Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

uglybetty1234
10. júl 2014

Ahojte, prave dneska sme sa vratili z chorvatska - Privlaka a Jadranovo. V privlake sme boli od 27 - 5 jula - Bolo UZASNE- plaze pre deti ako stvorene, vylety na plaze do Ninu, Sabunike, mesto Zadar, proste paradicka. Byvali sme v apartmanoch Ive, 2 minutky peso na plaz , presli sme len cez camp. Obchody vsade, trosku drahsie ako u nas, ale fakt rozdiel par centov. Privlaka je mala dedinka, ticha, nam presne toto vyhovovalo, Vir je ovela rusnejsi. Urcite odporucam restauraciu Amica v Privlake.
Jadranovo - plaze hrozne, male a KOOOOPEC ludi. Zly pristup k vode. Pre deti nic moc. Plaz v rezorte Kačjak krásna, ale všššade kopec ludí. Určite odporúčam Privlaku. Už sa tam teším o rok 🙂)

uglybetty1234
10. júl 2014

A ešte odporúčam si kúpiť hned na prvej benzinke v chorvatsku pristroj ENC - na automaticke platby na dialniciach. Ovela rychlejsie.

lele3
11. júl 2014

@alenkam. Ahoj a kde presne ste?a dokedy?nevies nahodou ci tam nemaju volne od nedele?dakujem

marlenka75
11. júl 2014

@olika37 Ďakujem. My ideme do apartmánov Tonkica. Tiež budeme aj jazdiť autom po okolí, len aby to počasie vyšlo.

alenkam.
11. júl 2014

@lele3 www.apartmani-pesa.com
Myslim, ze maju vybookovane cele leto... Ale mozem sa este zajtra spytat ci niekto neodriekol.. Inak len tu v okoli apartmanov plno, len bez mena.. Treba prist a popytat sa...

lele3
11. júl 2014

@alenkam. Nemusis sa pytat ked tam je vela volnych.Nieco pozrieme.Dakujem

gromkaver
12. júl 2014

@uglybetty1234 ahoj, my zvazujeme,. ze by sme niekedy august/september isli do okolia Nin-u, citala som, ze su tam piesobne plaze, hlavne kvoli detom (4 a 1,5r). Chcem sa opytat, ci sa da najst ubytko na blint a ci nevies ako sa cenovo pohybuje noc/osoba. Este som citala, ze plaze kde je piesok byvaju spinave a akoby blatovy piesok, je to tak? a este ako dlho ste isli autom (ja som z BA), dakujem 🙂

uglybetty1234
12. júl 2014

@gromkaver , ahoj. v Nine sme boli na plazi, ktorá je priamo napojená na pláž na ktorú sa ide zo sabunike. piesková, plytká, pre decká raj. Dajú sa tam chytať kraby, mušle,.. My sme mali ubytko zajednane dopredu v privlake, ale ked sme sli na nin autom, tak vsade v dedine boli tabule apartments, free, frei, takže by nemal byť problém. MOre bolo čistulinkééééé, fakt paráda. Blatový piesok som nikde nevidela a to v nine sa dá natrieť hneď za plážou liečivým bahnom. Tie ceny ubytka tam neviem, Ked sme boli v Jadranove, tak sme platili na mieste 50 eur za noc.

uglybetty1234
12. júl 2014

@gromkaver autom sle šli z Martina, cez Ma´darsko, tam sme spali jednu noc, dohromady okolo 9 hodín autom s tým, že na hraniciach sme stáli asi 10 minúť, teraz už budete stáť viac, a zakúpili sme si zariadenie na automatické odpočítavanie mýtneho, aj to nám dosť skrátilo čakacie doby na mýtnych vstupoch na dialnice.

gromkaver
12. júl 2014

@uglybetty1234 super, tak asi mame rozhodnute 🙂 .... vies mi poslat link, kde presne ste byvali? pripadne kolko vas vyslo ubytko? ja nemam vobec teraz prehlad ako som na materskej 🙂... a este otazka, zrejme nejaky market tam je, aby som nemusela vlacit vsetko ovocie a jogurty,. vsak?

uglybetty1234
12. júl 2014

@gromkaver ahoj, bývali sme tu https://www.casamundo.sk/cm_object/?object=1636...
majitelka má este aj apartmány v hlavnej budove. ubytko 400 eur, ale to sme rezervovali este v marci. Ovocie , jogurty, jedlo, nic nenos. su tam supermarkety Konzum a myslim Plodine a dalsie.

gromkaver
12. júl 2014

ano, uz su full do polovice septembra, nevadi, zrejme skusime ist na blint a uvidime, hadam sa tam niekde najde jedna izba 🙂, v minulosti sme tiez mali reserve, neisla som este takto 🙂
dakujem a presne taku plaz hladam, nech je tam piesok, ten moji drobci miluje 🙂

kakabus
13. júl 2014

@sandrika1986 Dobré ráno, vedeli by ste mi poradiť niečo v Šibeniku, alebo Primoštene keď je zlé počasie. Sme ubytovaný v Brodarici, ale hrozne prší a to najbližšie dva dni ☹ .

sandrika1986
13. júl 2014

@kakabus : Čo konkrétne hľadáte ?

kakabus
13. júl 2014

čokoľvek pre decká 6 až 12 rokov....

silvijanka
13. júl 2014

@jasumat ahoj, my sa chystáme do Omiša - boli ste? ako sa ti páčilo ,daj info pls.

silvijanka
13. júl 2014

@ivia25 Ahoj,aj my sa chystáme do Omiša, je tam dačo pre deti ,počula som,že nejaký dino park, či sa tam moje detúrence nebudú nudiť :O)

libad
13. júl 2014

My sme boli na ostrove Rab,presne v Lopar tam je piesocnata plaz,vela ihrisk pre deti je tam krasne.

bizuka
14. júl 2014

v Omiši je dinopark, kolotoče .....my sme boli Omiš Duče pred dvoma rokmi. Máte zajednané ubytko???voda je tam chladnejšia , lebo sa tam priamo vlieva Cetina.....mne osobne sa tam moc neľúbilo....plno ľudí, chaos na križovatke, chudáčik policajt nevedel čo skôr

ivia25
16. júl 2014

@silvijanka je tam super.Nudiť sa určite nebudu.,sú tam kolotoče,dino-park.Super reštauracia Kremenko,pizza určite u ANTUA. 🙂

hanna15
25. júl 2014

@libad isli ste bez ubytovania ci ste mali dopredu zarezervovane? Chceme ist len od utorka a bojime sa ci bude nieco volne aby sme sa nevracali na trajekte naspat... ale nic nie je od stredu tyzna na nete len od soboty aj to vypredane.

vladino346
25. júl 2014

OMIŠ !!!

libad
26. júl 2014

@hanna15 Ahoj.Ano my sme mali rezervovane do predu,my sme boli ale campingu a bolo super 🙂

ivankal
26. júl 2014

Zaton pri Zadare

vralen
26. júl 2014

@hanna15 kamarad sa vracali

jja
26. júl 2014

@ivankal poznas to tam? my tam mame rezerve na polku augusta..pacilo sa?

ivankal
27. júl 2014

bola som ja ešte pred tehotenstvom. a bola sestra tento rok s dvomi detmi, a povedala ze ide v auguste zase.
máte sa na čo tešiť, pre detičky je to ako stvorené.

ewielinka
29. júl 2014

Neviete mi poradiť kde v Chorvátsku okolo Makarskej veľmi nefúka vietor? V Baške vraj skoro stále fučí a na ostrovoch je to tiež horšie. Snáď v nejakej zátoke...

barnica
29. júl 2014

Murter je skvelý pre deti piesková pláž rozsiahla a navyše postupný vstup do vody

matamisi
29. júl 2014

Prosim vas neviete mi poradit kde je v okoli Drvenika piesocnata plaz?