Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

amatas
30. máj 2013

@actimelka Ahoj, pozri si moje albumy, možno sa ti zapáči okolie Trogiru 🙂 u nás v Kaštela sú vhodné pláže pre malé deti, plytké more a 2 pláže majú síce na brehu štrk ale morské dno je pieskové, voda plytká, aj moji synovcovia sa tu naučili potápať a plávať 🙂 A je blízo do mestečka trogir a aj do mesta Split, ak si chcete urobiť výlet,a lebo niekam inam večer vyraziť.

mishag
31. máj 2013

Jupiiiii.....podarilo sa 🙂 depozit zaplateny,teda odoslany,len dufam,ze tam dojde do troch dni ako majitel chce a uz zacinam odratavat 🙂

http://www.adriatic-home.sk/Chorvátsko/Rogoznic...
snad to bude vsetko ok a uzijeme si to ♥♡♥

zuzkap2
31. máj 2013

@jaroslav110 my sme v Lopare boli vlani aj predvlani, co je pre teba drahe? my sme sa zmestili do 900€ (ubytko,cesta,strava)na 8 dni a to sme dako nesetrili a boli sme 2 dosp. os a 3 deti

obcansr
1. jún 2013

@mishag no paráda tak si niečo našla tak potom prajem príjemnú dovolenku🙂) potom daj vediet ako bolo

mishag
1. jún 2013

@obcansr urcite dam,tesim sa viac ako mala,uz len aby bolo pocasie 🙂
a dakujeeem 🙂

tinika
2. jún 2013

ahojte, hruba tu pozeram destinacie čo odporučate, ale vsetko je daleko, nema niekto tip na niečo blizsie kde je aspon plaz s menšimi kamienkami a vhodna pre male deti? vdaka

halit13
3. jún 2013

@tinika pula- medulin

squella
3. jún 2013

@eimiky Ahojky, prosím ťa a kde presne si bola v Taliansku na dovolenke? Tiež by sme radi išli s polročnou dcérkou niekde na dololenku, ale podmienka ja práve piesok. Vďaka.

italtravel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obcansr
3. jún 2013

@tinika krk- Baška , pláž kamnienky vo vode už piesok našmu malému sa tam páčilo 🙂)

tinika
3. jún 2013

este sa chcem opytat, čo vyjde vyhodnejsie? hladat ubytko so stravou alebo si občas varit sami a jest po restauraciach?

tinika
3. jún 2013

@halit13 ste boli v tom hoteli?

halit13
3. jún 2013

@tinika nie, len sme sa tam boli kúpať keď sme boli v Rabaci

eimiky
3. jún 2013

Lignano sabbiadoro

gerdusha
4. jún 2013

ahojte,

baby, ked sa ide do chorvatska, netreba vobec pas, je tak? v pokynoch od cestovky sme nasli, ze "doporucuju" zobrat si so sebou aj pas...na kereho certa??

hradnapani
4. jún 2013

@gerdusha ak idete s detmi, tak pre deti treba. http://cestovanie.sme.sk/c/6814761/deti-uz-musi...
to vam nemaju doporucovat, to vam mali nariadit.

gerdusha
4. jún 2013

@hradnapani

Nie,ideme bez deti

hradnapani
4. jún 2013

@gerdusha tak potom neviem naco to odporucaju. Od 1.7. bude chorvatsko v EU, takze obciansky ako doklad totoznosti musi pre dospeleho stacit.

obcansr
4. jún 2013

@gerdusha stačí len ob pre dospelého a deti musia mat pas, ale ak maš platný možeš si aj ten vziat

alexanotbad
4. jún 2013

@tinika v Chorvatsku je v restikach draho, takze vyhodnejsie je varit - akurat to pre Teba potom nebude dovolenka ☹

obcansr
4. jún 2013

@tinika tak mi už 3x ideme že si budeme varit sami a není to až tak zle , aspon pre nás , moc nemáme radi organizované jedenie, nevaríme nič moc extra všetko len také rýchle jedlá poprípade že navečer navaríme aby sme mali na druhý den a nam to celkom vyhovuje, občas zájdeme na pizzu ale, dost je draho v reštikach to by nas vyšlo aj majland tam sa stravovat, ale su aj lacnejšie hotely s polpenziou ale treba len hladat

tinika
4. jún 2013

@obcansr
@alexanotbad ako pri mojom mladsom synovi sa tiez obavam organizovaneho stravovania takze ja by som prezila varenie ved cestoviny, raz dva nejake masko prezijem a ako pisete da sa aj cez obed ked deti budu spat a bude horuco na to aby som bola von :D a aj usetrime :D a trvanlive potraviny si beriete zo SK?

lolonka
4. jún 2013

ahojte baby....

my sme si minuly rok rok brali dost potravin....a skoro vsetko sme aj priviezli naspat domov... 😀 😀 ....boli sme v Tucepoch.....a tam bola restika na restike...a aj za dobre ceny.....tak sme sa stravovali vonku........ale rok predtym sme boli v Zatone a tam teda vela restik nebolo a bolo tam draho ako slak....takze zalezi aj kam pojdete..........tento rok by sme tiez chceli ist.../ak ale bude takto zima...tak asi nepojdeme..naco...tam bude more ladove/........a tiez varit nebudem...len treba najst miesto, kde je dostatok restik...potom ani ceny namaju vysoke...ked je ich tam vela. 😉

obcansr
4. jún 2013

@tinika no my si brávame potraviny a domov ich nevlečieme, berieme len tolko kolko asi tak minieme, robíme si plán asi čo by sme uvarili , tak podla toho berieme, nemáme moc na vyhadzovanie po reštikách a ak mam pravdu povedat ani by ma to nebavilo po nich chodit , a radšej minieme na iné veci na nejaké výlety a tak. To si už musí každý sám porozmýšlat , a nevaríme nejaké neviem ake dobroty ako doma a v tom teple nam moc nechutí a chdievame aj tak na ubytko cez najvačšie slnko

nona72
4. jún 2013

Ostrov RAB......piesočná pláž a dlhýýýýýý pozvoľný vstup do mora. Výborne pre malé detičky........teplá voda.

tinika
4. jún 2013

@obcansr jojo sak preto sa pytam ze radsej vylet :D a neviem či vobec niekam pojdeme :( a presne aj počasie ktovie ake bude :D

@nona72 a ked sa ide autom na ostrovy v pohode trajekt? kolko tak stoji trajket?

nona72
5. jún 2013

Už si nepamätám koľko stál trajekt ale nebola to strašná suma. Cesta trvala asi desať minút...bolo to rýchle. Jeden rok sme boli v hlavnej sezóne tak sme naň čakali asi 1 hodinu a potom sme boli na konci augusta/ zač. septembra a to sme nečali nič. Aj ceny boli lacnejšie a o dosť menej ľudí.

mima595
5. jún 2013

@tinika - my chodime na Pag, ale zhruva su ceny rovnake..nas stoji trajekt 94 kn + 2 dospely..14 knx2 + 2 deti 8 kn..platia iba deti nad 3 roky

tinika
5. jún 2013

@mima595 dik, pozeram kurz bo netusim aky je ze ako to vyjde na eura :D

alexanotbad
5. jún 2013

@tinika nieco sme brali, nieco sme kupovali tam. tiez sme si robili plan, co budeme varit a podla toho sme nakupili. 🙂