Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

laki
18. júl 2012

@majazc vďaka

zuzkap2
18. júl 2012

@laki my sme sli na noc s piatka na sobotu,cakali sme aj na hraniciach a aj na mytnici cca max 15 min

katren
18. júl 2012

@majazc super, dakujem za info 😉
@mima595 my ideme autom, takze presun nie je problem 😉 dakujem za info

lupo2706
20. júl 2012

Ahojte,neviete mi niekto povedat ,či sú v Brodarici pri Šibeniku komáre?

simona26
29. júl 2012

dovolenka v Chorvátsku - Bibinje - áno či nie?

haslerka001
29. júl 2012

Ahoj babenky. My sme boli v Chorvátsku na piesočnatej pláži v Nine- mám kontakt na apartmán- somáci boli super. Boli sme tam aj minulý rok keď mala malá necelé 2 roky. Ale pláž je trošku ďalej cca 15 min. chôdze. Je tam aj liečivé bahno. Piesok je aj v Zatone, tam je to trošku drahšie ale aj krajšie. všetko je to pri Zadare. Veľmi pekne je vraj na ostrove Rab, je tam rajská pláž, nádhera, no tam som ja ešte nebola. Bol tam kolega a vraj inam nepôjde. Dúfam že som poradila tak pekné dovolenkovanie. Škoda, ja už mám po a musím pracovať🙂

bublinkajasminka
29. júl 2012

piesocna plaz bola v Solaris resorte v sibeniku - umelo vytvorena ale pekne 🙂 uz to tu mozno niekto pisla ale necitala som prispevky.....
inak my sme chodili roky len do chorvatska - mame to prejazdene zhora dolu a nechcela som sa dat zlomit na inu destinaciu...a dala som sa tento rok na caorle v taliansku a nelutujem...s manzelom sme posudili ze po chorvatsku nepachneme, ten piesok je uplne iny ako v croatii, pre malu to bolo neskutocne, nie je to daleko len 750 km od nitry kde byvame a ak chcete okuknite fotky - je tam prekrasne...

mimkao
29. júl 2012

Ahoj bol niekto z Vás toho roku na Dugom otoku?

maruska22
30. júl 2012

@simona26 podla mna radsej nie ☹ ☹ my sme okolie Zadaru pobehali pred dvoma rokmi...Bibinje je také mensie stredisko, su tam vsade len také uzke pláze 😒 😒 aspon my sme nikde iné neobjavili...ale tak kazdemu sa páci nieco iné...inak problém s ubytkom tam vobec nebol...ked sme si isli obhliadnut pláz, zastavili nás asi traja domáci, ze maju volné apartmany...ked uz okolie Zadaru, asi skor mestecko Nin...tam su piesocné pláze, plytsia voda...zalézí co hladáte 🙂 🙂

simona26
30. júl 2012

@maruska22 vďaka za názor, medzičasom som čo to pozisťovala o Bibinje a určite Bibinje nie 🙂

kometa
30. júl 2012

@bublinkajasminka ahoj, môžem sa ťa spýtať na cestu? Išli ste asi cez Rakúsko-diaľnicu a potom cez Taliansko-diaľnicu, sú priamo prepojené?

bublinkajasminka
30. júl 2012

@kometa nabehli sme na dialnicu pri nitre a vybehli z nej 25 km od caorle 🙂 🙂 🙂 dialnicaje perfektna, ides smer graz potom villach, to je uz blizko talianska a pekne plynulo prejdes smer italia a pokracujes 🙂

kometa
30. júl 2012

@bublinkajasminka dík... v Taliansku sa kupuje tiež napr. týždňová známka alebo ako to tam funguje? Ubytovanie sa dá zohnať aj na blink myslíš?

sorciera24
30. júl 2012

@kometa my s dietatom chodime len do Talianska.....podla mna je Chorvatsko fest nevhodne pre dieta......proste ja potrebujem jemny piesok a ten je v Taliansku a kilometrovo je to ako do HR.....neplatia tam znamky, ale myto.....pridete na tal. dialnicu, vezmete si listok a ked budete schadzat z dialnice zapaltite za pocet. km......na blink je tazsie zohnat ubytko (to v HR je lepsie).....ale na zac. sezony sa da aj tam........a je tam plno talianskych agentur.....najhorsie je to od zac. augusta cca. 3 tyzdne...vtedy maju Taliani dovolenku a to neozenies nic...je tam narvate......jun/jul je tam idealne 😉

bublinkajasminka
30. júl 2012

@kometa co sa tyka dilanicnej znamky v rakusku kupujeme 10 dnovu a v taliansku platis myto priamo na dialnici 🙂 a zohnat ubytko na blint sa urcite da ale ja som sa nato nikdy nespoliehala 🙂

sorciera24
30. júl 2012

@bublinkajasminka joj, prepac, som ta predbehla...dufam, ze ste si Taliansko uzili...krasne foto!🙂

fatima30
2. aug 2012

ideme piatok do ninu naslepo,uz teraz sa bojim ci si nieco najdeme,keby nieco je tam aj nejaka cestovka?a neviete nejake frazy po chorvatsky ako sa opytat ci maju ubytko ......diki

fatima30
2. aug 2012

baby nejake kontakty v oblasti zadaru by sa nenasli.vsetkym dakujem pekne

mimkao
2. aug 2012

@fatima30 Určite ti budú rozumieť, aj po Slovensky. A v Hr je takmer v každej obci turistická kancelária, tak ak by si náhodou nenašla ubytko sama, tak ti tam poradia.

lenadka
2. aug 2012

@mimkao Ahoj už ste boli na dovolenke či sa len chystáte?

mimkao
2. aug 2012

@lenadka čawko. Nie ešte sa len chystáme. Prvý sept. týždeň. A vy? Idete niekam? Či ste už boli?

marush
2. aug 2012

NIN rozhodne...

amikka
2. aug 2012

@fatima30 Ahoj, my cestujeme v sobotu do Sabunike, je to pri Nine. Poznam pekne ubytovanie http://www.apartmani-biskup.com/ceski/apartmani... overené, domáci sú milí.

hradnapani
2. aug 2012

@fatima30 nepotrebujes vediet ani slovo po chorvatsky. neboj sa, iste si najdete pekne ubytko, resp. uplne kludne sa moze stat, ze si vas domaci najdu sami. Zaparkujte auto nie na parkovisku, ale niekde v obci, chodte sa prejst a cestou vas uz budu odchytavat alebo stat pri aute, ci nechcete ubytko. Nasa skusenost bola vzdy takato a vzdy dobre bolo. Drzim palce, hlavne ziadny stres 🙂

smejko
2. aug 2012

my sme sa práve vrátili zo Zatonu a nemozem povedat jedno zle slovo. nebola to sice lacna dovolenka, ale pieskova cista plaz, cista tepla voda, kopa atrakcii pre deti, vsetko pod "jednou strechou" ... bez debaty skvela volba. ak by mal niekto zaujem, prosim IP

fatima30
3. aug 2012

@amikka
je to krasne ale zial drahe my sme sa chceli vojst max 4O euro na den☹

fatima30
3. aug 2012

@hradnapani
dakujem za povzbudenie vyskusame tak ako hovoris a potom napisem ako to dopadlo 🙂

lenadka
3. aug 2012

@mimkao Ideme od 10-19.8 do Lodíc alebo približne tam niekam, idem len ja a Lucka so sestrou s priateľom a braškom s rodinou, najmenšia bude u babky (takto ju konečne odstavím, inak nemám na to srdce nedať keď pýta, aj keď asi budem mať nervy čo robí, no nejak to hádam prežijeme obe 😅 ), ubytko hľadáme až tam, bude nás 6 dospelých a 2 deti.

december
4. aug 2012

@smejko , ahoj posles mi kontank, do IP, ohladne Zatonu, Díky.

amikka
5. aug 2012

@smejko Ahoj, aj ja by som poprosila info do IP ohladne Zatonu, ďakujem.