Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Plienky na plávanie s bábätkom

zuzkateky
13. mar 2018

Prosím Vás, aké plavky je potrebné, aby malo bábätko, ak chceme ísť plávať. Stačia plienkové plavky?

Ďakujem

pribinak
13. mar 2018

zavolaj si tam, kde ides plavat, niekde stacia plienkove plavky, inde vyzaduju neoprenove plavocky pre babatka.

zuzkateky
autor
15. mar 2018

dakujem 🙂

missulka8
15. mar 2018

Ideálne sú tie neoprenové plavky na plávanie 😉

ro_manka
15. mar 2018

My sme mali prvý krát plienku na plávanie a keď sme zaistili, že sa malej v bazéne páči, kúpili sme neoprénové. Odporúčam rybicka.sk 🙂

sarinka2012
15. mar 2018

@zuzkateky podľa toho kam ideš plávať ale vo väčšine treba splasch neoprenové plavky, musia sedieť presne lebo ked sa stane "nehoda" je po celej hodine plávania 🙂 stalo sa aj na našej hodine zo 2x tak potom už rodičia radšej dávali pod neoprénové aj normálnu. Tie neoprenove sme do 3 rokov kupili v 2 veľkostiach inak rástli pekne s nami a využili sme ich aj na kúpaliskách či pri mori, boli super aj do piesku lebo tým že pekne držia okolo pásu aj stehien nedostal sa malej piesok kam by nemal 🙂

cnatalka87
28. sep 2019

Ahojte, chcem sa spýtať, keď mám neoprénovú plienku treba dať do jej vnútornej sieťky aj vkladaciu plienku? Lebo my sme len na latkovych plienkach, ale tak ak treba tak kúpim aj jednoraxovku do vnútra ak treba.... ďakujem

denisa0504
28. sep 2019

@cnatalka87 do neoprenovej plienky sa už nič nedáva

cnatalka87
28. sep 2019

@denisa0504 ďakujem krasne za pomoc. Len teraz sa pozerám, že ja mám rastúcu plienku do vody, nie tu so širšími pasmi na stehnách a brušku, jednoveľkostnú. Bude to problém?

denisa0504
28. sep 2019

@cnatalka87 to by malo byť to isté, ten istý princíp

sarinka2012
30. sep 2019

@cnatalka87 to záleží od babatka, ak ma dosť silné nožičky a pás tak postačí len neopren, moč neudrží vo vode ani jedna, ide skor o stolicu, moja bola taký sližik, takže od 3-6 mesiacov jej bola aj ta najmenšia volná v páse trošku, čo sa vo vode ešte roztiahlo a raz sme mali "nehodu" kvoli tomu v bazéne, takže som dávala potom aj jednorázovú a na to neopren.

cnatalka87
30. sep 2019

@sarinka2012 ďakujem krasne, moc ste nám pomohli. No môj maličký je zas moc dlhy a taký akurát, ale skúsim a uvidím.
Moc ďakujem, nech tam nevyzeram ako vyorana myš

sarinka2012
30. sep 2019

@cnatalka87 len nezabudnite kupiť jednorázové plávacie plienky, nie obyčajne 🙂 to len pre istotu pripomínam 🙂 oni su totiž úplne íné, menej savé a zvonka potiahnuté nepremokavou vstvou 🙂 ak dáte klasickú plienku pod to účel asi splní ale nasaje strašne vela vody aj aj pre babatko to bude nepríjemné.