Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

karkana
19. mar 2014

@mravvcek no my až tam na mieste hľadáme apartmán, a vždy nájdeme,,,,,do hotela,neviem, aspoň čo mi hovorili, tie sú na konci mesta a tam je to nie bohvie čo,daleko od centra, odprúčam apartmán,,,tie okolo námestia,,,,to je najlepšia poloha,,,,my vždy na začiatku Crikvenice ideme do agentúri a zatial vždy spokojnosť,,len je to do kopca dosť šlapať,,sú aj bližšie ale sú drahšie,,,,, alebo potom raz sme si zaplatili tu v cestovke apartmán, aby sme šli na istotu, a stravovali sme sa samy 😉

ivanie
25. mar 2014

my sme uz dva krat boli tu http://www.adriatic.hr/sk/chorvatsko-dalmacia-p...
s dvoma detmi 6 a 2 roky. Je tam asi 50m uzasna pieskova plaz, pozvolny vstup do mora.....dllllllho ste po kolena, takze uzasne pre deticky. Su tam aj hojdacky, domaci su uzasni. Nevidane je mala dedinka, necakajte ziadnu masovku ludi, ziadne restiky a stanky, je to super ak chcete aj usetrit a neminut vela bubakov. Domaci maju obcerstvenie na plazi aj zmrzlinu, ale my sme chodili na zmrzku skor dalej popri plazi, bola lacnejsia. Mozem len odporucit.

ivanie
25. mar 2014

a este jedna vec, na plazi su aj sprchy 🙂

oli_
25. mar 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Pláže pre rodiny s deťmi v Chorvátsku- ich zoznam a info k nim je pripravený v týchto článkoch podľa veľa odporúčaní, ktoré sa podarilo zozbierať, takže tu nájdete tipy na niektoré z nich.. dúfam, že pomôžu aspoň trošku sa zorientovať.

http://www.dovolenka-pri-mori.sk/kam-na-rodinnu-dovolenku-s-detmi-v-chorvatsku-i/
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/kam-na-rodinnu-dovolenku-s-detmi-v-chorvatsku-ii/

sherynkamalinka
2. apr 2014

my ideme do mestecka Privlaka, bol tam niekto? rada by som si precitala recenzie na plaz, cistotu plaze, hluk...

keiko33
3. apr 2014

@sherynkamalinka no my sme boli v lete, išli sme na blind ale nemali nič voľne čo by nám vyhovovalo a tak sme skončili v sabunike čo je vlastne časť privlaky. čo sa tika plazí boli sme v sabunike, na vire, na nine a aj v zatone. v sabunike bola dosť studena voda oproti ostatným a hlavne veľa ľudí. nám sa najviac páčilo v zatone, tam sme strávili druhu časť dovolenky, kedže ubytovanie na 10 dni vkuse sme nezohnali. v zatone sú kamienkove pláže a aj jedna mala piesková. A večer sme sa chodili s deťmi zabávať do holiday rezortu zaton.

rena1401
7. apr 2014

@sherynkamalinka pozri na croatia.sk a Privlaka, ja hladam tiez ubytovanie

sslabikar
7. apr 2014

Ahojte.

Odporucali by ste ist do Umagu s detmi? Ake mate skusenosti s plazami tam, prip. niekde na blizku?

monikad77
7. apr 2014

ja môžem odporučiť Crikvenicu, je tam obrovská dlhá piesočná pláž, o ktorú je veľmi dobre postarané, sú tam rôzne malé bary a reštaurácie, tienisté miesta pre deti, ihriská pre deti aj tobogán, ja som tam bola po dva roky za sebou práve kvôli piesku, bývali sme v hoteli Zagreb,ktorý je od tejto piesočnej pláže pešo tak 3minuty

lauraa
8. apr 2014

@sslabikar ja osobne umag nemusim , neviem kam priamo idete ale plaze su dost kameniste az na zatoku v campingu stela maris, kanegra,ale to je umelo vytvorena zatoka takze je tam dost vela ludi v sezonne.....

lauraa
8. apr 2014

@monikad77 ale nie je to nahodou ta mestka plaz , ked sa plati vstupne? mozno ked si ubytovana v hoteli na plazi tak to mate zadarmo ale niekde na private musis si kazdy den zaplatit vstup na plaz pokial viem

ljiljanapav
9. apr 2014

v Klenovica, že je lepší se podívat na soukromých apartmánech http://klenovica.eu 😎

sofia1812
13. apr 2014

@lauraa Ahoj Laura Mohla by si mi poslať tel a viac fotiek na ten biely domček v Postrane.Ďakujem mail patrik.svitek73@gmail.com.Sme dvaja dospely a 2 deti 4 a9 rokov.A akom jazyku komunikuju majitelia.

lauraa
14. apr 2014

@sofia1812 ja mam len mail adresu , majitelia aj v slovencine, najdes vsetko na ich mail stranke, ten domcek bol super ale este ponukaju aj ubytko za tymto domcekom, je to starsie ,ale aj lacnejsie, za domcek teda to je len apartman pre3 sme zapltili 50 , ale miesto je tam klasicky pre 4, spalna , obyvacka, kuchyna, kupelna a wc... link na foto posielam do ip...

schmikal
23. apr 2014
berika
23. apr 2014

Privlaka - dedina na poloostrove nádhrené čisté pieskové pláže bez bufetov atď, úplný klud s malými deťmi, moja dcére neznáša davy chce mať klud vo vode, ideálne miesto. Jasné že na betonovej pláži v obci je všetko čo chcete, ale okolie kludné, pozrite fotky na nete.

marcy30
23. apr 2014

Ahojte, mate niekto tip na ubytko niekde na severe chorvatska, pozvolny vstup do mora, blizko plaze, idealne na plazi a aj nejaka ta promenadicka? 😉 Ja radsej dovolenku se vsim vsudy...vecerne prechadzky po promenade so zmrzkou v ruke a nejake detske atrakcie...napr. vlacik a tak. Dakujem za kazdy tip. 🙂

adide
25. apr 2014

@berika ahoj, mas aj typ na ubytovanie?

majka2
1. máj 2014

ahoj. kto poradi ubytovanie vir nin...blizko plaze pre 6 dospelych a dve deti dakujem

alzbet124
4. máj 2014

@majka2 my sme boli minulý rok cez túto cestovku: www.croatia.sk boli sme ubytovaný v apartmáne Vir 10...nič luxusné, ale na prespanie ok...pláž sme mali cca 100 - 150m od ap...ak budeš mať neaké otázky, kľudne ma kontaktuj 🙂

dido33
25. máj 2014

Ahojte,..tento rok planujeme dovolenku v Chorvatsku.od 16.8.2014 neviete ake je počasie dole pri Makarskej?Nebyva tam už studene more?Tak,tiež sa nevieme rozhodnut kam s detmi na pieskovu plaž.... 🙂

antuanet
26. máj 2014

Ahojte, je tu niekto kto bol v Baske? Vraj je to tam pre deti super...nechystate sa?

dulanska
1. jún 2014

@halit13 Prosím Ťa ,poslala by si mi bližšie informácie o ubytovaní v dedinke Nin a pPrivlake aj o cenách Dík

halit13
2. jún 2014

@dulanska ahoj, my sme bývali v hotel Donat - na pláže sme jazdili autom, ceny sa už určite za tých 5 rokov zmenili -ale sú to také "dedinky".

renatkas
3. jún 2014

@sherynkamalinka Ahoj, kedy idete do Privlaky? Aj my tam ideme koncom juna, keby ste isli skor prosim ta daj mi vediet ako je tam s komarmi, ci je ich tam naozaj tak vela ako pisu... Vdaka 😉

sherynkamalinka
4. jún 2014

@renatkas tiez som o tom citala. urcite beriem repelenty a tie somariny do zasuvky. my ideme 5,7

deniss111
4. jún 2014

@antuanet Baška na Krku? podla mna skvele miesto,minulý rok sme boli, myslím,že aj pre deti je to fajn.

mianefert
8. jún 2014

@ivanie Ahoj, celkom sa mi to pozdáva len by som sa chcela opýtať ako ste sa stravovali a bolo by to vhodné aj pre vozičkára ?

ivanie
9. jún 2014

@mianefert Ahoj, varili sme si a pre vozickara urcite nie, lebo vsetky ubytovacie jednotky su na poschodi.

hucko44
9. jún 2014

@janetina

Uff, túto diskusiu si asi stahnem celú a prečítam v pokoji.
V Chorvátsku vela piesočnatých pláží nie je, ale v ZATON-e (kusok nad ZADAR-om) je pláž, kde nie sú kamene, ale skorej piesok, alebo jemnejšie kamienky a pozvolný vstup do mora. Ešte po 100 metroch máš vodu po kolená iba. Ideálne pre malé deti.