Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

eliska07
15. jún 2016

@martinusik91 Áno, my ideme cez cestovku - normálne slovenskú - CK FIFO.

hettinka
18. jún 2016

@martinusik91 v Lopare, ostrov Rab ... tak asi ani hlbšia voda ako 50cm nie je. Len ubytovanie je trošku do kopca od mora.

martinusik91
18. jún 2016

@hettinka a myslis ze sa tam da ist na blink v septembri?Uz som nasla ubytko len muz ze je to este skoro rezervovat ze co ked cosi... tak ak tam uz nebudu mat volne ci ist tam alebo inde radsej

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilu74
1. júl 2016

v sibeniku je krasne vybudovany komplex solaris prevazne pre deti s rodinami 😉

tinka5
6. júl 2016

My sme boli minulého roku v Omiš- Duče v júli a pre deti bola voda veľmi studená....takže toho roku opäť sa vraciame Zaton-Zadar...predchádzajùce roky sme tam boli spokojný kľud a pohoda

mina152
8. júl 2016

ostrov Rab, stredisko Lopar, boli sme minulý rok, ideálne pre rodiny s malými deťmi, véééééľmi pozvoľný vstup do mora, v sezóne problém nájsť hotel, rezervácie prijímajú už vo februári, marci, bývali sme na priváte u starších manželov
nevýhoda je poloha ostrava, je dosť na severe a zvykne pofúkovať vietor, vzduch je chladnejší ako voda 😉

andrejlusy
12. júl 2016

Kto cestuje 5.8.do chorv. Selce?

rica1
12. júl 2016

@eliska07 mne tiez masovky nevadia baska na ostrove krk taka jedna masovka je ale je uzasna asi co najviac milujem v chorvatsku

jarinka33
12. júl 2016

@mina152 uz tak zavcasu? akurat sme sa vcera s maminou rozpravali ze ci sme nemali riesit dovolenku zaciatkom roka. Pretoze tozvie ci teraz nieco schopna najdeme ☹

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
12. júl 2016

My sme pred tyzdnom ledva ledva zohnali dve izby pre 2+1 a 1 cloveka na Makarskej od 23.7.... ledva ledva.. 🙂 do septembra zarezervovane... nechceli sme ale hotel, lebo spolucestujuci radsej takto, aj tak sa tam chodi len spat.. cize to sme ani nepozerali :D Inak ta Baska je supis... :D kde inde je este piesocnata plaz? Nabuduce vyskusame...
A btw. kto chodi do CHorvatska mimo sezonu? V akych terminoch? Kedy je tam este obstojne pocasie.. na kupanie a tak.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rica1
12. júl 2016

@hettinka ano hlava na hlave ale npr rano ked sme dali uteraky a prisli aj o 12tej tak v pohode tam boli a mali sme miesto a ja mam rada tam kde to zije 🙂

simca06022011
13. júl 2016

@rica1 nam sa v makarskej stalo to, ze sme utekali o 8mej, kupili lehatka ulozili a boli tam, ALE nalepili sa nam uteraky vsade dookola, cize sme skakali cez hlavy ked sme sa tam chceli dostat, o chvilu priliv, tych pred nami splachlo aj s uterakmi aj stanmi a nastalo stahovanie narodov :D

simca06022011
13. júl 2016

@hettinka no ja viem ze na priamo su, stavajua j pri ceste a stopuju, ale s 5r dietatom nechcem ist na "neistotu", najradsej mam hotely ale ako som spominala spolucestujuci chcu privat :/

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mina152
13. júl 2016

@hettinka do Albánska ešte len pôjdete? Na základe čoho ste volili Albánsko, keď sa môžem spýtať?

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mina152
13. júl 2016

známy boli v Albánsku a vraj to bola najhoršia dovolenka v živote, preto som sa zaujímala, navyše nepatrí ani do EÚ, je potrebné zobrať si cestovný pas
pred dvomi rokmi dme boli na Korfu a mali sme možnosť fakultatívneho výletu práve do Albánska, no náš delegát sa ohľadom tohto výletu vyjadroval dosť zdržanlivo, vraj vhodný pre dobrodruhov, preto sme radšej zvolili okružnú cestu po Korfu 😉

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mina152
13. júl 2016

@hettinka iná mentalita ľudí, albánci pôsobia dosť drsne, hotel, služby, pláž boli celkom OK, strava nič moc, ulice mestečka špinavé, neupratané, odpadky po uliciach kade-tade, v nich sa brodilo množstvo bezdomovcov, všade smrad a bordel, zovšadiaľ revala hlasná hudba - to len tak zhruba 😉

kika1441
13. júl 2016

ahojte 🙂 prosim poradte. Nasla som si hotel na hotelbooking.com. 3* all inclusive - 5 noci, 2 dospelí a 2 deti, za 1000e. pojdeme vlastnym autom. je to vela penazi? v Tucepi.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mina152
13. júl 2016

možno budete milo prekvapení a nadmieru spokojní aj s touto nechorvátskou dovolenkou na Jadrane, tak prajem veľa šťastia 🙂 a po dovolenke poprosím recenzie 😎 😎 😎

kika1441
13. júl 2016

@hettinka http://www.booking.com/hotel/hr/bluesun-neptun....
tento hotel. dakujem za odporucania. tiez budem vediet. deti maju 3 roky a 1 rok v auguste. uz som troska mudrejsia 🙂

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika1441
13. júl 2016

@hettinka mam pocit, ze pockame na LM september 🙂 budem este hladat. dakujem za odpoved, velmi ste mi poradili 🙂
prave kvoli tym detskym aktivitam sa mi to tam pacilo 🙂

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz