Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

rica1
4. máj 2016

@horana ono ze to budu strelci strielat na ludi na plazach takze nie bomby a budu prezleceni za plazovych predavacov v chorvatsku ich vela nie je ale v taliansku po plazi chodia furt ovesani uterakmi hodinkami goralami a neviem cim vsetkym

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 nemas sa co obavat .. vobec ani v hotely ani v apartmane ..chorvatsko je krajina kde ziju mnohe vierovyznania.. osobne poznam vela muslimanov .. a su uplny normalny ludia ako my..a isilovci pre nich chorvatsko nie je zaujimava krajina a uz vobec nie primosten brela a ine primorske letoviska.. to je iba bublina .. a tzv anti reklama aka je kazdy rok proti chorvatsku .. neviem kto z toho co ma ..ale ja sa tu citim bezpecne.. v zime zijeme v zagrebe v lete od maja do oktobra som na ostrove vir - pri zadare .. poznam vela sloveniek ktore su split trogir kastela mali losinj .. a tiez ak by boli na mk by dali isty komentar ako ja .. ze je tu bezpecne.. ine to je ak cestujes letadlom ..tu by som sa obavala aj ja .. hlavne klud vsetko si priprav lieky pre deticky a pomalicky sa daj do pohody.. naozaj primosten je pre mna jedna ulica a jedna plaz .. to je tak nezaujimave pre nich.. ak by isli isli by robit zle do ciernej hory alebo do dubrovnika..to uz je poloha taka viac zaujimava ...ale ostatne letoviska nehrozi .. kočky všetkym vam prajem krasne leto a uzite si dovcu u nas v chorvatsku .. ktore som si ja natolko zamilovala ze som sa sem prestahovala a neskor nasla manzela a teda za nic na svete by som sa uz do Bratislavy nevratila iba na navstevu k rodicom 😉

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 to čo spominas to su šiptari - albanci ... alebo romsky obyvatelia chorvatska 😀 ... .a im ide iba o prachy .. a nie bomby 😉 inak apropo maju niekedy pekne veci .. a da sa dobre zjednat .. kupit naramky na ruky a tak.. co v stankoch stoji cca 50 kn od nich mozes vyjednat za 20 co je cca 3 e 😉

womankc
4. máj 2016

@rica1 myslím , no na jar nám to trvalo 10 hodín cca aj s prestávkami , ale to boli úplne prázdne cesty . takže cca 12 hodín treba rátať

rica1
4. máj 2016

@miriamkela ja tiez milujem chorvatsko a nikde inde nepotrebujem chodit na dovolenku preto ma to dostalo a chorvatsko mi je fakt najmilsie a najradsej by som tam chodila aj v zime koli vzduchu a snad mas pravdu a bude dobre

rica1
4. máj 2016

@womankc my ideme mimo sobuot tak dufam tiez ze extra premavka nebu ale ideme a z zo ziliny

rica1
4. máj 2016

@miriamkela ja som okrem jedneho dvoch chlapov npr na baske krk kde j e fest masovka co predavali kukurice inych predavacov nestretla za to v taliansku kazde tri minuty

elise
4. máj 2016

@rica1 my sme isli z PN do nin s prestavkami cca 12 hodin cez madarsko. Trochu sme zbludili okolo budapesti.

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 urcite bude dobre.. a inak zima jesen jar .. je najlepsie.. my chodime na vianoce na more ..a ten vzduch jod normalne citis .. ja som nenormalna alergicka aj syn (22r) a teda klop klop mozem povedat ze mi prestali bez liekov alergia ako su topol trava breza a ine .. iba na macky mi ostalo .. aj ekzem synovi presiel .. a to bol dovod preco som tu kupila pozemok a postavila si dom .. a neskor tu si nasla pracu na ambasade v zg (spoznala manzela) vydala sa a ostala tu .. syn je sice v BA podnika ..ale casto dojde sem ..a dcerka od narodenia mala hadam par tyzdnou (a to je nedonosena narodila sa 2 mesiace skor) hned sme isli na more .. minule leto mala 2,5 r velmi malo chyba ze samostatne plava.. more je na nezaplatenie .. uvolni sa a bez s nadhladom vsetko co vravia nie je pravda 😉

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 kukurica a sisky predavaju domaci na plazi ..a su aj tu ty uterakovy satovy a tak ..ale vacsinou baby su to .. a taliansko som si presla a to teda nemusim .. tam mas aj komarov vela 😀

rica1
4. máj 2016

@elise my tiez chodievame cez madarov a apropo dovolenka na sk pozerali sme take lepsie ubytko v sturove nech to ma nejak urovenked s dietatom a 7dni 500eur a primosten na den24eur takze slovensko je predrazene a nie je tu more 😅

rica1
4. máj 2016

@miriamkela uf komare to dalsia kapitola a ze uz zika aj na europskych plazach 😀 a pre mna ako tehotnu no coment 😅

rica1
4. máj 2016

@miriamkela taliansko nemam rada tiez

elise
4. máj 2016

@rica1 takze chorvatsko krasna rodinna dovolenka stoji za vsetko. neboj sa, dobre? Vsetko bude super

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 😀 zika neni ... to je tiez tah a politika kvoli olympiskym hram .. a ono to co mali to tam kde bolo testovali lieky .. hormony ta blbnu (prepac) ale aj ja som bola taka ked som bola tehotna .. to je normalne .. milačku chod si uvarit kakavko a spapaj kolačik a nemysli negativne .. škodiš sebe aj babatku .. všetko bude fajn (prepač za taku priamost) keby som mohla tak by som ta vystiskala ..

rica1
4. máj 2016

@miriamkela nie usmiala som sa a som strasne vdacna ze ste mi tu takto vsetky napisali no tak ak Boh da tak dalsi rok navstivime aj Vir na odporucanie 😵 len modlim sa a budem sa aby bol v europe klud v lete aj v zime aj stale a aby vsetci si uzili svoj zasluzeny oddych

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 to je ich ciel zasiat do ludi strah ..netreba sa dat.. hore hlavu zlatko 😉

womankc
4. máj 2016

@rica1 ja som z Rajeckých, takže sme krajanky 😉 nič sa neboj . dovolenka bude super, užijete si

rica1
4. máj 2016

@womankc 🙂 dakujem no uvidime a som rada ze si primosten ako destinaciu tiez pochvalila inak ake su tam takto plaze lebo zas nie vsetky sa mi pacili len tie plaze Raduca ma oslovili

womankc
4. máj 2016

@miriamkela veru tá jarná dovolenka bola lepšia ako v lete , všetkým včetne deciek sa to páčilo náramne 🙂

elise
4. máj 2016

@womankc aj sa da kupat v mori?

rica1
4. máj 2016

@elise aj mba to zaujma ale asi je este studene urcite

miriamkela
4. máj 2016

na vire je more 18 stupnov.. ale momentalne teraz uz 2 den prsi.. ale uz sa kupali .. ale vzduch je nenormalny.. a fakt sa oplati na jar jesen .. u nas na apartmanoch mame jarne jesenne akcie ..cena na noc 35 eur pre 4 osoby .. co je lacnejsie a zdravsie ako tatry

rica1
4. máj 2016

@miriamkela 35eur na osobu ci za vsetkychTo a?asi na osobu

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 nie cely apartman maj jun a september oktober

to jest apartman ktory je dve izby kde su manzelska postel v jednej izbe a v druhej izbe su dve oddelene postele .. plus kuchyno obyvacka a vonku velka nadstresena terasa na dvore gril a parking k dispozicii a v cene je wifi klima plus pre deti su tu hracky prenosna postielka s madracom nočnik ikea stolicka na krmenie golfovy kocik .. a vela vela toho .. na hranie odrazadla kolobezky a co ja viem co pieskovisko hojdacky .. (lebo ja sama mam malu dcerku) .. a ak chces poslem na email katalog - moj email je miriam.kelecic@gmail.com ak teda hociktora z vas tu vo fore mate zaujem o katalog staci iba napisat na email a poslem 😉

elise
4. máj 2016

@miriamkela poslala som mail.

filory
4. máj 2016

@rica1 veď toto je na tom to najsmutnejšie, že človek keby chcel dovolenkovať na slovensku tak sa pomaly nedoplatí. Potom sa tí vyššie čudujú prečo ľudia odchádzajú dovolenkovať do zahraničia.. 🙂

ondrulka
4. máj 2016

@womankc vila Rozalija, nasli sme to na adriatic-home.hr, znama tam chodi skoro kazdy rok a na okolie neda dopustit. Preto sme hladali nieco v okoli

womankc
4. máj 2016

@rica1 toto je jedna z nich https://www.google.sk/search?q=primošten+pláže&...

na zadnú časť tejto pláže navážali krásny štrk túto jar , takže bude pekne upravená
a tu vidíš celé pobrežie primoštenu
https://www.google.sk/search?q=primošten+pláže&...

miriamkela
4. máj 2016

kočky odporučanie ..ak si hladate ubytko cez adriatic alebo booking ..ak najdete vas vyvoleny dom apartman hotel ..skuste si najst priamu webovu adresu ..a priamo ich oslovit.. ak ich oslovite priamo mate nižšie ceny za prenajom 😉