Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

pepies
26. jún 2009

myslim ze taka tema tu uz je, kukni............ 😉

rora
26. jún 2009

my sme boli s mojou 4 rocnou sestrou v Zatone (pri Zadare) a boli tam aj piesocne miesta, sice pomenej 😔 ale nasla si tam nejake miestecko na hranie sa v piesku 🙂

jasumat
26. jún 2009

Aj v Omiši je dlhá piesočná pláž

certica
27. jún 2009

hmm, tak v zatone som bola tiez, ale teda ze by sa to dalo nazvat plazou a este piesocnou..? 😅 to bola skor hlina a bahno. mna osobne to tam vtedy velmi sklamalo...

julinka25
27. jún 2009

Janetina my ideme toho roku do Omis Duce, tiez hlavne kvôli pieskovej plazi 🙂

katy1979
27. jún 2009

omis, baska voda, ostrov brac popr. hore na istrii v umagu. su to sice drobne kamienky ale da sa aj s malými detmi.

anica
27. jún 2009

My sme boli pred 2 rokmi na ostrove Vir, boli tam drobne kamienky. Ale nasli sme tam plaz, ktora bola pieskova. Uplne jemny piesok. ALE- vela ludi. Ked sme odchadzali o 11.00 sa skryt pred slnkom, tak sa uz nedalo prejst. Mne osobne piesok prekaza, je uplne vsade. Deti ho maju az v zadku 😀
Aj na ostrove Rab som nasla pieskovu plaz- ta bola nadherna, ale blby pristup k nej. Asi 15 min cez lesik po kamenoch. ☹
Myslim, ze najdes v Chorvatsku aj pieskove plaze, ale je ich velmi malo a je tam aj vela ludi. Vacsinou nie su pri apartmanoch, takze ist na plaz autom alebo slapat peso by sa mi teda nechcelo. Ja mam rada Chorvatsko prave pre cistucke more - kamene mi nevadia.

laki
27. jún 2009

my ideme do Ninu pri Zadare, vlani tam bola sestra a velmi sa im pačilo, hlavne ta pieskova pláž.

katrin21
29. jún 2009

osobne som bola min., rok v Omiši.. ked je to tam pre niekoho pisekova plaz.... no neviem... je to take udupane.. skor to vyzera ako hlina, ale je to nejaky piesok... nic moc.... ked chce niekto piesok, nech nejde do chorvatska, ale do talianska. mne osobne sa pacia strkove plaze v Chorvatsku....

capricieux
29. jún 2009

ostrov Rab, osada Lopar, San Marino 🙂

eimiky
29. jún 2009

súhlasím s katrin aj ja som bola v Omiši a aj na Rabe, pieskové pláže v chorvátsku sú blatové, nič moc, tento rok som bola v Taliansku a super jemný piesok.Keď do Chorvátska tak len na kamienkovú pláž.

anica
30. jún 2009

Janetina, ja si myslim, ze syncek sa Ti zahra mozno lepsie na kamienkovej plazi....a voda je cistejsia, nez na piesku. Baby maju pravdu, ze niektore plaze nie su pieskove, ale skor blato. Das mu topanocky do vody a moze sa pekne hrat. 😉

iva81
1. júl 2009

Tak ja odporucam Biograd na Moru. Je tam piesocna plaz a vobec nie taky bahnovy piesok ale taky ktory aj ked sa rozvyri ak hned zase padne dole takze cistucka voda. A naozaj dlho dlho je plytka voda uplne idealne pre deticky. 🙂

halit13
1. júl 2009

Ahoj, sú to dva týždne, čo sme doma z Chorvátska, deti sa hrali na piesočku v dedinke Nin a Privlaka - sú hneď vedľa seba. Je to tam prekrásne, piesok vo vode aj na pláži, more sa len postupne zvažuje - raj pre deti. Ak chceš, môžem ti poslať aj fotky.

ginepra
2. júl 2009

ahoj halit
máš tip na dobré ubytovanie na tomto mieste - cena, vybavenie? sme rodina s 3 malymi krpcami. diky

nadina
4. júl 2009

Ahojte,

v Privlake mame odskusane :
http://www.apartmani-lara.com/

asi 100 metrov za apartmanmi je "sukromna" pieskova plaz.

janetina
autor
4. júl 2009

joj no dakujem dievcata pozeram to na earthe kde to je...
piste aj dalej 😉 🙂 ...

martinano
6. júl 2009

babulky poradte mi dobry hotel v chorvastku vhodny aj pre deti a zaroven ppiesocna plaz, dakujem

ricky
9. júl 2009

my ideme zajtra do biogradu na moru, kukni si tuto plaz..je tam aj viac odkazov na piesocne plaze..
http://www.novalja.sk:80/chorvatsko/letoviska/l...

ricky
9. júl 2009

a este do tohto hotela ideme - adriatic, je tam aj bazen pre deti a blizko ta piesocna plaz🙂
http://www.ilirijabiograd.com:80/hoteli/fotogra...

martinano
9. júl 2009

ricky dakujem idem kuk, kedy idete?ze by si mi dala potom info, bola by som vdacna 😵

ricky
10. júl 2009

dnes v noci cestujeme, vraciame sa 18teho...ked budes chciet, mozem ti pak napisat ako bolo 🙂)

michaela2410
10. júl 2009

Citam tu, ze odporucate Nin, Privlaka...je mi to velmi zname, boli sme v dedinke Sabunike, co je medi Nin a Privlakou 😀 Tiez mozem povedat, ze je tam piesku az, az... 😀 Boli sme uz po dva roky a ak to vyjde, v auguste pojdeme znova...a v sukromi ubytko ziaden problem aj bez zajednania...

martinano
10. júl 2009

ricky budem rada pozerala som to je to krasne 😵

jahodka11
19. júl 2009

janetinka-my sme sa prave vratili a bolli sme aj v zatone-pekna piesocna plaz....tak skuste tam 🙂

ilijanka
19. júl 2009

naši známi už roky chodia na ostrov Murter a sú veľmi spokojní 😉

titkovamiriam
20. júl 2009

Zaton

eimiky
20. júl 2009

ja som bola na Murteri ale piesok tam nebol tak neviem či na inej pláži je ale priamo na murteri nebol 😨

sirell
22. júl 2009

Prave sme sa vratili z ostrova Rab - Lopar. Su tam krasne pieskove plaze, velka Rajska plaz a mnozstvo plazi v zatokach, ktore su ale horsie dostupne (da sa aj autom alebo peso dlhsia prechadzka lesom). Voda je cista a dlho plytka, takze pre malych drobcov uplne idealne. Nasa 2,5 rocna dcera sa krasne vyhrala na pliesku aj vo vode.

veronciatko
22. júl 2009

sirell prosim ta byvali ste v sukromnom apartmane alebo v hoteli? je problem tam zohnat apartman ked tam ides na blind? kolko vam trvala cesta a kadial ste isli? aj my zvazujeme ostrov rab a konkretne lopar.

Dakujem za odpovede.