Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

orchidea71
19. aug 2014

😀 pag ostrov dedinka povjana v sobotu sme sa vrátili krása 😀

sirell
19. aug 2014

@sovica v prevadzke maju 4 trajekty, takze ide to naozaj velmi rychlo. cestou tam sme si ani nestihli kupit listky lebo uz sme sa museli nalodit a platili sme priamo na trajekte. cestou naspat sme cakali asi 5-10 min - to sme isli v sobotu cca 15 hod.

dadulaa
19. aug 2014

Baby, v nedelu sme sa vrátili z Rabu a vrelo odporúčam časť Kamporský záliv, je tam krásna piesková pláž, ideálna pre malé deti, nie je taká veľká ako na Lopare,kde je to preplnené ľudmi. Boli sme na 12 dní priamo v Kampore, počasie ideálne, prostredie krásne a nie je to také rušné miesto...pre nás to bola úžasná dovča 😉

isabellaa
25. aug 2014

@dadulaa nedas nejake foto? Dik

adimoja
2. dec 2014

Babulky uvazujeme o dovolenke na ,blink, .. ale mame obavy. Chceme ist autom a aby bola pekna plaz. Viete mi prosim nieco odporucit, nejake konkretne miesta a pripadne aj ak mate osvedcene miesto u niekoho aj s kontaktom a pribl.ceny? Kludne ak si nájdete cas aj do spravy. Dakujem vopred 🙂

lusiana999
9. jan 2015

@nellyza27 poradím s ubytkom v Chorvátsku a rada!!

dada2007
10. jan 2015

@lusiana999 ahoj...máš nejaké typy? 😉

nellyza27
10. jan 2015

@lusiana999 dakujem a mate nejake tipy?

lenny24
12. jan 2015

@lusiana999 aj ja poprosim tip na ubytko v Chorvatsku 🙂

elenapol2
12. jan 2015

@lenny24 pozrite si www.aztravel.sk, celé chorvátsko .-)

deisinka1
18. jan 2015

@lusiana999 mozem poprosit aj ja o nejaky tip? Dakujem 🙂

janahola
29. jan 2015

Ahojte, chceme si uz zarezervovat dovolenku, ale neviem sa rozhodnut. Tak vas prosim o radu, chceme ist do hr. a mame 3rocnu dcerku. Neviem sa rozhodnut medzi Brelou a Podacou. Ak mate niekto skusenosti,,,, dakujem za radu.

ikuska31
30. jan 2015

ahojte nemáte niekto náhodou nejaký tip na ubytovanie na Brači-Supetar ďakujem ...nechceme ist na blink sme rodinka s 2-mi detmi ..

leank
31. jan 2015

Ahojte. Chcela by som Vas velmi pekne poprosit o radu. Chystame sa s 2,5 rocnou dcerkou prvy krat na dovolenku. Urcite chceme Chorvatsko, max. 6 hod. z BA, plaz piesocna, alebo jemny strk s pozvolnym vstupom do mora, v okoli detske ihriska, supermarkety, restauracie. Nejake typy? A hlavne co sa tyka ceny oplati sa viac hotel s PP alebo apartman bez stravy? Dakujem

helianthus95
5. feb 2015

@leank najbližšie je ostrov Rab - časť Lopar s piesočnatou plážou.
Skus pozriet rodinný hotel Family Hotel Lopar napr. na http://www.fifo.sk/letne-dovolenky/letna-dovole...

leank
5. feb 2015

@helianthus95 Dakujem veľmi pekne za typ.

rena40
5. feb 2015

@leank
skús ale pozrieť hotel cez Terrareisen- myslím,že lepšia cena 😉
http://www.terra-reisen.com/kroatien_kvarner-bu...

lisiara
5. feb 2015

Nam sa pačilo minule leto v Stanici pri Omiši,..počasie v auguste paradne....na plaž po schodoch a kamienkova,...more čistučke a majitel apartmanu v pohode...ubytovanie odporučam,čiste,nove.. http://www.chorvatske.cz/ubytovani/apartmany-ne... 😉 autom sme boli na Makarskej,v Splite,v Omiši,...ale jedneho pekneho dna bol vylet na ostrov Brač a zatoka Pučišča....je to krasne,kludne miesto,..domaci deduškovia sedia na lavičkach pri plaži a spievaju si...super počuvat,...sem sa určite vratim lebo ma to očarilo.... 🙂

dundicka
7. mar 2015

@lauraa super ten biely apartmán na pláži, zvažujem 🙂

trasko
9. mar 2015

@dundicka chces ist do podstrany? 🙂

dundicka
9. mar 2015

neboli sme ešte v Chorvátsku, a chceme ísť tento rok, tak pozerám kde by sme šli, sme dve rodiny každá dve detičky, chceme kľud, pekný apartmán a niečo pre deti...

dundicka
9. mar 2015

a bolo by dobre ešte aj dobré ranajky 🙂

bbtina
9. mar 2015

@dundicka pod s nami na Pag. Do Mandre🙂

alexsk
9. mar 2015

@dadulaa ahoj. Prosim ta, kde ste boli ubytovani a kolko vas vyslo ubytko? Vdaka

dundicka
9. mar 2015

@bbtina idete? kedy a s kým?

dundicka
9. mar 2015

@bbtina Pag je super

bbtina
9. mar 2015

@dundicka 26.8. Starke obe berieme 🙂 pozri www.chorvatsko1.eu
Tam určite niečo vyberiete

dundicka
10. mar 2015

ide kuknúť, super, opatrovateľka je dobrý nápad, my ideme s Maťou Zemankou,dakujem

dundicka
10. mar 2015

@bbtina a ktorý ste si vybrali?

selema
10. mar 2015

@leank my sme boli minulý rok na ostrove Rab, Lopar - Rajská pláž (piesočnatá) a boli sme maximálne spokojní, veľmi sa nám tam páčilo, hlavne deťom. Dcérka bola prvý krát pri mori, mala vtedy 29.mesiacov a úplne ideálne pre ňu 😀
Určite odporúčam 🙂