Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

chrummka
10. feb 2014

@rolands dobry den mohla by som poprosit o blizsie info o tej pieskovej plazi - vodice, kde sa to presne nachadza ?dakujem

rolands
12. feb 2014

takze jedna je na juhu ako ides smerom von z vodic
daj normalny email, poslem Ti obrazok s mapkou,

su tam dve piesocne,ale ta na severnej strane je cistejsia a priezracna voda az na piesok. ten piesok ale zacina cca vo vode od stehien, resp od pasu asi 8 m od brehu.
klesanie je velmi jemne, takze ides dalsich 20 m a stale dociahnes, len mas pod sebou uplne jemny piesok.
ked vychazdas na breh tak tesne pred krajom cca 5 -8 metrov od kraju su klasicke kamene.
viem Ti odporucit aj fakt dobre ubytovanie, aj pre deti. velky apartman s perfektnym balkonom, na peso na plaz. www.edovolenky.sk/Zajazd/Chorvatsko/Severna-Dal...
odporucam bez stravy, blizko su menickove restiky po 3,5 € a v aprtmanoch mas kuchynu

janajur
28. feb 2014

@trasko Lovrecina je 4 km od letoviska Postira na Braci. Najlepsie je ubytovat sa v Postire a na Lovrecinu chodit autom. Pred par rokmi sme tam boli cez CK Novalja, doporucila by som. Pozri si fotky Lovreciny: http://www.novalja.sk/chorvatsko/vylety-priroda... Maju tam aj ubytko.

janajur
28. feb 2014

@krolina Na rajskej plazi vyuzivame toto ubytko: http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto...

madames
28. feb 2014

my sme boli aj na o. Krk, pokial nie je vyslovene teplo voda tam je dost studena, ale bolo tam pekne. Omis je fajn, ale podla mna nie pre deti, vyteka tam ta rieka do mora a tiez dost odchladzuje vodu. tento rok tiez rozmyslame nad nejakym ostrovom.. co sa tyka toho talianskeho extra sypkeho piesku, je to sice prijemne ale mne stacilo 1x, voda je sice tepla lenze dost mutna a spinava, manzel mal vysypany cely chrbat a to sa kupal len 3 dni...takze taliansko pre nas nie.

krolina
28. feb 2014

@madames Dakujem za odpovede a Vase poznatky. Nasla som cez booking ubytko v Biograd na Moru (tusim ze sa to tak vola) je to kamp tak dufam, ze bude o.k.

adide
1. mar 2014

dievcata boli ste niektora na Nine , konkretne ubytovanie Vila Marija?

katik80
2. mar 2014

@adide V Nine sme boli, ak ťa niečo zaujíma pytaj sa. O vile Marija už niekto tu písal skús si to vyhľadať.

gabi.ta
2. mar 2014

Prosim vas vedeli by ste mi povedat ake plaze su v privlake? cestovka hovorila ze piesocnate ale ked idem na google maps tak ich tam nie je vidiet. myslim oblast Put Zankijevih a okolie. dakujem pekne

adide
2. mar 2014

katik80 chceli by sme tam tento rok ist, mam rocneho chlapceka a 6 rocne dievcatko a hladam vhodne ubytovanie, apt. bez stravy, ubytovanie na sukromi, kde ste boli vy a bola si spokojna? Aka bola plaz? Budem rada, za kazde info. Dakujem.

jankaba1
2. mar 2014

Piesočná pláž Čista plaža - ostrov Pag

katik80
2. mar 2014

@adide My sme boli blízko pláže Ždrijac, piešočná pozvolný vstup do mora veľmi ďaleko, my s mužom sme si nezaplávali, ale aspon deti sa nám vyhrali s pieskom a nebali sme sa že hupnú niekde hlboko. Boli sme tam pred 3 rokmi, vlani sme sa tam zastavili cestou domov na 2 hod. a boli dobudované sprchy viac občerstvení, vodné bicykle... Mestečko je na večerné prechádzky super. Jednoducho pre malé deti by som odporúčala.

adide
2. mar 2014

@katik80 Dakujem 🙂

dada2007
3. mar 2014

@adide my sme boli minulý rok tiež v Nine......obehli sme všetky pláže-Ninskú lagúnu(známa aj Kráľovnina pláž), na nej je aj blatová pláž...Zdrijac pláž....kúpať sa dá aj v Zatone v rezorte na pláži.....a my sme sa kúpali pri našom apartmáne, kde bolo minimum ľudí......bolo to tak mimo všetkého-ale nám to vyhovovalo, že na pláži nebola masovka.......
....čo sa mi páčilo a beriem ako top pre detičky a hned by som sa tam vrátila...tak....plytká vodička široko ďaleko-pre malé deti parááááááááda!!!!.......dalej nebolo treba obuv do vody a neboli ježkovia.... 😉
....čo sa týka reštaurácii-tak pohodička, dalo sa napapať........obchody-či už pekárničky alebo velké potraviny-dalo sa nakupiť....niektoré potraviny rovnaké ceny ako u nás (hlavne ovocie, zeleniny, salámy, šunky).niektoré drahšie-ale nie o moc!.....
a čo sa týka kultúry alebo nejakých pamiatok...obehli sme celý mini ostrovček Nin a popozerali všetko možné-je tam čo popozerať v rámci prechádzky a nekonečného lízania zmrzky 😅 , tiež kostol sv.Mikuláša pri Nine(3min. cesty autom), solné múzeum v Nine(plus nákup solí a mydiel atd).....a tiež sme boli jedno dopoludnie v Zadare-kde sme si sa prešli po dlhej(či širokej ? ) ulici, kde je množstvo obchodíkov, zmrzliny, stánkov so všetkým možným.....atd.......hlavne sme tam šli kvoli morskému orgánu(pozri napr. tu

https://www.youtube.com/watch?v=BW01E2Ft3Pc

) a vítanie slnka , akurát sme tam boli cez den(tu http://dovolenkachorvatsko.wordpress.com/2012/1... )

ak chceš nejaké foto, hodím ich sem 😉

katik80
3. mar 2014

@adide uplne suhlasim s dada2007

dada2007
3. mar 2014

@katik80 😉

adide
3. mar 2014

@dada2007 dakujem za skvele info 🙂 vyzera to vyborne 🙂 Mozem sa este opytat na ubytovanie? A dievcata, cestovali ste v noci alebo ste sa vybrali skoro rano?

adide
3. mar 2014

@dada2007 ak by si bola taka zlata a dala aj par tvojich tvojich fotiek 🙂

adide
3. mar 2014

@katik80 🙂

katik80
3. mar 2014

@adide Nejaké foto zo Ždrijacu ti môžem poslať aj ja , napíš mail. pošlem ti z pred 3 rokov aj z vlani.

dada2007
3. mar 2014

@adide tam sme šli v noci-aj sme spali v HU chvílku. cesta trvala dlhšie. Ale naspäť-vysťahovať sme sa mali o 12, doobeda sme boli ešte na pláži....a o 13 sme vyrážali a do Topoľčian sme došli 22hod. Cestou tam sme mali aj viac prestávok-malý sa precikal a pobehať a tak. Naspäť 2 prestávky na cikanie a nech si deti pobehajú trošku.
toto pošlem.....idem to kuk 😉

adide
3. mar 2014

@katik80 poslala som mail.adresu v IP 🙂

karkana
3. mar 2014

určite navštívte Crikvenicu tam je na výber a aj piesočnatá dlhá pláž,aj kamienková-my len tam chodíme,,,,na začiatku od Seliec začína kamienková až po námestie -tam kamenistá,a trochu dalej už začína piesočnatá dlhá 😉 až po koniec mesta

bacuska6666
7. mar 2014

Ahojte..chceme ist do chorvatska s pomaly 2 rocnou dcerkou..stale hladam hladam a neviem kam...
Stale nejake vyhrady..kde je piesok je to daleko od Ba...alebo draho..a kde je to kusok tak su skaly..neviete mi nieco pekne poradit?

lauraa
8. mar 2014

@bacuska6666 ostrov rab, najdes vsetko co chces, aj piesok aj kamienky , na rajskej plazi cisty piesok voda plytka....my chodime do vila franka banjol, najdes na nete, posielam link do ip

mravvcek
19. mar 2014

@lauraa posles prosim aj mne link? Dakujem

dada2007
19. mar 2014

@lauraa poprosím tiež kontakt.....díkes 😉

lauraa
19. mar 2014

@mravvcek
@dada2007 dievcata my chodime do Vila franka www.croatian-adriatic.eu/villafranka

mravvcek
19. mar 2014

@karkana prosim ta poznas nejaky hotel v cirkvenici?