Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

berus85
14. feb 2016

@tamia máš nejaký link? alebo konkrétne ubytko?

milos1967
16. feb 2016

Najkrajšia časť ostrova Vir. Krásne, krištáľovo čisté more s pozvoľným vstupom a pieskovým dnom, vhodné najmä pre dovolenku rodín s deťmi. Tu môžete dovolenkovať aj Vy 🙂
viac na: www.ubytovanie-chorvatsko-vir.sk

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=EEFT_pGPoPU
anett20
16. feb 2016

Dobry den,poradte pekne ubytovanie v Biograd na moru blizko piesocnatej plaze alebo na ostrove Murter tiez blizko pisecnatej plaze,dakujem

tamia
17. feb 2016

@berus85 www.lopar.sk páči sa z tejto stránky som vyberala, pozri si, možno sa ti niečo zapáči.

stanulienkat
21. mar 2016

PROSIIIM baby o info, chystame sa so 4 rocnou dcerkou v lete do Chorvatska. Chceme bud Nin, Vir, Zaton, Privlaka.. Ak ma niekto skusenost, alebo vedomost-da sa ist na blind v 6,7,8 mesiaci? Najdeme na sukromi ubytko? A v akej cene? Ocenim aj vlsatne nazory, skusenosti....Dakujem

susminka
21. mar 2016

@stanulienkat Ahoj,my sme mali sice ubytko vopred dohodnute, no boli sme na Vire a nie je tam pitna voda (aj ked domaca hovorila, ze sa na tom uz pracuje). Tak neviem, v akom stave je to tento rok.. No vodu na pitie aj varenie sme si kupovali v obchode a nosili, co ma dost otravovalo...

stanulienkat
21. mar 2016

@susminka To viem, tiez som to citala, a s ubytkom ako? najdem naslepo? Za aku cenu ? Nevies? dakujem za info.

elise
21. mar 2016

@stanulienkat nin, zaton super boli sje ale v nin nikdy ubytko v sabun apartmany, je to kuticka 2x3 m bez skrine

milos1967
21. mar 2016

@stanulienkat ubytko na Vire, 0905617834

susminka
21. mar 2016

@stanulienkat my sme mali vopred zajednane - v casti prezida, vraj sa vzdy da najst...No teraz to bude asi plne, my ideme doTalianska a ledva som uz pre nas nieco zohnala...Neriskovala by som. Cena bola super - cca 60 E za noc na apartman - boli sme 4. Teraz mame v IT viac ako dvojnasobok -5 ludi...

ondrulka
23. mar 2016

Ahojte. V lete sa chystame do Chorvatska do okolia Brela, Baska voda. Nechceme zbytocne vela platit cestovke, hladame sukromne ubytovanie. Googlime dlho a nevieme nic volne najst. Sme tri rodiny, takze pre 12 ludi... SOS nevie niekdo o niecom? Kludne aj ine mieta, tazko zohnat nieco pre 12 ludi.. 😎 😀

milos1967
23. mar 2016

@ondrulka
V akom termine chcete ubytko ?

ondrulka
24. mar 2016

@milos1967 v termine od 29. jula do 6.augusta. teda okolo toho terminu mame vsetci v praci volno, tak kvoli tomu 🙂

milos1967
25. mar 2016

@ondrulka
Pošlite mi na Vás mailovu adresu a kontakt, pošlem Vám ponuku. Pekny deň

miriamkela
21. apr 2016

@janetina skus moju skupinu ja tu žijem https://www.modrykonik.sk/group/8230/

cacianka
22. apr 2016

@miriamkela vyhadzuje ma že neexistuje ....

miriamkela
22. apr 2016

@cacianka skusim ta dodat niekedy blbne MK .. tak ta ukazuje skus neskor .. mne bez tvojej ziadosti nejde dodat clenov

maja031
22. apr 2016

@miriamkela aj mne ukazuje ze stranka neexistuje ☹

miriamkela
22. apr 2016

@maja031 pozerala som nastavenie je vsetko v poriadku v nastaveniach .. zrejme Konik štrajkuje 😒

maja031
22. apr 2016

@miriamkela uz som tam dakujem za prijatie 🙂

miriamkela
22. apr 2016

@maja031 rado sa stalo

cacianka
22. apr 2016

kde sa môžem prihlásiť ?

miriamkela
22. apr 2016

@cacianka mna sa pytas?? napis ip alebo v skupine sa mi ozvy .. neviem čo a kedy hladas ale rada pomozem

cacianka
22. apr 2016

@miriamkela mala som na mysli prihlásenie do skupiny, ale už som zbadala IP a všetko OK. Kamoška by chcela ísť s vnukom 4 r., ukážem jej to tu a bude sa jej ľahšie rozhodovať kedy a kde. dakujem a pekný deň

karkana
22. apr 2016

@stanulienkat no ja by som nešla, my sme tak raz išli a už sme boli zúfalí večer a nemali sme kde spať,,,,nakoniec aspoň na tri noci sme našli v Privlake,,,,,,,,,určite si rezevujte

oli_
25. apr 2016
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahojte, nie som si istá, či už som sem tento článok nevkladala. Ak áno, ospravedlňujem sa predom, ale v týchto článkoch je celý prehľad pláží v Chorvátsku, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi, čiže bud sú piesočné alebo majú pozvoľný vstup do mora.. možno niekomu pomôže:
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/kam-na-rodinnu-dovolenku-s-detmi-v-chorvatsku-ii/
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/kam-na-rodinnu-dovolenku-s-detmi-v-chorvatsku-i/
prípadne aj toto:
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/na-dovolenku-do-chorvatska-autom-cast-prva/

miriamkela
25. apr 2016

@oli_ to su super članky.. kedže so maj ja mala male deti ked som cestovala za morom z Bratislavy .. tak idealne je cestovat do 700 km s detmi .. podla toho aj vyberat destinaciu ..
ja tu momentalne žijem a nie pre to že mame doma na ostrove vir ..ale tato lokalita je pre slovensko najvyhodnejšia ..všade blizko ..všetko pri ruke pre deti ..na ostrove lekar ..komplet vybavenie ihriska piesok kamienky tien .. plaz na konci ostrova kde je romantika .. deti nemaju tu kde utiec.. piniove haje a borovicove lesy s pieskovou plažou .. taktiez rodinka v klude sa moze aj zvalit a detska sa v plytčaku hraju ..blizko je zadar 16 km .. nin sabunika privlaka - tam je tiez piesok .. petrčane ..zaton .. a všetko je na rovine.. dovolujem si namietat.. makarska dubrovnik rab trogir pag .. vela vela kilometrov.. krk crivkenica rovinj .. vela kopcov .. novi vinodolsky tiež .. dole ideš super ale z plaže je to horšie s detmi a nakladom do kopca .. pula sice piše malo km ..ale serpentiny zakruty .. vyškove zmeny .. katastrofa .. a nevraviac o tom že je tam nestale počasie .. teda dost prši .. tu žijem uz 8 rok a spoznala som kompletne pobrežie aj kontinent teda pišem čo som videla a prešla.. a nakoniec kupila pozemok na vire a postavila dom ..teda moje odporučanie vir - zadar - nin - privlaka - sabunike - pre deti kde je piesok a tien .. čiste more bez ježkov (su ježkovia kde su skali ale tam nie su plaže) .. čiste a zdrave aby som podotkla..to bol aj dovod kupy pozemku a stavby domu tu .. lebo syn bol astmatik ..ano bol .. vyzdravel .. jadranske more mu pomohlo .. tolko moj prakticky domaci pohlad na plaže a odporučania

adrianka122
3. máj 2016

Ahojte žienky

my sme boli s našimi ratolesťami tiež na ostrove Murter a súhlasím s Vami taktiež sme boli veľmi spokojný s lokalitou. Sú tam krásne pláže a čisté more. Kopec ponúk na výlety loďou tak je tam aj čo poyerať. Takže úplne ideálna pohodová dovolenka, teda hlavne to bolo blízko a deti nám vzdržali cestu v pohode. Ubytovanie sme mali v tých mobilných domoch našla som ich aj na stránke http://www.atlas-adria.sk/leto/chorvatsko/murte... úplne nám to stačilo, všetko bolo čisté. Ešte by som sa tam rada vrátila 🙂

rica1
3. máj 2016

Inak chcem sa spytat na nazor dufam ze mi tu nenadate ale vsetci riesime dovolenky aj my uz mame zaplatene chorvatsko a chcem sa tesit ale dnes som sa npr dozvedela ze uz sa aj chorvatsku tie hnusni moslimsky teroristi vyhrazali ze zautocia na plaze a premkla ma panika keby som nemala dieta je mi jedno ale mam neskutocny strach ze fakt sa moze cosi uz aj tam stat a teraz zrusit dovolenku alebo tie hrozby odignorovat 😢 😢 ☹

miriamkela
4. máj 2016

@rica1 ja tu zijem a nic som nepocula..a KDE akoze to sa vyhrazali? Ktora lokalita?