Piesočná pláž Chorvátsko. Poraďte kde máme íst?

janetina
26. jún 2009

Chceme ist k moru na piesocnu plaz len na Chorvatsku ma odradzaju kameniste plaze..mame 2,5 rocneho chlapceka tak hlavne preto . Ak mi neporadite 😀 pojdem az do Grecka 😀

nikaslusna
1. aug 2015

ahojte mamičky, potrebujem poradiť 🙂 chystame sa na dovču do chorvátska...zvažujeme Nin, koli piesočnej pláži a plytkej vode, vlani sme boli v Lopare a obrovská chvála...malá sa nám prekrásne vyhrala v piesku, žiadne obavy z hlbokej vody, no paráda :D
Moja polovička však váha ísť na Nin, pretože sa niekde dočítal, že sa tam ľahko dá prísť k žalúdočným problémom...potrebujem preto info o tom ako tam je, aká je pláž, ubytovanie (ideme na blint), spokojnosť alebo nie...všetky skúsenosti uvítam :D ˇ
Ďakujeeem 🙂

zuzkaurbanova
1. aug 2015

@nikaslusna Nin odporučam boli sme tam 2x sice bez deti ale tento rok sa chystame aj s detmi asi tam a okolie , krasna piesočnata plaž, plytka voda...nemali sme žiadne žaludočne potiaže ani tam ani inde 🙂

dada2007
2. aug 2015

@nikaslusna na strane 40 a 41 som pridala malú recenziu na Nin, pláže a pridala foto.......môžeš kuk 🙂

phillippa
2. aug 2015

odporucam Nin, Ninske Vodice, Sabunike nadherne miesto max vhodne pre deti piesok, plytka voda, kludna lokalita, aj ked budete byvat v apart. so samostravovanim blizko je supermarket kde su lepsie ceny ako u nas a kvalitnejsie potraviny cize ziadne tahanie ton jedla 🙂

rena40
2. aug 2015

@ivanafialkova
čauko,tak sme včera dorazili domov,cestu sme mali v pohode,vyrazili sme skoro ráno z Povljane a oplatilo sa 😉
Ubytko sme mali jednoduché,ale poloha bola super,skoro na pláži.Pláž bola na moje počudovanie dosť plná,ale vždy sa našlo miestečko.Inak Pag nás moc neoslovil...mestečko tiež také nijaké.Novalja ma sklamala...strašne vela ludí a samá hlučná mládež.Pekné je Vlasiči,ale tam je naozaj velký klud...jeden obchodík aj bar.To už lepšia bola Povljana 🙂 Na pláži Dubrovnik sme ani neboli,nakolko sme bývali skoro na pláži,nemali sme potrebu ísť na inú....More krásne teplé,aj ked zo 7 dní nám 3 rána pršalo 😒
Určite odporúčam s malými deťmi,na piesku sa naozaj vyhrajú...
Celkovo spokojnosť...i ked ostrov je naozaj pustý...

melany_s
3. aug 2015

aj my sa chystáme do Ninu, len mám obavy z toho, či zoženieme nejaké ubytovanie. dá sa niečo zohnať v okolí Ninu aj tento rok?

zuzkaurbanova
3. aug 2015

@rena40 mali ste ubytovanie zajednane dobredu, ci na blink? Ak na blink nebolo problem najst apartman?

zuzkaurbanova
3. aug 2015

@rena40 mali ste ubytovanie zajednane dopredu, ci na blink? Ak na blink nebolo problem najst apartman?

ivanafialkova
3. aug 2015

@rena40 aj mne sa povljana páči.

rena40
3. aug 2015

@zuzkaurbanova
ahoj,apartman som zajednávala začiatkom júna,jedna pani hladala volný apartmán na našej ulici,ale všetci mali obsadené 😒

tinkomira
6. aug 2015

ahojte, tak aj ja pridam svoju skusenost s Povljanou, kedze prave tu som na nu dostala tip. Akurat vcera v noci sme sa vratili. Prvykrat sme tento rok z pracovnych dovodov isli v pondelok v noci, a mozem to len odporucat ist cez tyzden, cesty boli uplne super tam aj spat. Ziadne zapchy ani cakanie na hraniciach. Pri platbe kartou ani cakanie na cestarine 🙂 Ked sme vsak prichadzali na Pag, zacalo prsat, vsetko vyzeralo akesi take puste tak som mala trochu obavy. Mali sme aj dohodnute ubytko, no zial kvoli detom nam nevyhovovalo. Najprv sme aj rozmyslali, ci sa nevyberieme nakoniec niekam inam. No isli sme este pozriet tu pieskovu plaz a nakoniec sme sa rozhodli ostat. Bolo fakt super, deti si to ohromne uzili, pieskova plaz, jemnulinky strk na vstupe do mora, po par krokoch piesok v mori, dlhy pozvolny vstup do mora. More bolo fakt super 🙂 Kedze sme potrebovali ubytko, tak ulickou od plaze, sme sa zacali pytat na ubytko. Asi pri tretom opytani, nam pani ukazala novo prerobeny apartman, pekny, cistucky, s klimou, asi 5 min chodze (rychlostou 3rocneho dietata) od plaze. Takze v pohode 🙂 Boli sme pozriet aj tie dve dalsie plaze, ale tie sa nam nepacili, resp. nam nevyhovovali, vadili nam tie kamene a strk, baby nechceli nosit topanky do vody.
Takze Povljana je take male pokojne, pohodove mestecko, s par malymi obchodikmi, par restauraciami. Inac pacila sa nam ziva hudba co po veceroch hrala na namesti. To sme si vysli na zmrzlinu, pivko, deti sa pohrali sa ihrisku, pocuvali sme hudbu. Viem si predstavit tam ist znovu 🙂

tinkomira
6. aug 2015

@rena40 ta pani co myslis hladala ubytko v utorok rano po burke?

rena40
6. aug 2015

@tinkomira
tuším áno...to ste boli vy...s dvomi detičkami?

tinkomira
6. aug 2015

@rena40 🙂 ano, jejda, ten svet je ale maly, ze 🙂

rena40
6. aug 2015

@tinkomira
veru tak 😝 a kde ste bývali ? Ja som vás nevidela na pláži...

albao
6. aug 2015

@tinkomira mozem sa spytat kolko tam stoja apartmany radovo? Chodievame do HR vela, ale na "sever" vobec, ale tentoraz by sme chceli niekam na Pag.

tinkomira
6. aug 2015

@rena40 takych cca 5 min od plaze, tak ako sa zatacala ta ulica doprava od plaze smerom k namestiu. na plazi sme sa museli asi minut, ale boli sme tam dva-krat denne 🙂

tinkomira
6. aug 2015

@albao my sme mali 2 izbovy za 60eur/noc plus 5eur/noc bola moznost doplatit za klimu. Jednoizbovy bol za 40 eur/noc.

rena40
6. aug 2015

@tinkomira
máš teda kontakt?pošli cez ip...prosím,možno sa tam niekedy vrátime 😉

rena40
6. aug 2015

@tinkomira
my sme chodili pri ten malý útesík pod kostolíkom...

tinkomira
6. aug 2015

@rena40 my sme zas boli vacsinou tak v strede tej plaze, pri tych strednych schodoch. ok, poslem ti potom neskor kontakt

rena40
6. aug 2015

@tinkomira
díkes...tak kočky boli spokojné 🙂

albao
6. aug 2015

@tinkomira super! Dik za info, pomohlo!

mooonika1975
10. aug 2015

@nikaslusna ahoj, mne osobne sa nin nepáčil, boli sme v Zatone, odtiaľ sme sa tam boli pozrieť, ale niektorí si to chvália

mkontrikova
11. aug 2015

Ahojte, nachadzam sa momentelne v Zivogosci Blato v HR, je to pod Makarskou je tu velmi pekne vhodne aj pre deti, more ciste a teple, plaze male kamienky, su tu restauracie, stanky s ovocim s zeleninou, suvenirmy, moznosti vyletou na lodiach atd. Nic nam tu nechyba a cenovo tak ako u nas nieco trosicka drahsie. Odporucam vsetkym.

oksu
11. aug 2015

@mkontrikova cena ubytovania?!

zuzkaurbanova
12. aug 2015

Prosim vas kto tu pisal ze kupil sprchovy levandulovi? Aka znacka? Dakujem 🙂

ivanafialkova
12. aug 2015

@zuzkaurbanova ja som si kúpila v chorvátsku piling na telo levandulový a je to super.

zuzkaurbanova
13. aug 2015

@ivanafialkova poprosim aka to je znacka? Chcem si kupit, vyskusat. Dakujem

ivanafialkova
13. aug 2015

@zuzkaurbanova pošli mi mail pošlem ti fotku.