Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

mcoya
3. júl 2013

ahojte babulky, co to tu mate preluskane, kde je taka pekna piesocna plaz s tienom? My sme boli 3 krat v Nin-e, tam je to super, plytke teple ciste more a jemny piesok, trochu tam chyba tien...ale uz chceme skusit nieco ine, tak co poradite?
Dakujem

evaka
3. júl 2013

@alenah31 ok, dakujem krasne, my sme boli v baske, boli sme spokojni, ale teraz by som rada trochu severnejsie. Babam je to v podstate jedno, hlavne ze tam bude more, ale zasa nechcem, aby sa mi nudili.

gabikkas
3. júl 2013

ahoj,
@janetina, 19.6. sme sa vratili z ostrova Krk, boli sme v meste Krk, kde su kamienkove alebo potom betonove plochy pri vode, cestou domov sme sa stavii v meste Šilo, bola tam "pieskova plaz" - domaci to tak volaju, ale boli to take mini kamienky, drobne a ostre, mali sme topanky do vody, dostali sa aj dnu a bolo to dost neprijemne, dievcata (3r a 1rok) mali vsade tie drobne kamienky, kolesa nie a nie umyt od toho piesku, na nohy sa to lepilo, och...keby som tam mala dva tyzdne dovolenkovat, aby by som nadavala poriadne...mne to teda prekazalo....chodili sme aj do Talianska do Bibione, ale to som este bola slobodna, tam mi to nejak extra nevadilo, ale pri detoch su ovela lepsie kamene...My sme mali bazen, ktory sme brali k moru, dali sme ho na berton, nanosili trosku vody, malej sa tam velmi pacilo...a starsia dcera sa vytesovala z kamenov, co boli vo vode, stavali hradze, hrady...manzel si nevedel vynachvalit cistotu mora, chodil sa potapat, to sa pri pieskovych plazach neda porovnat...

caspino
3. júl 2013

my sme uz 2x boli na ostrove RAb mesto LOPAR hotel Veli mel a super detský raj plytke more dlho tepla voda deti sa prehraju aj cely den a piesosk uplne jemny makkuucky nad deti zvyknu rodicia zapichovat slnečník do vody fakt super isli by sme aj tento rok taka super rodinna pokojna dovča vsade same kočiky žije to tam detmi malinke babatka sa tam štvornožkuju no super len nas maly uz potrebuje skakat do vody tak musime volit niečo ine odporučam🙂

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mcoya
3. júl 2013

@alenah31 Dakujem, to je plus minus v tej oblasti, co sme boli, tam je naozaj piesok, taky ako na Nine, ale plaze nie su moc vybavene. Dakujem za tip. A nefuka tam vietor, lebo v Nine poobede fukalo dost.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jedina30
3. júl 2013

@mcoya. ..uz druhy rok ideme na ostrov Rab...rajska pieskova plaz..este 4krat sa vyspime a hura dovolenka.. 😉 ..caspino ma pravdu...uzastna dovolenka pre male deticky,mala vodicka,same deti a tak je problem strazit tie svoje..bud su vsetky deti holucke alebo s kupajucou plienkou 😀 😀 a velmi vela ludi-rodin....my sme objavili minuleho roku dalsie 2 plaze a tie su uzastne...par ludi a len my..trosku tazko sa k nim dostat,ale stoji to za to...taka LAGUN z filmu...uz teraz sa tesime 😉

stanislavao
3. júl 2013

@alenah31 ja som to mala nastastie zdarma. robila som v cestovke, ktora to ponukala. bol to fakt otras.

kari55
3. júl 2013

Inak v Grécku sú pieskové pláže a nádherné čisté nezmútené more a hlavne ostrovy sú prenádherné 🙂 každý má rád niečo iné...

repkovaolivia
4. júl 2013

@halit13 ahoj,môžem ťa poprosiť o názov miesta kde ste boli,tiež by sme radi niekam na piesočnú pláž ale ešte nikdy sme v chorvátsku neboli,dakujem

halit13
4. júl 2013

@repkovaolivia piesok bol až vo vode po cca dvoch metroch , bol to supetar - ostrov brač - to je tohtoročná dovolenka - alebo si pozerala starší album? napíš mi pod tú fotku , ktorá ťa zaujala , poviem ti kde to bolo fotené

marlenka75
9. júl 2013

@jedina30 Môžem sa spýtať kde presne idete na ten Rab.Ja niečo také hľadám, ale berieme so sebou aj malého psíka, tak to máme trochu sťažené. 🙂

marley7
13. júl 2013

@jedina30 A kde na ostrove RAB, je taká dovolenka?! Prosím ťa nejaké ubytko,poprípade hotel, kde chodíte, názov mesta, lokalita, .... Budem ti vďačná za tip. Ďakujem 🙂

lauraa
13. júl 2013

@marley7 jedina 30 mysli rajsku plaz na ostrove rab, dalsia znama plaz je san marino, kusok od rajskej.... psika si mozes v podtstate vsade zobrat pokial to majitel ubytka dovoluje.....

marlenka75
14. júl 2013

@lauraa Ďakujem.
Bol niekto na ostrove Hvar? Našla som tam dobré ubytovanie priamo na pláži, dom má vlastnú súkromnú pláž, vhodnú aj pre deti a môže sa na nej kúpať aj psík, ale na Hvare sme ešte neboli,tak neviem aké to tam je. 😎

livka283
14. júl 2013

@marlenka75 ahoj, na Hvare sme boli viac x /aj v sezone aj mimo/, konkretne v Sucuraji, je to velmi kludna lokalita, za pozretie na ostrove stoji napr. mesto Hvar ....boli sme ubytovani tu http://www.apartments-ida.com/ a je tam aj foto z plaze, kt. nie je daleko od ubytka

verka1978
14. júl 2013

My sme boli v Chorvatsku v Omisi cast Duce tam bola pieskova cast, v inych castiach Omisu nie su pieskove plaze. Aj vstup do mora je pieskovy, nam sa velmi pacilo

959touareg
14. júl 2013

@stanislavao
presne toto som chcela napisat ako odpoved sorciere24, ze nesuhlasim s jej vetami kde pise, ze Taliansko ma ciste more. mozno ak pise zo srandy tak OK,no az to mysli vazne 😨 😨 😨
sami IT vravia, ze do HR jazdia IBA KVOLI CISTEMU MORU!!!!! ze doma maju more spinave az hnus. a videla som na vlastne oci, ze maju pravdu. IT je krasne, az na to more.
a ano, HR je krasna krajina. sice tie kameniste plaze nemusim, priam nenavidim, a co je este horsie je pre mna to, ze je tam takmer cele SK. tych mam doma a v zahranici ich v tak hojnom pocte nemusim. inak ako krajina nema chybu, tiez more, domaci tam, uzasna atmosfera, krasne mestecka. .
suhlasim s cim pises az na tu poslednu vetu - tu sa ohradim. na Egypt mi nesiahaj.xixi 😀 😀 😀

jedina30
15. júl 2013

@marlenka75 ..VCERA SME SA VRATILI z Rabu-Lopar..ubytovania je tam dost,cize staci si na stranke Loparu nieco najst a myslim,ze nebude problem...a ani so psikom... 😉

jedina30
15. júl 2013

@marley7 ..ahoj..my sme prisli vcera z LOPARU..bolo super..ubytovanie je na kazdom kroku..hoteli..VELI MELI,PLAZA,SAHARA..sukromne appartmany na kazdom kroku...My sme boli v appartmane NATALI..krasny vyhlad na more ,no trosku dalej a do kopca,ale klud a ticho..ziaden ruch mesta..je tam krasne,ale je to skor pre male deti...super vstup do mora,vsade piesok,aj 300 metrov a stale voda len po kolena..pre deti len kyblik a lopatku.. 😀 😀

marlenka75
15. júl 2013

@jedina30 Ďakujem za tip, chceme ísť už tento víkend, tak uvidíme 🙂

jedina30
15. júl 2013

@marlenka75 ..myslim si,ze s ubytovanim v appartmanoch mat problem nebudete..bolo ich tam vela a vsade pisali FREE..cize...da sa nieco najst.. 😎 ..tak si to uzite.. 😵

veverina
15. júl 2013

Bola som na dovolenke v Omisi a pre mna hrozna plaz,vraj piesok,ale to bola spina podla mna 😅 mne sa v Chorvatsku pacia kamienkove,ked piesok tak Maledivy 😀

roro1
16. júl 2013

Ľudia, nehľadajte niečo tam kde to nie je. Ak chcete piesočné pláže s vlnami, s pozvoľným vstupom do mora, tak chodte do Rumunska - Mamaia, Eforie, Mangalia alebo do Bulharska-Albena, Zlaté Piesky, Slnečné pobrežie atď. Vystúpte z tieňa Chorvátska a navštívte konecne niečo iné, určite neoľutujete. Na takých ,,piesočných plážach´´ ako že sú v Chorvátsku,rumuni a bulhari venčia psov. Ja som sa v nedeľu vrátil z Rumunska a najbližších niekoľko rokov vylihovať pri vode budem na Mamai. Bolo a je tam supééééééér.

anulienkah
16. júl 2013

ahojte, kto bol v chorvatsku v Biograde, alebo Pakostane....? chceme ist s dcerkou trochu vyssie, ...ake su tam plaze, more, ubytko? ideme len traja a naslepo...dakujem....

beruha
16. júl 2013

teraz sa svokrik vratil z biogradu. je velkym milovnikom chorvatska, chodi tam kazdy rok len na ine miesto. hovoril, ze vsetko super, len je to tam mrtve. . . nikde nic zaujimave🙂

susika
16. júl 2013

@beruha -sranda, že v tejto dobe je to tam mrtve🙂a a ké je tam počasie. my sme boli dávno ešte s mojim, ked sme sa len dali dokopy, ale boli sme na začiatku septembra, tuším 5.9. sme ešte len odchadzali a vtedy to tam bolo mrtve. nie moc, ale už bolo citiť, že je po sezone.aj počasko nam nevyšlo, doobeda ešte ako tak slniečko ale každé popoludnie burky, zamračené, tak sme si to viac menej aj v okolí, výlety a tak. pešo, boli sme tam busom, v apartmáme. ale krásne tam bolo.ale my sme boli severne, Cirkvenica

obcansr
16. júl 2013

@gabikkas tak my mame radšej kamienky ako piesok , minulý rok sme sa stavili na 4 dni v Omiši, priamo v meste ale tam ta pláž je hrozná, špinavá, škaredá a malý bol s nej na nervy , že je špinavý, všade sa mu to natislo a povedal že on chce kamienky , aj nam to dost vadilo , všade na izbe piesok .... my hladáme len kamienky aj v nich sa dieta vyhrá aspon naš malý ten ma roboty až až 🙂 a ked ste boli na Krku mohli ste ist pozriet do Bašky tak tam to je super , pláž kamienky a vstup do mora už piesok , nam sa tam páčilo len studenšie more bolo