Plavky a postava po 2 deťoch

nia1521
18. máj 2017

Ahojte rada by som otvorila temu plavky.som po 2 detoch a to brucho ostalo vacsie a nie vellmi pekne.rozmyslala som nad vyberom plaviek,ale nakolko mam vacsie prsia tak potrebujem dobru oporu.polovixne vsak nie su pre mna a ja neviem,ale mne cele plavky pripadaju ako pre stare babky aj napriek tomu,ze uz su kadejake.rozmyslala som nad monokinami,ale je slaby vyber v ochodoch kvoli velkosti.a z netu co ja viem.to je tak kupovat bez skusania plavku.viete nieco poradit?alebo kde najdem nieco take?

miriam11
18. máj 2017

@nia1521 podla mojho nazoru tieto plavky este viac zvyraznia brusko. Aj akekolvek cele plavky. Fakt sa Ti nehodia polovicne? Skus ist normalne do nakupnych centier a poskusat rozne typy.

alex49
18. máj 2017

takýto typ je pre chudé baby, ak máš brucho, tak v tom budeš vyzerať napchato a tučnejšie ako si
vyskúšaj si z asymetrickými vzormi, kvetinový vrch, zvyšok jednoduchý, alebo možno z vyvýšeným pásom

anabeth
18. máj 2017

no, vyzerajú dobre- na tej chudej babe, ale ak máš bruško, bude sa ti to cez boky akurát pretláčať
podľa ma treba nohavičky s vyšším pásom, alebo plavkové šortky, teraz sa aj nosia, tak ich majú, napr. new yorker

matazirafa
18. máj 2017

Kup si ake uznas za vhodne a ostatnych mozes mat vies kde, hlavne ze sa budes citit dobre

0silvia0
18. máj 2017

@nia1521 ak chceš maskovať brucho, tak radšej tankiny. Plavky na foto sú na postavu ako je na foto, s väčším bruchom by si vyzerala ako tučniačik, bez urážky.

gelory
19. máj 2017

Ak chceš to bruško schovať tak tie tankiny budú asi naideálnejšie riešenie. Ale podľa mňa by si si mala kúpiť plavky aké sa ti páčia. Veď ako píšeš si mama a je jasné, že asi nemáš toľko času na seba aby si mohla mať postavu ako nejaká modelka 🙂 Netráp sa tým, kúp si plavky aké chceš a hotovo

usla35
19. máj 2017

Plavky si treba kupit take ako sa ti pacia. Predsa si treba povedat, ze mas uz 2 deti, tak malo komu ostane postava ako pred porodom. Niektore mlade zaby vyzeraju horsie ko mamicky po porode. Netreba sa vobec hanbit. Inak tie tankiny su celkom fajn volbou. Taka mensia kamuflaz

sintra
19. máj 2017

ty vies, co su monokini? :D To je nosenie len spodneho dielu plaviek, hore free

cidam
19. máj 2017

@nia1521 take plavky kupis napriklad tu: https://www.piperi.sk/damske-plavky/monokiny-je...

@sintra no to bolo kedysi, teraz sme uz trocha dalej: https://encyklopedia-mody.wanda.atlas.sk/monoki...

dai
19. máj 2017

tiez si myslim ze tankini su vhodne... plus ja som si kupila po porode cele plavky ale s takym sikmym stryhom ktore fajne maskovali brucho, mam pocit ze v bepone...

eeffka
19. máj 2017

@nia1521 toto su plavky typu "vsetky oci na mna" takze ak mas brucho co potrebujes maskovat tak urcite nie. Kamoska si kupila take z rovnakeho dovodu a bolo to dost smiesne, pretrcalo kade tade.
normalne 2dielne plavky zdoraznujem úrisluchajucej velkosti, lebo vela zien sa chce narvat do mensich plaviek a potom vyzeraju ako muffiny

dai
19. máj 2017

http://www.moda.sk/magazin/nove-plavky-next-na-... pozri si v tom 3tom rade 2 a 3tie napr. tie podla mna brucho super zakryju...

simca06022011
19. máj 2017

Ja kupujem online. Väčšinou lascana značka. Majú úžasné plavky, odporúčam tankiny napríklad ak nechceš celé plavky, majú J riadne "podprsenky" v tom... Ja ich nosím kvôli prsiam keďže jednodielne sú v tomto na nič.... Aapon mne. Plavky objednávam napr z OTTO, aj viac kusov, vyskúšam, čo nechcem vrátim.

aristka
19. máj 2017

Trosku sebavedomia ...kazda mamicka ,ktora rodila a nie je na sacharidovych vlnach tj.anorekticka ,ma pamiatku po porodoch ,treba sa s tym zmierit ,tolko sa nesledovat a uzivat si zivot a v tomto pripade kupko ....kup si co chces ,len habit ako nosia moslimky ,zakryje faldiky ....a preco teda si kupovat tankiny a cele plavky ,hod pekne dvojdielne ,chytaj vit.D a uzivaj si zivota ,na kupku je kvantum mamin s nedokonalou postavou ,ci skor dokonalou normalnou postavou ,pretoze to co nam podkladaju media ,je chore .....inak, typ tychto plaviek vyzera strasne aj na mladych zabach ...ale ked v nich budes stastna preco nie ....nazor inych na to co nosis a ako vyzeras ti moze byt u riti ...

simca06022011
19. máj 2017

Inak tankiny sú spica aj na to že keď pupok chcem opáliť tak ich vyhrniem, keď za malou utekať zhrniem a tak 🙂 po par dňoch na pláži komplexy prejdú a vytiahnem aj iné plavky :D

holubicka28
19. máj 2017

Ahoj, pozri bonprix. Tam maju dost velky vyber tankin aj monokin.
Ja som si kupila aj normalne dvojdielne, ale aj napriklad tieto a su perfektne..
http://www.bonprixshop.eu/style/tankiny-2-dieln...

aristka
19. máj 2017

@holubicka28 no to musi vyzerat ,ked ides s vody....

holubicka28
19. máj 2017

@aristka vyzera to v pohode (skusala som v bazene😂) su kratsie toe cipy a je to tenucka priesvitna plavkovina, ale ja som ich chcela prave ked budem s malou len v plytkej vode alebo pri detskom bazene, na plavanie si obleciem urcite ine. Maju tam rozne plavky, ja som len dala tip. Perfektne ukazu na postave a zakryju co maju.

montemotherone
19. máj 2017

@nia1521 tie na fotke ti neodporúčam. Na tie treba fakt super postavu aby vynikli. To už radšej normálne dvojdielne 😉 Ja som si kúpila tiež tankiny tesne po pôrode, ale nakoniec sa ukázala pri mori pupok a budeš sa diviť, nič sa nikomu nestalo 🙂 Veď som mala na rukách 5 mesačného syna, to hádam stačí ak by mal niekto problém

melynda
19. máj 2017

@montemotherone súhlasím, keď máš takýto problém, že bruško, tak je podľa mňa potrebné obehať obchody a poskúšať si. Pretože je iné vidieť na fotke a iné na sebe. Predsa len to telo je iné a každej žene inak plavky sadnú na telo 😉

tarra6
19. máj 2017

@nia1521 ja si nemyslím že celé plavky sú pre staré baby. Keď pobeháš po obchodoch určite nájdeš aj celé plavky pekné. A keď si v obchode skúsiš dvojdielne, vyzerá to veľmi zle ? Možno si len ty myslíš že to nie je dobré. Veď všetky nemôžme byť ako modelky. A na väčšie prednosti majú celkom pekné plavky v Bepone. Ja tam hore veľa nemám a v sobotu sme boli s dcérou kupovať plavky, a sa mi videlo, že len na tie obdarenejšie sú všade. Ledva som jedny kúpila v športe. Ale sú pekné. Som spokojná.

ask
19. máj 2017

@nia1521 Mne po 40tke a 3detoch vyhovuju plavky tankiny🙂

sardinka336
19. máj 2017

@holubicka28 pre pána krála.....šak henten ,,bádeancug,, ma stiahne pod vodu....
Ako ludi mam na haku. Keby si videla ake baryšne sa navleču do tango plaviek a riť jak štajrácka kobyla. No ja budem stresovat za pneumatiku na bruchu nie?
Cele plavky nosim lebo su mi pohodlne koli prsiam a polovicne mam tiez nech sa opalim. A tie plavky čo dala zakladatelka...ak ma velke brucho tak nezakryju, akurat zvyraznia ,,držiaky lásky,,.

pillipilli
19. máj 2017

Ahoj ja som si objednala z bonprixu,maju tam celkom pekne. Prve som si nechala a druhe vratila.

holubicka28
19. máj 2017

@sardinka336 ja viem, ze sa navlecu do hocicoho, ale aspon dufam niektore maju sudnost;)
Tie plavky, co som pridala, mam doma, su lahucke, je to tenka sietovina. Ja nikoho nenutim ich kupit, aj podla recenzii pri nich je jasne, ze tie, ktore kupili su spokojne a hej ostatnych mam na haku;)