Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

katkasofka
11. júl 2015

@vianoce2015 kolko stoji ubytkl?

zuzka38
11. júl 2015

@wikinap mhm ja naslepo s dvoma krpcami nemam odvahu :-\

tupinka
11. júl 2015

ahojte, prosim poradte mi chceme ist do Chorvatska s dvomi detmi 6,4 rokov ale nie velmi daleko max. tak 800km od BA,ale aby bola piesčitá plaz a aby sme sa mohli ja do chladku pod strom schovat,mala som vybraty pag ale tu som sa docitala, ze tam nieje chladok, tak manzel by tam nevydržal ma totiy zdrav. problemy, velmi pekne dakujem

jalovec
11. júl 2015

@tupinka kto ti povedal ze na PGU nie je chladok?
a ono sa to troska prieci, lebo ked chces piesok tak vedcinou je to hola planina okolo bez stromov a ked su stromy tak je to kamenista alebo kamienkova plaz!
a kidete na blink, pozri te sa po Krku, alebo potom chodte az od zadaru dolu alebo na tie poloostrovy pag a tade

nemezys
11. júl 2015

@wikinap na slepo tazko najdes nieco volne na lopari

mishelita
11. júl 2015

@tupinka a co tak dugi otok? je tam jedna piesocnata plaz, zvysok su kamienkove, ale take, ze si tam sama, nikde nikto, totalny klud. a neni to ani az tak daleko - do zadaru a potom kompou. https://www.google.at/search?q=dugi+otok&tbm=is...

milanchemik
12. júl 2015

@tupinka My sme boli na Rabe.... Super piesočná pláž dlhá 2 kilometre. Či tam bol niekde chládok už neviem, lebo to bolo 10 rokov dozadu, ale decká boli malé a behali po mori aj 150 m od brehu a voda im bola po hrudník :D

tupinka
12. júl 2015

@jalovec to len z fotiek co som videla, jasne, ze kde je piesok je planina, pokial by som nasla ubytko hned pri plazi bolo by to ok, da sa ist schovat dnu ale ked je ubytko dalej, tak je to horsie

tupinka
12. júl 2015

čo tak Nin, pozná to niekto z Vás

jalovec
12. júl 2015

nin mas kusok pred Pagom. pozres aj po ceste a kedy idete,?

sunnyfunny
12. júl 2015

Brela

tupinka
12. júl 2015

Asi az v auguste.lebo nas caka u oboch synov vyberanie nosnej mandli a uvidime aky to bude mat pooperacny stav.asi tak no nic moc ale co uz a Ty poznas tieto lokality?
@jalovec

tupinka
13. júl 2015

@jalovec este sa chcem spytat, poznas Pag, chodievas tam,ak ano ake mas skusenosti, vdaka

baku2
13. júl 2015

Dobrý deň,
ja som bola na Pagu 4 krát, je to krásny ostrov, keď idete trajektom vystúpite ako na mesačnej krajine, z druhej strany je krásne zelený. Sú tu pláže každého druhu. Na piesočné sa chodí autami, kúsok od Novalje smerom k mestu Pag. Platí sa parkovné za auto od 10 do 15 kn, záleží, na ktorej pláži zastanete.

bizuka
13. júl 2015

@sunnyfunny ahoj,máte zajednané ubytovanie v Brele? Cez ktorú stránku?

jalovec
13. júl 2015

@tupinka na pagu iba 2 krat, a zatial spokojny, neviem co vytknut))) co konkretne ty zaujma?

sunnyfunny
13. júl 2015

@bizuka Ahoj,nemame,to som len napisala tip na plaz v Chorvatsku 🙂 Pred par rokmi sme tam totiz boli..aj Omis je super,Baska voda ani nie..Ale Brela je skvelaa co sa Chorvatska tyka 😉

tinka5
14. júl 2015

Ahojte.ja som momentálne v Duče- Omiš.....je tu veľmi teplo, ale voda pre detičky by mohla byt aj teplejšia.....

milanchemik
15. júl 2015

@sunnyfunny ahoj. čo bolo zlé na Baška voda?

kubankakubanka
15. júl 2015

Pláž slanica na ostrove murter

sunnyfunny
15. júl 2015

@milanchemik ahojky,myslela som to tak,ze nic moc v porovnani s Omisom a Brelou... 😉

millada
16. júl 2015

PROSIM DVE OTAZKY:
1. je v Chorvatsku pitna voda? Ked vezmem britu kanvicu, mozme ju pit, aj deti?
2. ak budem platit myta kartou počas cesty, mozem prejst do pruhu, kde idu tí, čo maju tu skrinku? Ci musim čakat? 😅

gretocka
16. júl 2015

@millada v kempoch byva voda oznacena nad umyvadlami, na apartmanoch sa treba pytat domacich, ale standartne z kohutikov vodovodov v budovach tecie pitna voda. My ju pijeme aj bez filtracnej kanvice....

k otazke platby kartou.... standartne sa hotovost plati spolocne s kartou a ENC byva oddelene, ale napr. pri Zahrebe su karty znacene na ceste v pruhu spolu s ENC a az tesne pred rampou sa delia - teda hotovost extra, karty extra a ENC extra... treba sledovat znacenie

millada
16. júl 2015

@gretocka , dakujem velmi pekne 😵

lopp1979
16. júl 2015

@bizuka nemusíš mat zajednane ubytovanie na Brele na každom kroku sa tu domáci vypýtuju ci nemám zaujem o ubytovanie zoženies od jednej izby až po apartman pre 6 ludi.

lopp1979
16. júl 2015

@millada my sme momentálne na Brele ôsmi den a pijeme vodu z kohútikov a pohoda nikomu nie je zle a domáci tiež hovoria ze je pitná a keď sa bojíš 6l tu kúpiš za 9,9 kun

milanchemik
17. júl 2015

@lopp1979 Ahoj. Ako je to so stravou, keď bývate na priváte? Máte všetko z domu, alebo sa stravujete v reštikách? Koľko stojí v normálnej reštike obed, alebo večera?

jalovec
17. júl 2015

ceny su rozne a aj ako kde! ale treba si zobrat aj z domu a asi vedšinu!

libka1
17. júl 2015

@milanchemik vsetko si tu kupis v potravinach tak ako u nas, nieco aj lacnejsie, vacsinu o malicko drahsie. v akciach su ceny v obchodoch prijatelne. Mas tu Plodine, Spar, Konzum, Lidl, Kaufland... restauracie su samozrejme drahsie, hlavne ryby. pre prehlad: pizza 40, pivo 15, hamburger s pleskavicou 25, rybacie misy od 200 do 400...

oksu
17. júl 2015

prosim vas kolko vas vysla cesta autom? cca 800km, čo mýto? a trajekt? dakujem