Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

jalovec
22. jún 2015

nam sa na baske velmi paci, je tam vsetko! a delfini sme boli pozret aj mi a aj v tom akvariu coje tam sme boli!

ludmila87
22. jún 2015

@maca_p Dobrý večer prečítala som si Váš príspevok, síce to je pár rôčkov dozadu, ale chcem sa spýtať písali ste, že ste boli na dovolenke v Chorvátsku - Bratuš môžem sa spýtať ako tam bolo, aké sú tam pláže a či ich je viac? Sú priamo v tej dedinke aj obchody poprípade nejaká reštika, bar.? Zvažujem či ísť do Brtaušu alebo Promajne vedeli by ste mi odporučiť keď ste tam boli, ktoré skôr. ďakujem 🙂

rica1
23. jún 2015

@jalovec my sme videli delfiny na baske na volnom mori, sme neverili 🙂

rica1
23. jún 2015

@jalovec jaj tak , som pochopila, tak ja Vy ste videli na mori delfiny? lebo su tam tie jednodnove plavby lodou a vecsina z nich slubuje ze uvidime delfiny ale minuly rok sme ich videli naozaj, a to sme neverili ze tam su 🙂 sme si mysleli ze to je len reklama

ginepra
23. jún 2015

ostrov Brač - bol niekto? sú tam piesočné pláže? čo treba vidieť? dík

rena40
23. jún 2015

@ginepra
ahoj,na Brači je krásna piesočná pláž Lovrečina,kúsok od Postiry...takže treba dochádzať
http://novalja.sk/chorvatsko/vylety-priroda/pla...

ginepra
23. jún 2015

@rena40 dík

rena40
23. jún 2015

@ginepra
my sme vždy bývali v Postire a chodili autom..inak Brač je krásny(aspon nám sa páči) 🙂

ginepra
23. jún 2015

@rena40 my ideme do supetar-u či tak nejak 🙂

rena40
23. jún 2015

@ginepra
ten je super 🙂 Tak sa chodte pozrieť na Lovrečinu...

zmurkaz
23. jún 2015

ostrov Rab (:

diuska28
23. jún 2015

Cista Plaza ostrov Pag🙂

libad
23. jún 2015

My sme boli tento rok a aj minuli rok v Lopari a bolo tam super.

nelie1
23. jún 2015

Aj ja by som odporučila ostrov Rab, sme tam boli min. rok s malou, vtedy mala 1,3 roka a super, piesok a dlho dlho len malá voda, sú tam aj zátoky, ku ktorým sme sa autom dopravili - max pol hodinka cesty a tam sme boli mimo veľkej pláže. Aj tam bola plytká voda pre malú ideálna 🙂

maja2005
23. jún 2015

ostrov murter, teraz sme sa od tial vrátili, veľká spokojnosť, ostrov je spojení s pevninou, ma viac krásnych piesocnych pláži ale top je pláž slanica, a plytkim vstup im so mora

jalovec
23. jún 2015

@rica1 ani delfinnkovia boli ked sme boli navylete!

milanchemik
23. jún 2015

@maja2005 Ahoj. Okrem pláží sa Vám tam čo ešte páčilo? Je tam večer kam ísť na prechádzku?

jalovec
23. jún 2015

je tam vela toho kam ist, aj v noci je to tam fajn!

jankaj77
23. jún 2015

@nelie1 a kde ste boli prosim ubytovani?

maja2005
24. jún 2015

@milanchemik sú to prevažne menšie mestá, ale samozrejme dá sa tam prejsť, večer je tam živšie, z mesta jezera je 2,5km trasa popri mori do mesta tisno čo je už na pevnine je to krásna prechádzka pod smrekmi. nenáročné chodenie

tinka5
24. jún 2015

Ahojte, je tu niekto, kto uz bol niekedy v Chorvátsku priamo v Duče?😉

nelie1
24. jún 2015

@jankaj77 boli sme ubytovaní asi 10-15min od pláže, pri rodine Perič v apartmánovom dome, ale je tam veľa takých domov, aj bližšie ako sme boli my.

zuzkaurbanova
6. júl 2015

@halit13 možem len suhlasit NÍN odporučam dlha pieskova plaž až do mora, žiadna tlačenica na plaži, dlho nizka voda po "kolena" do mora, my sa tam chystame tohto roku s deťmi....to bude raj 🙂

jukov
8. júl 2015

@ginepra ahoj, neviem, či to už nieje neskoro, boli sme už pár krát na Brači, tak keď chceš niaké zaujímavosti, tak sa ozvi

wikinap
9. júl 2015

Neprida sa niekto lopar 27.7....myslite ze bude nieco volne pri plazi ubytko

zuzka38
11. júl 2015

@wikinap ides naslepo?

zuzka38
11. júl 2015

viete prosim odporucit niekto konkretne ubytovanie v lopari co najblizsie pri plazi? uz guglim dva dni a teda najst nieco normalne sa neda.. na termine nezalezi, nehladam podla terminu ale co najblizsie k plazi aby bolo a vyzeralo aspon trocha normalne.. prip. odporucite nejaky dobry portal, ktory zdruzuje vsetky ubytka? lebo co pozeram, tak to vyhlada max tri apartmany v danej lokalite.. bieda

wikinap
11. júl 2015

@zuzka38 anoooo☺

wikinap
11. júl 2015

@zuzka38 ja to iste vsetko co je na nete obsadene😯

katkasofka
11. júl 2015

@jalovec kde je akvárium s delfinmi na baske?