Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

isabellaa
10. mar 2015

@selema kde ste boli prosím ťa ubytovaní?

bbtina
10. mar 2015

@dundicka Neviem ci je este v ponuke. Ostrov Pag, Mandre, 15 m od plaze. Vlastna plaz 1 poschodie v prdely 🙂 kedze ideme vsetci.

tinka5
5. apr 2015

Žienky, nevie mi niekto poradiť pekne ubytovanie s deťmi v Chorvátsku-Duče 😉

bizuka
5. apr 2015

@tinka5 ahoj,daj pozor s ubytkom v Omiš duče,lebo ti udávajú vzdušnú vzdialenosť od mora a brutálne idú do kopca...

brculka80
28. apr 2015

@katka2505 spominala si hotel Solaris, ze ste tam boli. ja nad nim rozmyslam. Boli ste spokojny?

berus85
28. apr 2015

Žienky v Južnej dalmácií nemáte niektorá rodinku, ku ktorej sa vraciate, nejaký privat....alebo niečo také, ktorí by aj cenu urobili? Sme 5 členná rodina, chystáme sa 1krát do Chorvátska. Každej za príspevok a odporučanie ďakujem.

tamia
28. apr 2015

jednoznačne ostrov Rab, dedinka Lopar... krásna piesková pláž - Rajská pláž, ideme tam už po 2x, čo teda u nás nie je zvykom vrátiť sa 2x na to isté miesto,ale malej sa veľmi páčilo, ohromná teplá voda ako stvorená pre deti...... pieskové pláže sú okolo celého Lopara, kde sa dá dostať člnmi - taxikmi, ktoré ťa privezú aj odvezú v tebou určenú hodinu.

berus85
28. apr 2015

@tamia prosím ťa a cenovo? a kde ste bývali ubytovaní?

tamia
28. apr 2015

cenovo na týždeň 500 euro, trojčlenná rodina. ubytovanie veľmi blízko pláže, cez dvor a na pláž to bol len kúsok... ubytovaní sme boli v súkromí....jerič sa to volá... ale je tam kopec ubytovania... pozri ubytovanie lopar rajská pláž

berus85
28. apr 2015

Mne sa najviac páči Promajna

tamia
28. apr 2015

@berus85 to je ubytovanie? či...?

berus85
29. apr 2015

@tamia Nie to je akési malé mestečko, veľmi veľa ohlasov naň píšu........a keď som aj foto pozerala, tak tam sa mi moc páči

lusiana999
16. máj 2015

Dievčata rada Vám poradim krásne piesčné pláže v Chorvátsku.

zuzka38
16. máj 2015

@lusiana999 ake kde? Porad 🙂

lusiana999
17. máj 2015

@zuzka38 na Murter, kludne mi napíš do IP.

horana
17. máj 2015

Na Murtheri je aj nejaka ina plaz ktora ma nielen dno ale aj pristup jemne pieskovy okrem preplnenej Slanice?

baku2
25. máj 2015

@michaela2410
Dobrý deň,
píšete, že ste bola 3 krát v sabunike. My sa tam teraz chystáme a chcem sa spýtať, či ste boli pozrieť aj v Zatone, našla som tam veľa atrakcii, detské ihriská a bazény. Boli ste tam pozrieť? Atrakcie boli pre všetých?
ďakujem
Zuzana

millada
25. máj 2015

Cez ake stranky si hladate ubytovanie, ak nechceme cez cestovku, ale skontaktovat sa priamo na majitela ubytka? Viem len o booking.com. Su nejake stranky priamo na chorvatsko? Rozmyslame nad Rab, Omis, Nin... Dakujem 🙂

dusika11
25. máj 2015

@millada nin sme boli pozriet ale mne to atmosku mora neposkytovalo..........

syja
26. máj 2015

@millada ja mam dobru skusenost s www.apartmanija.hr. Je tam trosku komlikovanejsie hladanie ale je to kontakt priamo na domacich, mas tam presne vypisane v tabulkach ktore datumy su este volne a mas tam opis a fotky kazdeho apartmanu osobtine.

millada
26. máj 2015

@dusika11 , prečo nie? A čo by si odporučala? My sme s malymi neboli v Chorvatsku zatial, chceli by sme piesočnu plaz nejaku.

millada
26. máj 2015

Kolko stoji prosim ten transfer na Rab?

mima595
26. máj 2015

@millada - mozem pisat za Pag...predpokladam, ze trajekt na Rab budu podobne ceny...na Pag...auto 96kn, dospely 18KN A DETI 9 deti do 3 rokov neplatia....

millada
26. máj 2015

@mima595 @rena40 , to su predpokladam ceny jednosmernych listkov. Tak to aj celkom navysi cenu dovolenky. ked som to preratala, tak aj cca 100 € na rodinu 😅

rena40
26. máj 2015

@millada
...tak až stovka to nie je,ale samozrejme je to výdavok navyše...uvedené ceny sú pre jednu plavbu.My máme radi ostrovy a tiež preferujeme piesok...tento rok ideme po prvý-krát na Pag-tam sa dá ísť aj cez most 😉 Minulý rok sme boli na Rabe.

mima595
26. máj 2015

@millada - tak 100E to nie je, je to cca. 300 kn, co je menej ako 50E...ale my to uz mame klasicky zaratane do dopravy...a deti maju 2x zazitok lodou...

@rena40 - a kam na Pag idete? zvaz, ci most alebo trajekt....ak idete smerom k Novalji, odporucam trajekt, ak ku Pagu, tak skor most...inak to vychadza narovnako...na peniaze....

rena40
26. máj 2015

@mima595
ideme do Povljany,takže určite most...

millada
26. máj 2015

@rena40 @mima595 , aha, no ja som v cenniku nasla cenu na Rab, v kurzovej kalkulačke mi to vyhodilo cca 30 € na auto + osoby v nom a to iste cesta spät...
A cez ake stranky si hladate ubytko?

mima595
26. máj 2015

@rena40 - tak to ano, to nemate co rozmyslat...ved to je kusocek od mostu....

@millada - my ideme už 7x na to iste miesto, takze my uz nehladame....