Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

obcansr
16. júl 2013

@roro1 hod nejaké fotky ak možeš čo kukneme lebo čo som pozerala na nete tak tie pláže nevyzerajú bohvieako pekne ani to more žeby bolo pekné čisté, ja chodím do Chorvátska rada , hlavne koli tej čistej priezračnej vode a nemam rada piesok ten mi vadí ale ak by som išla na piesok ale musí byt pekné more čo vo vačšine nie je, je pravda že nie su pekné pláže pieskové v Chorvátsku ale predsa jednu som našla je to na Dugi otok pláž Sakarun tak tam to je krásne

palculienka2011
16. júl 2013

ahojte, zvazujeme dovolenku v Chorvatsku, chceme ist koncom augusta na tyzden, mame vtedy 6,5mesacneho drobca, takze uvazujeme nad Krkom. Viete mi odporucit konkretne ubytko v sukromi?Naj by bolo, keby bolo v dome co najmenej apartmanov kvoli hluku. Vdaka

barcelona94901
16. júl 2013

@959touareg aj IT má krásne more,len treba za ním dlhšie cestovať 😉

caspino
16. júl 2013

@marlenka75 pozri moj prispevok tam moze ist aj havko do hotela

marlenka75
17. júl 2013

@caspino Ďakujem a cez ktorú cestovku ste išli? Ja len aby som na to mrkla či majú voľné a chcela by som si pobyt zarezervovať, nie ísť len tak. 🙂

caspino
17. júl 2013

aj my sme tak boli cez CK vitkovice
http://www.ckvt.sk/pavilony-san-marino-veli-mel...
2krat cez tu istu peknu dovolenku

marlenka75
17. júl 2013

@caspino Ďakujem ti veľmi pekne, ale náš termín to je cca od 19-20.7. je už vypredaný ☹

caspino
17. júl 2013

skus aj cez inu CK robia to viacere chod do dakej co mate v meste a nech ti najdu my sme len kvoli v cene boli cez tuto lebo to bol LM na nas termin

skvele
23. júl 2013

@mcoya my sme boli v omis-duce, tam je to fajn s chladkom. To liecive bahno je aj v nine?Rozmyslam, ze tam pojdeme tento rok, vies poradit nejake ubytko- apartman?

maggie59
24. júl 2013

@jedina30
Ahoj, my by sme tiez chceli ist na Lopar buduci tyzden. Vy ste mali to ubytovanie zabezpečené do predu? Ja som tu na nete nieco nasla strasne malo a bud vypredane alebo strasne drahe. Oplati sa tam ist aj iba tak na blink?

lauraa
24. júl 2013

@maggie59 na rab bez ubytka by som v sezone neriskovala....

jedina30
24. júl 2013

@maggie59. ..my chodime na dovolenky so zajednanym ubytovanim...ale uz 2-y rok sme boli Lopare,na Rabe a ked sme isli dole autom,velakrat bolo napisane Appartment FREE..,takze myslim si,ze nebude problem si nieco najst aj bez zajednania ubytka.. 😉

sorciera24
24. júl 2013

@959touareg nie, nemyslela som to zo srnady.....ak si bola v nejakej zatoke, mozno si mala spinave more....a ako vravim, ked je v mori piesok, kt. sa muti, tak je zakalene....a nie ako na kamienkoch priezracne......inak aj tam aj tam je Jadran...tak ake ine more??? 😕 .....a presne ako vravis, vadia ti kamienky (aj mne) a halvne sama slovac.....v IT ich tolko nie je.....chcem sa na dovolenke citit ako v zahranici pri mori a nie ako na Slovensku pri jazere 😉

959touareg
24. júl 2013
fra
24. júl 2013

@959touareg hehe, tiež dorazne protestujem proti obvineniu že v Taliansku je špinavé more 🙂 ...napríklad more v Kalabrii je mimoriadne priezračné a čisté (len jedno miesto od neho sa mi viac páčilo, ked sme šnorchlovali v Egypte pri tom ostrove Giftun) a navyše som v Kalabrii vobec nepočula slovenčinu celé dva tyzdne 😅

959touareg
24. júl 2013

@fra
Egypt co sa tyka mora je bezonkurencny. 🙂 jasne ze krajsie nieco nikde neuvidis a doteraz si neuvidela. 🙂mozno este niekde v silnej exzotike, no povedia ti ludia, ktori aj tam boli + aj v Egypte, ze na Egypt to nema.

barcelona94901
24. júl 2013

@959touareg čo sa týka mora nie je Egypt bezkonkurenčný ,
Egypt pre bežných našincov cestujucich cez naše ck je "bezkonkurenčný" v koráloch,šnorchlovaní 😀 no keby išli aj inam 😀 .... také Bali atd tak by im padla sánka
more máš krásne v Taliansku ,v Grécku ,kopec čarovných miest,kde máš rozprávkovo tyrkysovu vodu,to nájdeš aj v Spanielsku atd ..ale miesta kam sa od nás necestuje 😝 pretože vačšina obyvateľov volí lacnu dovolenku na severe Tal . Chorvátsko ,kde si skočia autom za pár hodín,nižšie cestuje málinko ľudí,to už su cestovatelia 🙂
Europa je nádhernáááá

@fra presne 🙂

wladka20
24. júl 2013

ja by som odporucala Chorvatsko ostrov Hvar je tam prenadherne krasne ciste more,stale horuco nemusis sa bat aby zaprsalo...skoda ze my tento rok nemozme inak by sme znova volili Hvar

akab
24. júl 2013

Ahojte, tiež plánujem dovolenkovať od 3.8. Dostala som pokyn, že je to na mne. Včera som nad tým sedela veľmi dlho ale nič ma nejak neoslovilo. Chceli by sme ísť k tzv. Rajskej pláži na Rab, najlepšie Lopar ... Máme dve deti, chceli by sme teda pieskovú pláž, apartmán alebo chatu, niekde kde bude okrem izby pre deti aj ďalšia miestnosť. Nemáte niektorá tip s osobnou skúsenosťou? ďakujem.

959touareg
24. júl 2013

@barcelona94901
vobec nepisem o mori ako takom, ale o podmorskom zivote a nepis, ze take Tal., Grecko, Span. ma v mori tu nadheru co Egypt. to nema. 😒
v tychto oblastiach v mori nemas nic na pozeranie. a o tom som pisala, ze Egypt je bezkonkurencny. bola som vo vsetkych tychto statoch a veru hoc aj more bolo ciste,pekne /nie vsade ale/, v nom nebolo nic.

barcelona94901
24. júl 2013

@959touareg píšeš "Egypt co sa tyka mora je bezonkurencny "

a ja píšem ,že nie ..

píšem že maju korále,šnorchlovanie

ale krásne more nájdeš aj v Erope,aj v Taliansku,Grecku...nepíšem tam o podmorskom svete
podmorský svet nemá Egypt bezkonkurenčný ,ked ho porovnáš s takým Bali atd 🙂

si po mne zle prečítala

a všade si určite nebola ,vo všetkych štátoch áno,aj v iných dalších,niekde aj celé mesiace ja osobne mám,nie bežné ck pobyty a mám známeho,ktorý pracuje na lodi a počas celeho roka cestuje s partiou na vlastnu pasť spoznávať krajiny ,kam turista nevkročil a veru ešte všetko nevidel a netvrdil by niečo také :D
No beriem,že su ľudia čo budu trvať iba na svojom 🙂

959touareg
24. júl 2013

@barcelona94901
vo vsetkom mas uplnu pravdu. tak je ako pises. 🙂

katkaborbelyo
24. júl 2013

prosim poradte mi kam je vhodna plaz nie velkymi kamenmi pre deti?blizko vodice a primostenu...dakujem kazdemu za odpoved....surneeeeeeeeee

geegee
26. júl 2013

@akab aj my hladame aparman s piekovou plazou. Hotel Donat v Zadare ma aj pieskovu plaz, dalej Pisak, Ostrov Rab, Pag, Zaton, Nin, Privlaka, Omis, a tusim aj na Peljesaci nieco. My planujeme ist do Zatonu / jednak mame overenu plaz a druha vec je vzdialenost akuratna 🙂

akab
26. júl 2013

@geegee ďakujem za info. Už ma manžel prekvapil a dovolenku vybral ale aj tak si zapíšem :O) pre budúcnosť. V Zatone je tá piesočná pláž, áno? Ak môžete napíšte mi ubytovanie ak ste spokojní. My sme boli min. rok na ostrove Pag ale za piesočnou plážou sme museli veru cestovať. Prajem krásnu dovolenku.

andreea2
28. júl 2013

ahojte zienky ,my ideme na nasu prvu dovolenku 18.augusta do Chorvatska-Rtina,niekde pri Zadaru...no mam obavy,ze ci to uz nie je neskoro na taky datum,ci bude tak teplo ako je teraz..Viete mi niektora povedat,ci bude este teplo hmm?aby sa teraz pocasie nevyburilo a nam ostanu nebodaj dazde a mraky ☹ ..dakujem ..

hradnapani
28. júl 2013

@andreea2 my chodievame pravidelne do oblasti Zadaru vzdy az po 20. auguste a vzdy je tam pekelne teplo 🙂

andreea2
28. júl 2013

@hradnapani ..dakujem za odpoved,lebo ja som si pozrela pocasie do predu na 25.dni a tam mi to ukazalo len do 26 stupnov..aj s oblakmy...snad nam to vyjde..strasne sa na tu dovolenku tesime 🙂

959touareg
28. júl 2013

@andreea2
ake bude vtedy pocasie ti nikto tu dopredu nenapise. pocasie je nepredvidatelne a moze sa stat,ze koncom augusta bude teplejsie ako na zaciatku jula. takze to bude zavisiet od stastia. minusom je to, ze Zadar je na severe, takze je tam predpoklad skaredsieho pocasia ako dole nizsie.
no napr.my sme minuly rok boli v Zadare po 20.auguste a mali sme takmer 40-45 stupnove teploty az do konca. domov sme isli zo Sibeniku 3.septembra. 😉

hradnapani
28. júl 2013

@andreea2 tie dlhodobe predpovede su o nicom, na tie sa netreba spoliehat. Nie je vylucene, ze jeden den poprsi, ale teplo bude urcite. A pri Zadare je paradoxne teplejsie more ako trebars pri Biograde, ktory je nizsie polozeny - aspon ja mam taku skusenost.
Teste sa na dovolenku a na pocasie kaslite, lebo to neovyplyvnite. Ja si skor myslim, ze bude dobre, nakolko jun bol taky chladnejsi, tak sa to dorovna. Ale popravde, my sme fakt mali vzdy horuco, tak dufam, ze bude aj tento rok 🙂