Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

rica1
4. máj 2016

@miriamkela oni lokalitu nepovedia celkovo na plazach a bezpecnostny analytik sa vyjadril ze je to vysokopravdepodobne lebo blizko je bosna a hercegovina a ze tam sa vela ludi tiez priklana k radikalnemu islamu a utocit mozu takpovediac miestny 😢 som tehotna mam okrem toho 11mesacne dieta a mam naozaj velky strach uz to ak aj pojdeme nebude bezstarostna dovolenka na slnku so zavretymi ocami je to hnus co sa deje a ja uzked pocujem islam tak sa mi chce vracat 🙄 🤐 keby sme mali ist sami s manzelom tak to okamzite rusime ale problem je ze ideme aj s rodicmi a oni su nastartovani neviem naozaj co robit

rica1
4. máj 2016

@miriamkela davali to v spravach a da sa to aj na nete najst v clankoch z 2.5.2016 a oni celkovo ohrozuju taliansko spanielsko drancuzko a teraz uz aj chorvatske plaze

elise
4. máj 2016

@rica1 nemysli na zle, vsetko bude v poriadku a uzijete si more

rica1
4. máj 2016

@elise kazdy vecer sa za tomodlim ale ja som dost uzkostlivy clovek a mozg mi neberie ako par spin co sa vydavaju ja neviem za co takto ohrozuju a zabijaju ludi ja uz mam zial oredsudky asi na vsetkych moslimov lebo ako sa hovori krestan sa este do vzduchu nevyhodil s vidinou ze bude mat po smrti neviem kolko panien je to fakt hnus nechcem tu pridavat negativa aj ked uz sa stalo ale ste tu alebo sme tu skoro vsetci s detmi a ci teda ajnad tymto niekto uvazoval ja mam celkovo od cias co som zila v nemecku da sa povedat odpor ci k turkom tam by na dovolenku nesla ani keby neviem co taktiez do albanska lebo albancovi neverim ani nos medzi ocami a k tym vseliakym moslimom zahalenym zenam a divnym ludom ale teraz to uz je moc aby sa clovek bal vystrcit pety z domu

elise
4. máj 2016

@rica1 kde do chorvatska idete?

ondrulka
4. máj 2016

@elise uz mame zajednane ubytko v Brela. Blizko plaze, skvela cena, ideme tri rodiny a zohnali sme stvor izbovy apartman, kazda izba ma svoju kupelku a balkon.... tak uz nezhaname, je tam krasne prostredie tak sa tesime 🙂

rica1
4. máj 2016

@elise mi primosten chceli sme basku na krku je uzasna a popravde rozhodli sme sa pre nieco kludnejsie aj z toho dovodu ze baska krk je orilis preplnena co mne za normalnych okolnosti nevadi a milejem ostrov krk a radi tam chodime ale bojim sa masovky 😢

elise
4. máj 2016

@rica1 hlavne ze budete spolu

rica1
4. máj 2016

@elise ale je to 50 na 50 mam fakt chut to zrusit tu nejde o to ci budeme spolu ale o to ci sa rodiny spolu aj vratia

elise
4. máj 2016

@rica1 vratite, neboj sa kedy idete? V juli?

elise
4. máj 2016

@rica1 ak idete do velkeho hotela tam by som mozno mala obavy ale ak apartmany tak neries aj ked z kazdej strany pocut o utokoch. Treba spravit dobru poistku a aj na mozny utok a urcite sa nic nestane. My sme mali ist na korziku v juny, ale som tehotna monentalne 23 tt. Tak nejdeme. Do talianskaby som to zvladla ale 4hodky trajektom po mory bolo by pre mna dost. A mna by uz v tomto stadiu vtedy by som bola cca 30 tt nepoistili.

rica1
4. máj 2016

@elise no ideme vtedy ked ma vecsina talianov a nemcov dovolenky tak aj ten termin je nebezpecny a hotely nemaju nejako sukromne plaze a ma sa utocit na plaze kde sa dostane najme v chorvatsku ktokolvek Poistka mi je n a prd keby sa malo cosi strasne stat to nezachrani a ja budem 24tt tak ma asi tiez nepoistia a poistky jasne ze mame vzdy ale co ked sa niekomu cosi stane to peniaze nenahradia nemyslim tym daky uraz ale cosi hor s ie

elise
4. máj 2016

@rica1 a neda sa vam pre pokoj duse rozpravat sa s rodicmi a ist niekde na welbes pobyt napriklad marianske lazne su krasne a aj na sk su krasne detinacie, alebo balaton to je takemale more bola som tam, su tam pieskove plaze, aj ked chapem more je more

rica1
4. máj 2016

@elise uvidime ako sa bude vyvijat situacia rada by som vedela ci len ja mam takyto strach

elise
4. máj 2016

@rica1 myslim, ze chorvatsko nie je taky lukrativny ciel utokov, skor by som sa bala turecka, egyptu, talianska francuzska, macedonsko ale to je len moj nazor

womankc
4. máj 2016

@rica1 primošten je super , tam je krásne tento rok som tam bola na veľkonočné sviatky... budete spokojní dá sa nájsť aj centrum také živšie aj tichšie časti

rica1
4. máj 2016

@womankc ano viem ze je super vybrala som si ho podla odporucani ale asi si necitala co tu riesim alebo?

rica1
4. máj 2016

@elise tie krajiny co si vymenovala tam by som nesla ani omylom francuzko skoncilo.po utokoch v novembri a zial ze tu uz patri aj taliansko k egyptu a turecku macedonsko ani nikdy predtym nemam rada tie narody a nech si ma kludne oznaci kto chce za rasistku v egypte byt uzavreta v rezorte a mimo len s vojakmi pomaly no fuj nech maju more krasne ako chcu a celkovo nemam rada moslimske krajiny a krajiny kde zeny su podradne a musia chodit zahalene ako otrokyne

rica1
4. máj 2016

@elise uz hovori zo mna nenavist a to som mierumilovny clovek ale ten pocit ze daka zberba vie ohrozit moju rodinu a aj inych 😢

elise
4. máj 2016

@rica1 je prirodzene mat strach, mas mat o koho, mas dieta manzela a druhe na ceste. Skus v rodine povedat z coho nas strach. Tehu hormony este stupnuju to poznam. Popripade skuso tom pokecat s kamoskou. Psychologicku neradim ale aj to moze byt riesenie. Staci mozno jedna dve konzultacie.ale vsetko bude super, len pocasie sa neda naplanovat tak verim ze bude aj pekne

rica1
4. máj 2016

@elise heh nemozem si na dovolenke dat vinko nemozem sa nejak opalovat a tym padom mi je pocasie fuk 😀 ide o ten vzduch ale uvidime naozaj neviem ren strach je velky a nik nic nerobi tam to buchne tam zomru ludia zakazdym nanovo a nik neriesi chvilku daky policajti ci na letisku a tak a uz to aj zrusili ochrannu na letisku akurat to davali vspravach ze v bruseli uz nebude zvysena ochrana no nic nenarobime naozaj len doma sediet asi

elise
4. máj 2016

@rica1 boli ste uz pri mori? Ci to rodinna premiera?

horana
4. máj 2016

@rica1 Podla mna sa prilis obavas. Je to v mysli. Ta pravdepodobnost ze sa odpali atentatnik vedla vasej rodiny je napriek hrozbam, keby sa mala statistiky vyjadrit radovo nizsia nez ze sa stanete napr. potencionalnymi obetami dopravnej nehody. Vazne. Kazdy krat ked si sadnes do auta riskujes statisticky o dost viac. Mozno sa to zda ako zlahcovanie ale myslim to uprimne, ked sa na to pozrieme prisne logicky je to tak. Tieto veci desia viac, nahanaju akysi skryty iracionalny druh nebezpecie, na ktory vsak (minimalne zatial) nie je dovod. Clovek ma potom tendecniu si to v sebe zivit a ono ako tomu venujeme energiu to nabera na sile. Radim, uvolnit sa. Na 99,9999 perc. bude dobre.

elise
4. máj 2016

@rica1 skus nepozerat spravy, mozno to pomoze trochu ziskat doveru

womankc
4. máj 2016

@rica1 čítala, ale k tomu sa ti neviem vyjadriť, osobne v Primoštene by som sa toho vôbec neobávala , to je malé mestečko , nič čo by nejak výrazne pre nich bolo atraktívne........ Osobne som ani len jediného azylanta ani po ceste, ani tam nevidela , nestretla ....... Vieš to sa už môžeš báť ísť aj do Bratislavy ... Toho by som sa ja osobne bála viac...... Nie všetko ,čo sa povie v televízii aj tak môže ísť, teraz napríklad nahlásili bombu v auparku ............ Ja sa chystám do Brely tento rok a teším sa. Vôbec na takéto nebudem myslieť , čo sa má stať sa stane .....

womankc
4. máj 2016

@ondrulka ak sa smiem opýtať kam v Brele???? Je to moje obľúbené miesto - my chodíme do vily Višnja

rica1
4. máj 2016

@womankc s
@elise
@horana Dievcata dakujem no musela som to nejak skonzultovat tiez s ludmi co sa do chorvatska chystaju ja fakt na toto reagujm extremne citlivo 😢

womankc
4. máj 2016

@rica1 Neobávaj sa , určite prežijete krásnu dovolenku a fakt veľmi príjemnom mieste

rica1
4. máj 2016

@womankc a kolko tak trvala cesta ale to je asi individualne moje top v chorvatsku je prave baska na ostrove krk ale vidis to uz som zamietla koli tomu ze tam je milion ludi ale tam to zase ja milujem

elise
4. máj 2016

@rica1 kludne pis, je dobre dostat svoje pocity von, povzbudime ta