Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

rainee
7. feb 2012

inak piesocnate plaze mate hlavne na juh od Makarskej ,Dubrovink, Zadar, Orebič....
pripajam aj jeden link sprievodca plazami: http://www.adriagate.com/sk/croatia/beaches_cro...

lauraa
7. feb 2012

@rainee jablanac, cesta trajektom asi 10 min. pozri hotel lopar alebo hotelovy komplex San marino, vzdy tu stoji mnozstvo aut s Sk aCZ znackami.... je to priamo u plaze

rainee
7. feb 2012

@lauraa ok dakujem

katarinajurikova
18. feb 2012

Mamicky poradte kam do Chorvatska ,v cestovke nam radili Vodice...hlavne kvoli mensiemu vtedy bude mat skoro 2 roky,kde ste boli s tak malymi detickami spokojne?Mozno aj hotel,apartman by ste mi mohli poradit.Dakujem 😉

amikka
21. feb 2012

@katarinajurikova Ahoj, baby tu radili aj Nin-Sabunike... je to cca 20km od Zadaru. Piesočná pláž, o niečo teplejšia voda ako inde, lebo je to skôr akoby v zátoke a pozvolný vstup do mora, ideálne pre detičky. Taká pokojná dovolenka, nakoľko dedinka nie je až tak rušno turistická. My sa tam chystáme...

katarinajurikova
21. feb 2012

@amikka dakujem pekne,spisujem vsetko co mi radite a potom sa budem pytat v cestovke🙂

lauraa
22. feb 2012

@katarinajurikova pokial nehladas hotel s pp ale apartman tak je rozumnejsie hladat cez net priamo kontakt na ubytko....

katarinajurikova
22. feb 2012

@lauraa hm ja viem ,lenze sa tam potrebujem aj nejako dostat 😀 vies nemam s timto skusenosti ,ale nemame auto ,cize nam ostava len bus...

lauraa
22. feb 2012

@katarinajurikova aha, chapem.....

mima595
23. feb 2012

@katarinajurikova - my sme boli minuly rok v Nine...naozaj voda malicka, teplucka...ale fakt len pre deti do 2 rokov...starsi by sa ti nudil...nasi mali 5 rokov, a boli nestastni, lebo tam aj 200m do hlbokeho mora a stale mali vodu len po pas 😉

katarinajurikova
23. feb 2012

@mima595 🙂 tak nas skoro 9 rocny sa este musi naucit plavat 😀 ale dakujem za tip!

mima595
23. feb 2012

@katarinajurikova - ved nasi tiež nevedia plavat...iba s rukavnikami...ale tam sa neda ani salit vo vode...lebo je taka maximalne po kolena....

katarinajurikova
23. feb 2012

@mima595 aha no ved uvidim,co nakoniec vyberieme 😉

mamama11
27. feb 2012

ahojte mamičky,

prosím vás poraďte, tie čo chodíte často do Chorvátska nejaké krásne miesto na dovolenku, ideme s deťmi 11 , 9 a maličkou v lete 1,5 ročnou, tak by som chcela niečo vhodné pre deti, ubytovanie blízko pri pláži a aby bol pekný výhľad na šíre more, nie taký kanál kde dovidím na druhú stranu a jasné, že za rozumnú cenu, chceme ísť ešte s jednou 4-člennou rodinou a 2 člennou, hľadala som na www.hrvatska.sk ale zatiaľ som nič vhodné nenašla, ďakujem pekne za rady

sandrika1986
27. feb 2012

Najkrajšie miesta vhodné aj pre deti sú v Chorvátsku napr. Šibeník, Dubrovník alebo pokojná oblasť blízko Šibeníka a to je Brodarica. Brodarica má krásnu pláž, sú tam obchodíky, ubytovanie ponúkajú domáci za prijatelné ceny alebo penzióny. My sme chodili do Brodarici a to môžem odporučiť. Blízko sú mestá,kde je viac nákupných možností alebo na výlety ako Šibenik alebo Trogir. Krásny výlet je tiež do národ. parku Krka.

mamama11
28. feb 2012

@sandrika1986 ďakujem ti krásne za radu a náhodou nevieš aj poradiť nejaké dobré apartmány? 😅

lauraa
1. mar 2012

@mamama11 https://picasaweb.google.com/anna1972.laura/Cho...
skus kuknut , mozna ta nieco oslovi....

mamama11
1. mar 2012

@lauraa ďakujem 😵

katmi
1. mar 2012

ja doporucujem Petrčane.. je to pri Zadare kusok.. plaze su piesok a aj kamienky.. mate na vyber 🙂 http://www.google.sk/search?q=petrčane&hl=sk&cl...

lauraa
1. mar 2012

@mamama11 kazdy z nas hlada nieco ine tazko poradit, ja som sa celkom nahodou zamilovala do Podstrany,kusok za Splitom, apartman priamo na plazi( ten biely domcek) klud, pokoj, privatna plaz, sem tam sme zasli do OMisu, pieskova plaz ale viac ludi, to nebolo to co sme vtedy hladali, hore CRikvenica a okolie je na mna dost skalite, vsade potrebujes topanky do vody, istria podobne, posledne roky sa vraciame na Rab, nie je daleko , mame teraz uz 5 rocnu ale chodime sem uz od jej narodenia a nam to vyhovuje, naposledy som nafotila apartman priamo na plazi , sukr. palz, detske ihrisko na zahrade, oplotena zahrada, gril, pre mna uplne idealne, lenze my uz roky chodime do jedneho apartmanu a..... nie je to luxus ale sme tam ako doma.....

zuzu32
1. mar 2012

Ja určite odporúčam ostrov Rab v Chorvátsku. Boli sme tam pred dvoma rokmi to sme ešte nemali malého a tento rok tam ideme opäť. Sú tam piesočnaté pláže ideálne pre deti. Je to ostrov s najväčším počtom slnečných dní v roku. My ideme na pláž Mel ale boli sme aj na Rajskej pláži. Čistá, teplá a hlavne plytká voda pre deťúrence.

dida38
1. mar 2012

@katmi
@mamama11
@sandrika1986
@mima595
@amikka
@rainee baby neviem presne kde su piesocnate plaze, ale tu je link http://www.seecroatia.com/ priamo na majitelov app , maju dobre ceny a da sa s nimi aj dohodnut...boli sme minuly rok, cez tuto stranku sme si nasli ubytovanie a pani nam dala 17 dni za cenu 14.....

katmi
1. mar 2012

@dida38 my sme tiez boli priamo u majitelov v dome... ale dakujem 🙂

matkokrtko
6. mar 2012

ahojte, prosím Vás o info, či nie je problém zohnať ubytko na ostove Rab pri rajskej pláži, alebo na Krku v Baške, keď ideme na vlastnú päsť. A ako sa asi pohybujú ceny? Ďakujem.

maata12
6. mar 2012

Ahojte! Aj mňa by zaujímalo, aké máte skúsenosti s dovolenkou na Krku - Baška? Chceme ísť s 2-ročným a 10-ročnými synmi. Doteraz sme chodili len na Makarskú riviéru, ale tento rok volíme niečo bližšie, kvôli malému. Ak by ste mali aj nejaký kontakt na ubytko, bola by som moc rada 🙂

halit13
6. mar 2012

@maata12 baška na krku je úžasná! Zatiaľ naj miesto, kde sme v chorvátsku boli 🙂

maata12
6. mar 2012

@halit13 Ďakujem 🙂 🙂 Fakt je tam krásne... A bývali ste na súkromí? Neviem, či to máme risknúť a ísť na blink, alebo niečo rezervovať... Chceme ísť koniec júna - začiatok júla, tak snáď to tam ešte nebude moc preplnené.

halit13
6. mar 2012

@maata12 ...my sme tam boli od 12.6. , bolo úžasne, ale ľudí tam už nebolo málo, ale ešte to bolo ok. Bývali sme v Corinthii.

kaja73
6. mar 2012

@maata12 Sme na tom podobne-ja mam 13 r a 2r rocneho a tiež chceme ist koncom juna a mozno aj na blint-niekde kde je piesok-NIN,Zaton,Rab????
Este nevieme.Tak snorim po nete.
Doteraz sme chodili 5 rokov na Pag-na strkopiesok ale teraz chceme taky ozaj piesok na plazi.

halit13
6. mar 2012

@kaja73 sem som zas dala fotky z dovolenky 2009 - nin - piesková pláž
http://www.nadovolenke.sk/viewtopic.php?f=8&t=1...