Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

danielllka
29. jún 2012

@michaela2410 ahoj a chodíte tiež na blint, či mávate ubytko dopredu vybavené? A cenovo ako? Zvažujeme tiež niekam, kde je pláž- máme malé deti, takže nejaký nočný život nám chýbať nebude, ani kvantum ľudí 😝 Je tam taký sypký piesok, či blatný, jak píšu niektoré žienky?

dadulko5
29. jún 2012

@halit13 dobrý deň,reagujem na váš príspevok na otázku , chcela by som vás poprosiť,či by ste mi nemohli poslať nejaké fotky z tej piesočnej pláži ,lebo tiež mám malého synčeka a chceli by sme ísť na piesočnú pláž ale niekam do chorvátska ,dakujem

anabelka83
29. jún 2012

@halit13 tak to sa mi zda straasne moc ze 400€ cesta 😢

halit13
29. jún 2012

@anabelka83 je to 1800 km tam a späť - benzín a poplatky

anabelka83
29. jún 2012

@halit13 to uz mozes idt lietadlom a uytovanie si najdes ako ked autom ides 🙂

anabelka83
29. jún 2012

@halit13 ale zase ked pozeram tie km tak to sedi,ale ja by som tak daleko nesla

sissmiss
29. jún 2012

@anabelka83 neni to celkom tak...lietadlo s poplatkami a so vsetkym do hr stoji pomerne dost..oplati sa ked ide dospely s dietatom za ktore este neplati...ale ak idu dvaja dospeli a platiace dieta, uz to autom vychadza lepsie. A ak niekde si bez auta, bud si pozicat tam a pozicovne alebo prepravu mestskou ci podobne tiez ratat do nakladov na cestu...

anabelka83
29. jún 2012

@sissmiss co je pomerne dost?som pozeral aze od 49€-100€ s poplatkami pre dospeleho 😉

sissmiss
29. jún 2012

@anabelka83 odkial kam? Ja som sla lietadlom do dubrovnika a platili sme dvaja dospeli cca 300e a neplatiace dieta okolo 50e- akoze gratis ...ale bolo to trosku viac...viem ze cez 400e spolu... plus taxik z letiska okolo 25e a na letisko tiez 25e...a cestovanie po vyletoch busom ci inak uz si nepamatam ale tiez to stalo cosi

moma80
29. jún 2012

@danielllka Presne je tomu rok. naši chalani boli tiež maličký, menší mal 19mes. a známych syn 12mes, cestovali sme asi 9 hod,aj s prestávkami. Pre deti sme stravu brali, ako detskú výživu,piškoty, džem, maslo, mali sme aj zo pár jogurtov v chladničke,Mäso a mlieko sme mali kúpené u nás, ale tiež z mliekom nebol problém tam kúpiť.Potom sme išli do Zadaru a v pohode sme nakúpili.A brali sme si pitnú vodu asi 2,fľaše 5l. deti cestu v pohode zvládli.

rikarr
30. jún 2012

boli ste niektorá v opatiji alebo lovrane alebo moščenička draga ?????

danielllka
2. júl 2012

@moma80 my tiež plánujeme nakúpiť si doma, tam akurát nejaký ten chlieb, či zeleninu.. samozrejme zmrzku deťom a tak... ja som zas čítala, že je tam drahšie, ako u nás- Ty píšeš, že ceny skoro ako u nás- tak som z toho jeleň 😕 🙂 Či ako kde?

gretka2
2. júl 2012

@danielllka pozri si letaky chorvatskych supermarketov, zisti si, ake su v okoli , a prepocitaj aktualnym kurzom a zistis, ze trepat sa tam vela potravin naozaj neoplati. Akurat tak mozno mineralky a alkohol, ak niekto ma rad.
Maju tam Billu, Kaufland ...

danielllka
2. júl 2012

@gretka2 no pozriem určite, ani mi nenapadlo.. a my sme sa chceli riadne nabaliť, tak možno to aj prehodnotíme 😝

gretka2
2. júl 2012

🙂 Ceny su vysoke v restikc\ach, a v malych obchodikoch pri mori, a pri hoteloch, apartmanoch. Ale normalne obchody, kde bezne cely rok nakupuju chorvati su v poho.

lulana79
2. júl 2012

@rikarr ja ti odporúčam oblasť Medulin, to je na Istrii, pár km od PULAy. Je tam piesočnatá pláž, lunapark, premáva vláčik... podľa mňa super pre deti, nám sa veľmi páčilo. cesta 8 hodín bez zdržania

rikarr
4. júl 2012

@lulana79 v meduline som bola ešte ako slobodna, naozaj je tam krasne.

rikarr
8. júl 2012

a čo punat ????? pačil sa vam?

lupo2706
14. júl 2012

Ahojte.Bol niekto v Chorvatsku v Brodarici ? Aké je to mestečko a aké sú tam pláže?

ejco
16. júl 2012

@lupo2706 ja som bola v Brodarice a mne sa teda moc nepacilo.Som zvyknuta na krajsie miesta v chorvatsku.Ale je pravda,ze moje deti mali v tom case 2roky a ta nasa plaz bola hned hlboka voda a betonove molo.To mi dost vadilo.

lupo2706
16. júl 2012

@ejco
Tak to si ma nepotesila.Ja som hladala nejake ubytko na poslednu chvilu blizko Solarisu,pretože minuly rok sme boli v Tribunij a do Solarisu sme si spravili vylet 2 krat a velmi sa nam tam pacilo.a v akom apartmane si byvala?
My ideme do apartmanu Petra,no tak uvidim.

snehulienka
17. júl 2012

cafte, prave sme prisli z chorvatsko - ostrov Rab, je tam krasne, byvali sme v Lopare.
naozaj je tam kopec plazi, aj pieskovych. a takych ze mate vodu po kolena aj 100m od plaze, ale je tiez pravda, ze je tam tepla voda, kde sa drzia bacily, ta voda stoji, vlnky su minimalne, radsej by som si vybrala plaz, kde su male kamienky a aspon nejake vlny. na rabe mate na vyber, hocikam sa dostanete k plazi autom, je vlastne jedno kde byvate, ak mate auto. aj na plazach s velkymi kamenmi su vzdy vybudovane take akoze bazeniky z kamenov, kde aj male babo moze posediet a kupat sa
boli sme 3 rodiny a 4 deti, vsetky boli na striedacku chore, teploty a pod. ale u kazdeho bol iny priebeh, tak sa nam zdalo, ci to nie je z tej stojatej teplej vody..
pekne plaze su: Livacina, Suha punta
mesto Rab sa nam velmi pacilo
este sa tam vratime, ale nie do tej plytkej vody..

katren
17. júl 2012

ahojte kocky, mozem poprosit o radu???? kamoska nas nalanarila na dovolenku 😀 nikde sme nechceli tento rok ist, ale vcera nas uplne dostala....isla dnes do Biograd na Moru /ci ako sa to pise/ a chceli sme ist za nou vo stvrtok, ale mali nemaju pasy, nebolo treba, tak ze naco a nic sme neplanovali.....takze ideme dat zajtra spravit pas a ze by sme tam isli buduci mesiac..... tak streda-nedela.....mozte mi dat nejake infosky o mieste????stacia take vseobecne.... 😉 Dakujem velice moc

ejco
17. júl 2012

@snehulienka myslis,ze tam najdem ubytko v cene 10eur na osobu?

snehulienka
17. júl 2012

@ejco hladaj, my sme mali apartman pre 3 rodiny - 6dospelych a deti spali s nami, tie boli zadara, spolu sme platili na tyzden 900eur, to bola dobra cena, ale treba hladat, hlavne sa to dost zaplna, objednavali sme to pred 6tyzdnami

mima595
17. júl 2012

@katren - my sme boli v Biograde, ale este v r. 2002 😉 a nemali sme deti..je tam plaz vysypana pieskom, dost vela ludi tam byva, ale pre male deti akurat, nak vstup vsade okolo kamene..potom je plaz aj na druhej strane Biogradu,a le tam sme nikdy neboli....
na tu pieskovu je dost dlho ist peso, nam cesta trvala si 20 min, s malymi detmi jedine s kociarom, alebo autom

inak mesto ako take je super, je tam zivo, promenada krasna, ale kedze ubytovanie je mimo diania, takže spanie celkom OK

majazc
18. júl 2012

@katren
odtial sme sa vratili pred tyzdnom, ubytovanie 50Eur/noc - 2 dosp., 1dieta vratane internetu, cca 3min od plaze Drazica /kamienkova/ a 5min. od centra mesta,cize OK. Od pieskovej to tiez nebolo daleko, ale osobne tu pieskovu neodporucam, mala plytka zatoka, preplnene ludmi, chodili sme tam len obcas podvecer ked sa to tam vyprazdnilo aby sa mala trochu pohrala, a ten piesok tiez nebol bohvieco. Kamienkova bola pekna, aj ked celkovo to bolo vsetko na moj vkus preplnene, take typicke letovisko. Vlani sme boli na Rabe, celkovo sa mi tam pacilo viac

majazc
18. júl 2012

@katren

a este - bolo tam dost vela komarov

laki
18. júl 2012

ahojte baby, chcem sa spýtať ktoré ste sa vrátili z chorvátska, kedy ste odchádzali - na noc, nad ránom a či robia veľké kontroly na maďarsko-chorvátskych hraniciach.Vďaka

majazc
18. júl 2012

@laki
na noc okolo 23.00 nedela, a spat okolo 21.30 utorok - cesty prazdne, nikde ziadne cakanie a kontroly len tak "pro forma"