny

petusko
20. feb 2013

@matisekc ved to a ideme dve rodiny, tak sa tiež obávame, že bude potom problém nájsť niečo slušné aj za slušnú cenu.
Asi dáme ten sv. Filip, máme to zatial reserve, tak to asi potvrdíme.

zvolsiinylogin
20. feb 2013

ahojte, ja hladam nieco pre nasu rodinku v chorvastsku, mame tri deti - 12,13 a 17 a ja s drahym, nieco v rozumnej cene , najlepsie s plnou penziou, kde by sa decka mohli vyblaznit,ciste, teple a najlepsie plytke more...sme obaja dospelaci neplavci, tak preto radsej plytke...

zvolsiinylogin
20. feb 2013

a ozaj, niekto tu spominal, ze sa da tam ist aj autom...ako dlho trva cesta do chorvatska, vyjde to lacnejsie ako inym dopravnym prostriedkom?

lauraa
21. feb 2013

@zvolsiinylogin co je rozumna cena , vy vlastne uz potrebujete rodinnu izbu alebo apartamn.....

olik2009
21. feb 2013

Ahoj my sme boli v Zatone ,tam je tiež piesočná pláž-umelo vytvorená 🙂

zvolsiinylogin
21. feb 2013

@lauraa tak okolo 1000 eur...