Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

womankc
4. máj 2016

@ondrulka my chodíme sem http://www.villavisnja.com/ a som max spokojná deti počujem do apartmánu z pláže , Brela a Primošten je naša naj destinácia ešte ostrov Mljet je krásny

womankc
4. máj 2016

@elise myslíš na jar????? no ak si ľadový medveď tak áno 😀 , samozrejme more malo tak 15 stupňov. Inak tam bolo tak 21 stupňov , krásne slniečko ,a j veterno niektoré dni, ale s tým som počítala. Čo sa týka alergie, tak ozaj bolo to ovzdušie silnejšie ja po jednom dni som prestala užívať lieky a celú dobu tam som ich nepotrebovala .. No ale aby som bola objektívna, tak moje deti a muž sa raz okúpali aj v takej ľadovej malej to ani nevadilo

miriamkela
4. máj 2016

ja musim davat pozor na moju malu ona mi uz v maji vlezie do mora .. a teda ja nie ja som zimohrozna.. ja sa aj v lete prikrivam paplonom ked je +40 .. ale ona a manzel .. teda otvaraju a zatvaraju sezonu kupania .. minuly rok sa manzel kupal aj v novembri .. mam niekde aj fotky tusim so ich dala aj do mojej skupiny 😀 a malu som nepustila a bola tak oduta že až skoro slzy boli že som tak zla že jej nedovolim sa kupat 😀 ono inak fakt ked su take teploty že na slnku 21 - 22 a more je 15 - 18 tak sa ani nezda že to je studene ..viac sa mi zda more studene v lete ked je +40 a more iba +25 😉

hettinka
3. jún 2016

Baška na Krku má pláž, kde na pláži su drobné kamienky, vo vode piesok. Alebo v okolí Biogradu na moru, Sv. Filip i Jakov, ak nechcete ísť ďaleko alebo na ostrovy. Piesok je aj na ostrove Pašman v dedinke Kraj (osobne moja srdcovka, ale celú dovolenku by som tam stráviť nechcela, asi by som od nudy zomrela, lebo tam nič okrem pláže nie je)

My sa zasa piesku vyhýbame, s deťmi cestujeme do HR každý rok, syn mal 16 mes., Keď sme boli prvýkrát a na kamienkoch sa vyhral úplne bez problémov.

adu177
10. jún 2016

@halit13 ahoj mohla by si aj mne poslat foto ako to tam vyzera

halit13
11. jún 2016

@adu177 aké fotky?

martinusik91
13. jún 2016

Neviete mi prosím poradiť ubytovanie kde je piesková pláž a dlho mala voda ?

milos1967
14. jún 2016

@martinusik91 ostrov, Vir, zavolajte na 0905617834. Pekny deň prajem

akvi
14. jún 2016

@martinusik91 Nin (nedaleko Zadaru).. Uplne uzasne pre malinke deti.. Na plavanie ale nic moc, musis ist veeelmi daleko, lebo voda je len po kolena.. My sme boli s 3 rocnym dietatom a bolo to super..Lebo tam je dokonca aj taka plaz, kde je voda tak po clenky, dieta sa ale vyhralo do syta a my sme sa nemuseli bat, ze ho zmetie nejaka vlna.. A zaplavat sme si chodili inde.. Ubytko sme nasli na mieste, aj ked je fakt, ze sme mali stastie, lebo to tam byva dost plne.. Ale isla by som zase kludne aj na blink..

martinusik91
14. jún 2016

@milos1967 to je číslo na koho?

martinusik91
14. jún 2016

@akvi my ideme až v septembri 9teho tak by už malo byť voľnejšie tiež sme chodievali na blink ale s malým sa mi moc nechce tak ist

ichtys
14. jún 2016

Nečítala som predchádzajúce príspevky, tak sa možno budem opakovať, ale ja veľmi odporúčam Lopar na ostrove Rab. Nie je to ďaleko, je to skôr severnejšia časť CHorvátska a pláž tam v Lopare je ideálna pre deti-ďaleko od brehu je stále plytká voda. Plavci musia kus prejsť, aby si mohli potom zaplávať. Je to piesočná pláž a sú tam aj také veľmi zaujímavé pieskovcové skaly na jednej strane tej pláže. Tam pri nich je potom hneď dvojmetrová hĺbka vody, takže dá sa vybrať🙂 Od nás (bývam na Záhorí) to bolo priamo na miesto okolo 620km, takže tá cesta sa naozaj dá absolvovať, deti mali zážitok aj z trajektu, tým sme išli cca 20min, ale bolo to super.

martinusik91
14. jún 2016

@ichtys nahodou kontakt na ubytovanie nemas?

eliska07
14. jún 2016

@ichtys
@martinusik91

Som rada za pozitívny ohlas na Lopar 🙂 my sa tam tento rok chystáme prvýkrát. Ubytovanie - Family Hotel Lopar cez CK FIFO.

Tak som zvedavá ako budeme spokojní 🙂

eliska07
14. jún 2016

@ichtys Prosím ťa, keďže ste tam boli, vieš mi napísať ako je to so "životom" a aktivitami v tejto oblasti? Sú tam pre deti nejaké kolotoče alebo herne alebo niečo také? Alebo je to len také malé chorvátske mestečko s klasickými kaviarničkami a reštauráciami a to je všetko?

Ďakujem za odpoveď 🙂

martinusik91
14. jún 2016

@eliska07 prosim ta kedy tam idete mozes mi napísať cenu a ako to je zo stravou?

maryskas
14. jún 2016

Odporúčam Brelu a Podgoru, pochodili sme už všeličo ale o je naše naj 🙂

eliska07
14. jún 2016

@martinusik91 My ideme v júli, ceny si pozri cez ck fifo - tá sa odvíja od termínu a veľkosti ubytovania.

my máme polpenziu - raňajky aj večere formou švédskych stolov, nápoje sú v cene. Počula som len samé chvály na stravu, tak uvidíme.

martinusik91
14. jún 2016

@eliska07 tak potom daj vedieť ako bolo 😁

ichtys
14. jún 2016

@martinusik91 skúsim sa ešte pozrieť v histórii mailov, ak nájdem, pošlem🙂

ichtys
14. jún 2016

@eliska07 keď sme tam boli, nebolo tam nejako veľa atrakcií pre deti vyslovene, boli tam nejaké autíčka (ako kolotočiari majú) , ale preliezky napr. na pláži a v okolí neboli. Potom zorbing a podobné aktivity, ale to asi pre maličkých nie je vhodné. My sme si nosili formičky, lopatky a stavali sme hrady...Možno v areále nejakého hotela sú aj také preliezky, my sme boli v apartmáne u súkromnej osoby. Ale úžasné bolo aj to, že pobrežie ostrova je plné rozličných malých zátok a podarilo sa nám (menili sme miesta) nájsť malú zátoku, kde sme boli v podstate sami 🙂

martinusik91
15. jún 2016

@eliska07 tak čo som pozerala videá odtial dostalo ma to ideme aj my tam 🙂

eliska07
15. jún 2016

@martinusik91 vies mi prosim na tie videa pridat sem linky? Ja som nic take na nete nenasla...

martinusik91
15. jún 2016

@eliska07 jasne napr toto toto ma dostalo uz vidim mojho maleho ako sa tam blazni 😀 potom sa ti objavia aj dalsie podobne

https://www.youtube.com/watch?v=BXnNnvCNUzI
eliska07
15. jún 2016

@martinusik91 dakujem 🙂

mirkita
15. jún 2016

kocky my zas opacne - na Lopare sa nam nepacilo... ovela lepsie nam pre rodinky s detmi vyhovoval Kampor - ziadne davy turistov, klud, vsetko po ruke a tiez plytka a tepla voda... na Lopare sme boli viackrat pozriet a sice plaz obrovska, ale chybal nam tien a decka sme tam hladali v dave ludi.. zas musim uznat ze Lopar ma lepsiu vybavenost - restiky, detske ihriska...zalezi aj na tom s akym malym dietatom sa ide a ci sa hlada hotel alebo privat... z Kamporu sa nam napr. dobre cestoval po celom ostrove - presli sme si vsetky miesta, tak mame prehlad 😉

petruska1212
15. jún 2016

kazdopadne Lopar, boli sme tam s polrocnou dcerou a uplne ze super, len to pocasie nam vtedy nevyslo. boli povodne, v kuse prsalo,fukalo, viac sme boli na izbe ako na plazi. ale pocasie bohuzial neovplyvnime, a to na 10 dnovej predpovedi co sme pozerali len prve dva dni mali byt obcasne prehanky, takto verit predpovedi

eliska07
15. jún 2016

@mirkita my mame radi rusny zivot a aj "masovky", klud na dovolenke velmi nie, tak snad nam bude Lopar vyhovovat...

mirkita
15. jún 2016

@eliska07 potom asi ano... my sme boli spolu 5 rodin s malymi detmi a aj dospeli a teda vsetkym Kampor lepsie sedel - mali sme dom rovno na plazi, deti tam aj same mohli zbehnut... na Lopare sa deckam pacilo, ten piesok na velkej plazi je super, no fakt som bola pol casu v strese lebo som ich tam musela viac sledovat ... ale bude sa vam urcite pacit - su tam aj organizovane cvicenia zumby, tanecky, restiky, stanky, ihriska, atrakcie.... my na to nie sme... inak uplne nadherna je Suha Punta, chodte sa tam pozriet - to je krasne miesto 😵 ale nie su tam velke piesocne plaze

martinusik91
15. jún 2016

@eliska07 vy idete do toho hotela cez agenturu ci ?