Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

simona24
6. aug 2012

@snehulienka ahoj aj my sa chystáme teraz v auguste do Loparu a chcem sa spytat ci tam budeme potrebovat aj topanky do vody?

snehulienka
6. aug 2012

@simona24 na pieskovej ani nie, ale nikdy nevies, co moze byt v piesku, radsej dajte detom, dospeli snad znesu aj naboso

lauraa
6. aug 2012

@simona24 v lopare urcite topanky nebudes potrebovat, krasny jemnny piesok....

xlea
6. aug 2012

vcera sme dosli z Loparu - topanky do vody isto netreba, mozno tak v starej casti loparu ano, ale na plazi San Marino urcite nie 🙂

smejko
6. aug 2012

@december @amikka baby, napisala som niekolkoriadkovu stat o tom, ako je v zatone uzasne a co vsetko tam je a nie je a podobne a stranka mi zmrzlato a padla ... dvakrat za sebou ☹ uz nemam energiu to opakovat, tak sa prosim pytajte 🙂
stranka je zaton.hr

amikka
7. aug 2012

@smejko OK, nevadi, to mi je ľúto, dávala si si námahu a nič z toho. My sme práve v Sabunike, sme tu aj ubytovaní, máme to kúsok od tiaľto, chceme tam ísť.

ejco
7. aug 2012

buduci tyzden ideme na Rab.Ideme zo stredy na stvrtok.Mam sa obavat,ze nenajdeme ubytko?Da sa dohodnut aj na 10eur osoba?Tak som davala minuly rok na Sibeniku.

lauraa
9. aug 2012

@ejco ubytko najdes urcite,len tych 10 eur na osobu veru neviem..... aj ked pred sezonou stalo studio pre 3 priamo na plazi 40 eur, my chodime do banjolu a platime za apartman 50 eur v sezonne stoji trosku viac.....mozno ti daju dievcata typ na lacnejsie ubytko alebo odporucanie.....hned po ceste su ubytovacie kancelarie a mozes sa zastavit a popozerat co ponukaju a za kolko , aspon si urobis prehlad.... mne sa zda ze cim nizsie ides , myslim do smerom na split tym je ubytko lacnejsie.....

ejco
9. aug 2012

Dakujem,kamoska odtial teraz prisla a dala 50eur 4osoby.Tak to sa da.

riave
11. aug 2012

http://www.adriatic.hr/sk/chorvatsko-dalmacia-m... bol prosim niekto tu ubytovany ? vdaka za kazde info, prip. aj o mestecku

atlantic
11. aug 2012

@sorciera24 máte nejaký dobrý kontakt do Talianska????? súkromné ubytovanie????

sorciera24
11. aug 2012

@atlantic my sme sli cez agenturu.....
abitarelignano.it vyslo to dost lacno oproti nasim cestovkam...inak dobre sa orientuje a halda na stranke: lignano.it
napriamo na domacich ti mozem poradit: http://www.lignano.com/qualizza/english/villa_q...
a ked cchete ine destinacie...napr. Caorle, P.s: Margerita...tak tam je dobra agentura: lampo.it

atlantic
11. aug 2012

@sorciera24 ďakujem popozeráme

ivia123
11. aug 2012

@julinka25 my sme boli v Omiši -Duce bolo tam krasne,dlha piesočnata plaž,pre deti super 🙂

atlantic
11. aug 2012

nebol niekto na ostrove vir, pláž žitna uvala.... tu mám zohnaté ubytovanie... sú to asi dorbné kamienky... bol tam niekto???? prosím dajte svoje skúsenosti.... http://www.hrvatska.sk/vir/apartmani-camber/

bizuka
14. aug 2012

my sme sa včera vrátili z Omiš-Duče, bolo super.

kca
16. aug 2012

Dobry den,

pozna niekto dedinku Mlini pri Dubrovniku? Alebo Dubrovnik samotny? Je to tam vhodne pre male dvojrocne dieta ? Dakujem vopred!

lolonka
16. aug 2012

neviete mi niekto poradiť kde v Chorvátsku je teplučké more?..nejakú zátoku?...sme v tučepoch..a more je tu ako ľad..

rora
16. aug 2012

Prosim vas chcem sa spytat ci neviete kde na Istrii su nejake pekne plaze? nemusia byt len pieskove (take tam asi ani nie su), ale stacili by aj nejake kamienkove miesta, bola som akurat len v Rovinji a tam velke šutre, aj vo vode a bolo treba topanky do vody, no dost nebezpecne to tam bolo :(

bajana
16. aug 2012

@atlantic my sme boli pred 2 tyzdnami na Vire, byvali sme hned na zaciatku, tam sme chodili aj na plaz - pokojna zatoka, voda po pas este 50 m od brehu, vo vode piesok, na brehu drobne kamienky, ziadni jezkovia - vyborne pre decka

mimkao
16. aug 2012

@lolonka A počasie je tam aké? My sa chystáme až v septembri, tak keď teraz píšeš, aké tam je ľadové more, tak to čo bude v septembri...

laki
16. aug 2012

@lolonka my sme boli v Nine pri Zadare a more bolo teplučké, no paráda 😉 .

lolonka
16. aug 2012

@mimkao ...je tu cez deň 27 C...slnečno....ono my sme zvyknutí na teplé more. ,,a pre nás je tu studené....ale keď sa ovlažíme dá sa...ale malý sa mi stále trasie keď je vo vode...chudáčik.. 😒

mimkao
16. aug 2012

@lolonka Jáj, tak to neznie veľmi vábne. U nás dnes bolo 29°C, Preto sa pýtam, lebo my ideme na Dugi otok, na Sakarun a tam je to už otvorené more, čiže žiadne ostrovčeky na okolo, tak tam to bude ešte asi chladnejšie.

amikka
16. aug 2012

@lolonka My sme sa dnes vrátili zo Sabunike. Voda teplučká, piesková pláž, počasie super. To sa tiahne piesková pláž od Sabunike až po Nin, ako tu písala Laki predo mnou.

fatima30
17. aug 2012

no kocky prisli sme z privlaky a nebolo to take lahke najst ubytko behali sme asi 3 hodky kymsme nasli a nie lacne 50e na den.bol to sice vacsi apartman ale aj tak .v privlake nie je nic len par obchodov potravin a nie stank y inak neskutocna nuda,jedine co tam bolo dobre tie piesocne plaze.boli sme aj na vire tam to zije tiez krasne plaze ale pozor kameneaj vacsie pre malicke deti to nieje mne tam maly plakal ze sa neda naberat lopatkou 😀 😀 😀 😀
a nin asi vyslo z toho najlepsie i ked k plazi piesocnej sa ide dost dlho je tam zly pristup ale je tam take chutnemalicke kamenne centum kde su kaviarnicky......
takze tak ak niekoho este nieco zaujima nech sa pyta

vlasticka185
17. aug 2012

my sme boli tento rok v Umagu a plaze ste si mohli vyberat,betonove,skalnate,strkovite,piesocnate -tie boli s pozvolnym vstupom a blizko rezortu Stella Maris idealne pre male deticky,hadam aj 30 metrov po kolena ,plno musliciek,more sa mi zdalo ohladom inych lokalit teplejsie,a to som bola v Rabaci,Vodiciach,Orebici a na Korcule,ale v Umagu sa mi pacilo zatial najviac,je to tam super,pretoze sa nenudite,popri promenade mozete ist peso kilometre napravo ci nalavo,je tu vela aktivit ako pre deti,tak pre dospelych a plno zabavy,na svoje si tu pride naozaj kazda vekova skupina,takto super vybavenim som sa este nikde nestretla,staci,ak byvate v rezorte Katoro alebo Stella Maris,vsetke atrakcie mate blizko ,celodenne animacie pre deti,takysto pre vacsie deti su tam cluby a wifi zadara,teda zalezi od ubytovania,ako ukazku si pozrite video http://www.istraturist.com/en/apartments/sol-st...

simona24
21. aug 2012

ahojte dievcata, v sobotu sme mali odchadzat na dovolenku na RAB oblast Lopar, bohužial mangelovi zistili boreliouzu a tak ho nechali v nemocnici a bude tam minimalne 10 dni, takže nemozme ist na dovcu.
Mame rezervovane ubytovanie v apartmanoch Sanic http://www.lopar-sanic.com/
Platili sme uz aj zálohu 180Eur takze ponukam na predaj keby mal niekto záujem za 150 E. Je to pre 3 osoby ale myslim ze sa zmestia aj 4. Od 25.8. do 1.9., dlha piesocna plaz. keby mal niekto zaujem tak piste na mail simonalukac@centrum.sk.
papa

miika
2. sep 2012

Ahojte, my sme sa prave vratili z tyzdnoveho pobytu v Nine - je to par kilometrov pri Zadare.
Krasna prirodna pieskova plaz - odporucam hladat pri obytovani oblast Ždrijac - ta je s apartmanmi hned pri tej plazi.
Su tam dve plaze - jedna v zatoke, kde je voda po clenky, deti tam chytaju sietkami krabov, teplucka vodicka. Z druhej strany od mora voda po pas aj 100m od brehu, pre deti idealne, pre tych co si chcu zaplavat horsie, musia ist dlho do hlbokej vody. Necakajte ziadne lehatka a slnecniky na prenajom, vsetko si musite priniest. My sme mali taky plazovy stan, druhy najcastejsi system po zapichnutom slnecniku. Ak aj nebyvate v tejto lokalite, hned pri plazi je parkovisko, za 20 kun na cely den. Plus je tam maly obchodik, kde kupite nieco pod zub, pitie, nanuky. Mestecko je velmi mile, s restauraciami, pamiatkami. Nic velke, ale lepsie ako byt len v nejakom zabavnom turistickom centre.
Navstivili sme autoturistikou aj Vir, boli sme pri plazi autom, a tam veru pieskova plaz nebola, bol tam pomerne velky strk.
Na jeden den sme boli aj v Zatone, bola tam hlava na hlave (nie ako v Nine), neskutocne vela atrakcii pre deti, velmi vhodne pre rodiny ktore maju uz take deti 6-7rokov a viac, ktore vedia plavat a su uz defacto samostatne bojove jednotky - to tam vypustite a cely den mate pokoj 😀 Ale plaz bola pieskova, vstup do mora bola uz taka zmiesanina pliesku a kamenov, cize nie cisty piesok, nasmu synovi to vadilo ked sme si sli zaplavat, takze nakoniec sme skoncili v bazene 😠 Inak maju tam krasny velky bazen pre krpcov s 30cm vyskou vody, nase deti sme nevedeli odtial vytiahnut, hoci teda voda nebola nijako extremne tepla. Plus hned vedla detskeho bazenu krasne velke ihrisko pod stromami v tieni a aj detsky kutik, kde su animatorky. Vstup do Zatonu je 100 kun za auto a potom uz neplatite nic.

Pridavam dve fotky z Ninu a jednu fotku z toho detskeho bazeniku v Zatone.

atlantic
5. sep 2012

ahojte, vrátili sme sa z ostrovu vir, bolo super......
boli sme aj v Nine, no s pieskom to nemá nič spoločné....... to sa mne nepáčilo... dávam pár fotiek.....