Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

terezkaaa88
22. máj 2013

@alzbet124 Teraz pozerám tu stránku croatia.sk a o dosť lacnejšie tam vychádzaju AP 🙂 dnes sa chystáme zaplatiť zálohu za ten náš a silno rozmýšlam že nakoniec by sme mohli skúsiť tú vašu stránku kedže tam vychádza AP aj o 20 eur lacnejšie za noc 🙂 ..a my to máme ul. Bobovik VII (troška vyšie ako vy)

alzbet124
22. máj 2013

@terezkaaa88 len pozor, lebo sa platí rezervačný poplatok, čo nás vyšiel cca 83,00€ a ostatné domácim a treba si pozrieť voľné termíny...my ideme do apartmánu "Vir 10" na prízemie...nie je tam nové zariadenie, ale ako mi ten pán čo má tú cestovku hovoril, že on chodí tam, tak sú čisté a aj domáci sú OK...tak som zvedavá...nás ubytko na 9 nocí výjde 360€ + rezervačný čo sme zaplatili a plus ešte pobytová taxa a tam sú aj fotky pláže, čo je najbližšie...No som zvedavá ako to dopadne 😎

enixelka
22. máj 2013

Chorvatsko. Nin. Ta, su piesocnate plaze, skus pozriet.

alzbet124
22. máj 2013

@terezkaaa88 ak ťa to zaujíma, pozri čo som našla na fb... : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.50891... 🙂

caribangel
22. máj 2013
mima595
22. máj 2013

@gabrielka94 - my chodime na Pag ..a tiez sme z vychodu..je to uplne v pohode....z vychodu to mas jedno, ci ides na Istriu, alebo na Pag alebo k Zadaru...je to tych cca. 9-10 hodin...a cesta cez Madarsko je uplne parada...potom je dolezite, ci si vyberiete na Pagu trajekt alebo most....

bimba01
22. máj 2013

@mima595 kde presne chodite na pag? mate nejaky kontakt? dakujem

mima595
23. máj 2013

@bimba01 - my chodime do Potocnice

philipko
25. máj 2013

ma niekto z vas skusenosti s ostrovom korcula, mesto korcula?

ketkous
26. máj 2013

Ahojte,necitala som diskusiu celu,prosim o tip na plaz,miesto,ubytko,blizko Dubrovnika 🙂 Dakujem velmi pekne

laurah
26. máj 2013

dievčatá nemáte nejake kontakty do sukromia ?Chceme ist tento rok kedže min. rok som nemohla a rada by som uz zajednala nejaky termin.Samozrejme ma zaujima aj cena. Sme 4osoby 2 dospelí 2 deti /11 a 8/a dvojičky 9 mesiacov, bez stravy, dakujem krásne🙂môžete aj na mail huscava@chello.sk

jazminn
26. máj 2013

poraďte dobrú cestovku a dobrú destináciu za výhodnú cenu...chcem ísť s 8 ročnou dcérou na dovolenku, kôli dýchacím cestám...nemám skúsennosti, ako sa v tom orientovať. Najlepšia je rada niekoho kto už bol, videl, prežil a bol spokojný.
Malo by to byť cez prázdniny, autobusom, a polopenziou. Žiadny prepych...izba s príslušenstvom a balkónom...

kaja73
26. máj 2013

@jazminn neviem kolko chces investovat-ale ak malo-tak je za dobru cenu cca 200 euro dospela osoba na 7 dni s polpenziou toto http://www.dekampo-dovolenka.sk/chorvatsko/ostr...
Boli sme tam pred 10 rokmi-je to ozaj jednoduche ubytovanie,v pomerne malych izbach-ale pre 2 osoby to staci-my sme tam boli 3.
More je hned pre hotelom-cca 10 metrov od neho-betonove mola- a cca 150m od neho je pieskova mini plazicka-ale dlho je tam plytka voda s pieskovym dnom-tam sa da vyblbut.
Je to ostrov oproti Zadaru,autobus ide len do Zadaru,potom trajekt absolvujes uz sama a na ostrove -ak si dohodnes- ta bude cakat odvoz do hotela.
Je to ozaj pre nenarocnych,ale je tam pekne,strava bola fajn,vecer hra hudba,da sa ist na vylety napr ostrovy Kornaty-to odporucam.
Su aj lepsie hotely v chorvatsku,ale za tuto cenu je toto dobre.

jazminn
26. máj 2013

tak som myslela asi 200 eur pre dospelu osobu, neviem, či by pre dcéru bola niejaká zľava, keď ide len s jedným dospelým, lebo viem že je zľava pre dieťa, ale keď ide s dvoma dospelými...

najmama
26. máj 2013

@jazminn
PULA BANJOLE cez Globtour, pekné prostredie, kľudné stredisko vhodné pre deti, žiadne disko ani hluk, hotel je klimatizovaný, krásne izbičky novo rekonštruované, klimatizácia bola v cene, prístup k bazénu v prípade horšieho počasia a strava vynikajúca, myslím, že zo všetkých izieb bol výhľad na more....cena bola najlepšia akú sme za dovolenku v chorv. platili a v lepšom hoteli sme neboli v žiadnom stredisku. Určite si to pozri, ak priberieš ešte nejakú dospelú osobu naprr. babku ktorá si zaplatí dcéra by mala mať pobyt zdarma je tam zdarma dieťa s dva dospelými tuším do 13-14 rokov. My sme tam boli spokojní, delegátka bola príjemná a ochotná pomôcť

mishag
26. máj 2013

No ludkovia zlati,mna asi vykoti ☹
Hladame uz neviem ako dlho,cez net to ukazuje volne a ked napiseme tak odpoved dostaneme,ze uz je plne. este stale nevieme kam vlastne pojdeme,vieme len,ze chceme ist na zaciatku jula prip. posledny jun vikend...ak to pojde takto dalej,tak pojdeme asi viete kam :D
Jedna dobra sprava je,ze zatial ma humor este neopusta :D
Idem kuknut co dobre ponukaju na Vire,ked sa tam tolki chystate ;)
♥♡♥♡♥♡♥ M.

obcansr
26. máj 2013

@mishag ahoj no ja som hladala v marci a to som pozrela možno 100 ubytiek až som natrafila na jeden volný termín a brali sme ho hned ani sme nerozmýšlali, tak neviem či teraz už niečo len tak rýchlo nájdeš, to čo je fajn je už určite obsadene jedine ak niekto zruší termín ......

mishag
26. máj 2013

@obcansr
to je ten problem,ze ja by som chcela vsetko,nemam az taky problem s cenou,len ked ja chcem terasu s vyhladom na more a najlepsie pod nou plaz hehe a ostatne si aj domyslim
Akurat pozerame a studujeme stranku croatia.sk a ak motyka vystreli,tak do rana nieco najdeme :P

mishag
26. máj 2013

Ale je to sranda,musim povedat,tolko som sa uz davno nenasmiala ako dnes vecer. Uz nam doslova hrabe zo vsetkych tych ubytiek a hlavne kde su....

obcansr
26. máj 2013

@mishag skus pozriet ešte ubytovanie v chorvátsku.sk aj cz kukni , adriatic-home.com, tam su priame kontakty na ubytovatelov tam som hladala aj ja, potom daj vediet či ste niečo našli🙂)

terezkaaa88
27. máj 2013

na sukromnikov kontakty najdete aj tu www.adriatic-home.sk

mishag
27. máj 2013

A co tak sadnut do auta a hladat na mieste...chodite na blint ci? ja uz naozaj neviem,nikto neodpisuje,zacina mi to liezt uz na nerva...

lencika
27. máj 2013

Ahoj podla mna je uplne uzasny Rab aj zabava ale aj vyzitie pre deti, treba popozerat na google tam je snad uz vsetko

alzbet124
27. máj 2013

@mishag ja pozerám ubytká cez tieto stránky: http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/ , http://www.chorvatske.cz/ , pozerala som aj tu: http://www.novalja.sk/ a ideme tento rok cez túto stránku: http://www.croatia.sk/ a ideme na Vir 🙂

alzbet124
27. máj 2013

@mishag a celkom dobrý výber majú aj tu: http://www.ubytovanie-chorvatsko.com/main.php?g... 🙂

alzbet124
27. máj 2013

@mishag a tu máš priamo objekty pri mori: http://www.ubytovanie-chorvatsko.com/ubytovanie... Inak krásny je ostrov Pag, okolie Omišu alebo úplne nádherne je v Brele...tam je krásne tyrkysové more, čistá voda 🙂

mishag
27. máj 2013

@alzbet124
dakujeem,len vsetky tieto stranky uz mame prebehnute...momentalne uz koncime na croatia.sk a ja neviem...vela som napisala a cakam na odpovede,trva im to vecnooost =)
ale tak snad....my chceme ist hned na zaciatku jula

alzbet124
27. máj 2013

@mishag viacerým som aj ja písala ešte v januári, aj vo februári...ale viacerí mi neodpísali vôbec, niektorý mi odpísali aj po dvoch týždňoch, iba pár domácich mi odpísalo obratom ...potom som natrafila tu na MK na croatia.sk a keď sme popozerali, tak som ich kontaktovala telefonicky...tak som zvedavá, ako dopadne dovolenka 🙂 Inak, keď idete koncom júna až začiatkom júla, nemali by aste mať problém nájsť ubytko aj na mieste...napr. v okolí Omišu sedeli domáci pri ceste s tabuľkami, že majú voľné izby alebo apartmány, alebo mali len tabule vyložené 😎 ...

obcansr
27. máj 2013

@mishag no ak maju obsadene niektorý ani neodpíšu , ja som písala pag tam nič, split+ podstrana tiež nič, aj čiovo, trogir, brela, tučepi až sme natrafili na podgoru a to sme našli posledný volný termín ..... my sme boli minulý rok v Baška Voda super tam bolo ale sme mali ubytko rezerve, potom sme išli pozriet Omiš na blind ale sme sa nachodili kým sme našli ubytko a bolo ta v takej riti že tam by som už nešla , Omiš ti neodporúčam , priamo Omiš už mimo je to super, už na blind nepojdeme radšej si rezerve vopred , ponukajú ubytko ale nie vždy sa najde super aspon moja skusenost

mishag
27. máj 2013

☹ ja uz len pockam,kto mi co odpise a uvidim...mame rozposlane maily po celom chorv,tak hadam....ano podaktori mi odpisali,ze ten co chceme je plny,ale maju este jeden napr za 160noc
je pravda,ze sme pozerali tak do 80 za noc ale myslim,ze na chorv to nie je take zle