Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

alecia
7. mar 2013

@halit13 a kde ste boli prosím vás ubytovaní???

alecia
7. mar 2013

ahojte... neviete niekto stránku na lacné ubytko na ostrove krk.- baška? dakujem

halit13
7. mar 2013

@alecia myslíš v baške? hotel Corinthia, zadar - hotel Donat

obcansr
7. mar 2013

žienky stále niečo hladám pre nás na let. dovolenku našla som celkom fajn ubytko v Podstrana -Split bol niekto v tejto lokalite?

obcansr
7. mar 2013

alebo Primošten?

lauraa
7. mar 2013

@obcansr Podstrana poznam, mne sa tam velmi pacilo ale bolo to v obdobi kedy som vela pracovala a chcela som si naozja oddychnut.....co si vybrala?

lauraa
7. mar 2013

@obcansr https://plus.google.com/photos/1021467161954831...
kuk najdes tam aj foto z Podstrany...

obcansr
7. mar 2013

@lauraa ahoj pozerala som app Palme v Podstrane vyzera to super ale je to už rezervééé ☹ tak pozeram niečo iné už ani neviem kde by som šla tolko miest som pozerala a akosi ma nič neoslovilo a potrebujem až pre 8 osob pozerala som aj Brelu tam mam tiež čosi vybraté ale ešte neviem či to nie je už rezervé a ešte segra pozerala Ciovo - Slatin ale neviem.....

damiankad
12. mar 2013

Baby neviete poradiť ako je vo vodiciach??

pami2
19. mar 2013

@halit13 ahoj, my smesi prave pozerali hotel Corinthia, Baska-mohla by si prosim napisat nieco viac o hoteli?ktora izba sa oplati? ake je jedlo?a plaz? maly ma 2 roky, tak by som chcela, aby sme to mali blizko.dakujem

halit13
19. mar 2013

@pami2 my sme mali izbu úplne hore otočenú do parku, krásny pohľad na hory a kľud. Izba bola čistá, veľká, ale my sme mali rodinnú. Strava pre nás výborná, kuk foto, na obedy sme chodili na promenádu do rybieho bufetu - mňam. Ale my sme boli v polke júna a nebolo ešte toľko veľa ľudí. Poslala som ti IP.

obcansr
19. mar 2013

žienky boli ste niektoré na ostrove Murter alebo čiovo? stále niešo hladám pag ani brelu som nič nezohnala a tieto ma tiež zaujali. Ak ma niekto skúsenosti tak píšte díky

danielllka
21. mar 2013

@obcansr sestra s priateľom boli v Tribunj, prechodili to tam krížom krážom na bikoch, vo Vodiciach boli kuk, Jezera, aj na Murteri- tam sa im veľmi páčilo, že nabudúce pôjdu tam 🙂

danielllka
21. mar 2013

@obcansr ... my sme boli min. rok na Brači, nádherný ostrov, aj so sestrou a jej priateľom- on má pochodené Chorvátsko, bol už na viacerých miestach, rok čo rok chodieval s ex a na Brači sa mu zatiaľ páčilo najviac- aj Hvar je niečo podobné, videla som fotky..

halit13
21. mar 2013

@danielllka a celkovo ste teda boli na brači spokojní, juj, veľmi si ma potešila, tento rok som vybrala práve Brač a mala som aké také pochybnosti, že som nezobrala nami toľkokrát overenú pevninu. V ktorej časti ste boli?

danielllka
21. mar 2013

@halit13 boli sme veľmi spokojní, bude sa Vám tam páčiť- teda, každý má iné nároky a kritériá, očakávania, atď... my sme boli ubytovaní v časti Mirca,v apartmán. dome, tam v podstate nič nie je, jeden stánok so zmrzlinou a nápojmi.. ale tým, že sme boli autom, tak sme pobehali aj iné časti, doobedu sme stále chodievali na pláž v Mirci (taká malá, ale stačila), poobede stále inam- Supetar, Sutivan, Splitska (naša obľúbená pláž, krásne tam je..), Bol- stojí za to navštíviť, už keď budete na Brači 🙂 Kde budete Vy?

halit13
21. mar 2013

@danielllka jej, ďakujem, týždeň v supetare - waterman svptr resort a týždeň bol - bonaca. Doteraz to bola pevnina, teraz to bude niečo iné, už aby prišlo leto. ďakujem

vtomka
21. mar 2013

Čo sa hr týka-je dosť problém nájsť peknú piesočnatú pláž ,čo sa nepiesočnatej pláže týka -viem poradiť,manžel je tunajší,takže hr je pre nás zákon. Ak chcete prevoňať tamojšiu klímu,jednoznačne Petrčane-hotel Pinija,nikde inde v
Chorvátsku som necítila takú vôňu ako tam,hotel je čistý,ale pozor,môžete natrafiť na zlú izbu,treba trvať na výhľade na more,pláže kamenisté,vybetónované,ale dá sa prispôsobiť,keď mal syn 8 mesiacov,absolvovali sme prvý krát a potom ešte dvakrát v tú istú sezónu,relatívne blízko. Kto má rád komfort-Brač-Bol-hotel Elaphusa,sme "fajnšmekri",takže naviac odporúčam priplatiť si nadštandardnú izbu-Zlatni rat je aj bez piesku geniálny,pozor na živé deti,je tam dosť útesov,teda cestou k pláži,kto má rád "natur"-kemp Straško na ostrove Pag,v časti Novalja-pokoj,súkromie,mestečko ukážkovo minimalisticko-mediteránske 🙂 Moja srdcovka-Makarska,súkromný hotel priamo na pláži,meno prezradím ak bude záujem v súkromnej správe.

lolonka
21. mar 2013

@vtomka ahoj..my sme minuly rok boli v Tucepoch...........nejaku takuto plaz si predstavujem....ale brala by som teplejsie more a menej ludi...poznas taketo nejake podobne miesto, kde nechodi tolko naroda?..dakujem pekne.

rv111
23. mar 2013

Ahoj,
neboli ste niekto na ostrove Čiovo Bušinec? aké sú tam pláže - a hlavne čo je v mori - piesok, kamene?
a tiež by som sa rada dozvedela niečo o dovolenke v Pagu - ak ste tam niekto bol - rozmýšľame čo v lete a neviem sa rozhodnúť... 🙂

vtomka
23. mar 2013

lolonka,ak chceš niečo pokojnejšie skús Privlaka,je to pokojná oblasť trasa Baška voda-Makarska,ale vieš,s pokojom v hr je to komplikované,možno mimo sezóny,kým sa nezačnú prázdniny,minule som bola prekvapená,že už v júni bolo more práve v tejto oblasti "čajíkové"-príjemné,ale ja nie som príliš apartmánový typ,som skôr pohodlná 🙂 a z balkóna si chcem ponárať nohy do mora 😉 a chcela som Ti ešte spomenúť práve Pag,Pag je pekný,ale mne sa viac páči časť ostrova bližšie k Novalji,inak práve na Pagu môžeš nájsť pokojnejšie zákutia,chodievali sme na takú minipiesočnatú pláž,kde nebolo ani nohy,ale výhľad bol na pevninu..ja mám rada "nekonečno". A práve tam je orientovaná Novalja,síce s kamenistými plážami,ale dosť pohodlnými,čo sa sklonu týka. Možnosť potuliek pre "nepokojníkov " do osád,odkiaľ bez fíg,pážskeho syra a dobrého vína neodídete 🙂

hamca
23. mar 2013

@rv111 my sme boli na Pagu na dovci este bez dietata a radim to medzi najlepsie dovolenky! Bolo tam prekrasne, mnoho malych plazi v zalivoch. My sme tam boli pred sezonou a to sa dal bez problemov najst zaliv, kde sme boli cely den sami na plazi. Ale o rok neskor sme prechadzali poblizku, tak sme sa tam opat skocili pozriet, ale to uz bola sezona a vsade strasny natresk, ze sa nedalo nikde ani osusku rozlozit.
A co sa tyka piesocnatej plaze, my sme boli v Nine, vraj super destinacia na dovolenku s dietatom. no podla mna hotovy grc. Strasne spinava voda a nebolo ojedinele, ze aj vykaly plavali okolo.

mima595
23. mar 2013

@hamca ...suhlas...ja som sa tiez dala nalakat na NIn, ale nebolo to take super, ako kazdy ospevuje....nam Pag vyhovuje ovela viac....

lolonka
23. mar 2013

aj my sme sa minulý rok zastavili v Nin pozrieť........a nikdy v živote by som tam nešla na dovolenku.

mima595
23. mar 2013

@lolonka akoze v Nine sa mi pacilo..krasne mesto, velmi pekna prechadzka tam, blizka poloha, aj na vylety vyborne...do zatonu, Petrcane, Zadaru, Vir..vsetko v dosahu....

ale plaz a more...fakt nicmoc..strasne malicka voda, riasy v nej....nam nevyhovovala...

lolonka
23. mar 2013

ano to more...........tráva pomaly aj v mori.......mi to ani nedošlo, že som pri mori.. 😒

rv111
23. mar 2013

@hamca ahoj
my sme chodievali kým boli deti menšie Omiš - Duče - ale pozor, je to rozdielne - je tam čistá pláž aj nie ... my sme chodievali tesne pred "mestom" Omiš.... tam to bolo taká rodinná pláž... hrubší piesok... Teraz by sme chceli vyskúšať aj niečo nové... len keď som sa pozerala na ten ostrov Čiovo, zdalo sa mi to dosť kameňové - hoci písali, že sú tam pláže s jemnými kamienkami... A pozerala som aj Pag tiež rozdielne pláže... hlavne keď ponúkajú tak tvrdia, že krásne pláže blízko, ale keď prídeš na miesto je to iné...

abab
23. mar 2013

@damiankad Vo Vodiciach sme boli pred par rokmi, ale hlava na hlave, takže sme radsej chodili na pláž mimo Vodíc. Viac tam už nepojdeme.

fanka33
24. mar 2013

Ahojte, viete mi poradit , ideme do Biogradu, a niekde som citala ze tam je nejaka piesocna plaz. Myslite ze sme si dobre vybrali?

mima595
24. mar 2013

@fanka33 - v Biograde je piesocnata plaz, ale je to navezeny piesok a byva tam vela ludi...take kupaliskove je to tam....inak je tam po celom pobrezi kopec miesta, ale my sme tam boli pred 10 rokmi..ale mestecko pekne...v tom je to fajn..promenada, ihriska, kaviarne...