Podhájska - reštaurácie, pizzérie

swwan
2. mar 2018

Ahojte,viem,že o Podhájskej je už tu na MK kopec diskusií...🙂
Nejaké dobré typy na reštiku,pizzeriu...,dá sa tam vôbec niečo kúpiť. Myslím nejaké butiky v meste,niečo na kupku🙂

limoncino
2. mar 2018

Ahoj,babickina kuchyňa sa to tuším volá, vedľa wellness centra

swwan
autor
2. mar 2018

@limoncino ďakujem,zapisujem na zoznam😉

fromhelka
2. mar 2018

pizeria castle vynikajuca😀

petka3012
2. mar 2018

Dievcata, a mna by zaujimalo, ci je nejake ubytovanie v Podhajskej, najlepsie blizucko toho wellnes arealu, kde sa da ubytovat aj so psom 😀 asi si pomyslite, ze som sialena, ale chceme ist na par dni v lete a nemame kde nechat psika 😀

swwan
autor
2. mar 2018

@petka3012 ja som hľadala asi 2 tyzdne😨,no môj problém bol,že som nechcela ubytko na 7 nocí,čo je v lete skoro u každého podmienka. Väčšinou uvádzajú,že po dohode s majiteľom a len malé rasy. Ja som hľadala cez megaubytovanie alebo ubytovanienaslovensku

cacianka
2. mar 2018

V prvom rade Podhajska nie je mesto je to mala dedina samozrejme s velkym rozvojom.asi 2 potraviny nejaka vecierka par krciem pizeria lekaren kostol...
V areali kupka je niekolko mini obchodikov v zime ich je otvorenych asi malo.nejaka drogeria plavky hracky sladkosti.
Velmi dobra a stylova restika je kusok za dedinou smerom na Levice Pozbansky dvor

cacianka
2. mar 2018

So psom - skuste v Travnici 3-4 km u Soni Bartonickovej

cacianka
2. mar 2018

Ma 2bungalov s dvorom

swwan
autor
2. mar 2018

@cacianka dakujem,takže ani žiadne tesco,Billa alebo?

petka3012
2. mar 2018

dakujeeem za odpovede 🙂

cacianka
2. mar 2018

@swwan ani lidl kauf iba jednota.najblizsie Surany

jukov
2. mar 2018

@petka3012 ahoj, neviem koľko by Vás išlo, ja som pred dvomi rokmi vybavovala pre svokrovcov (2 osoby), sú z Čiech, mali zo sebou tiež psíka, https://www.megaubytovanie.sk/privat-daniela-po..., priami kontakt na pani majiteľku modrackova@azet.sk , cez záhradku chodili, len prešli cez hlavnú a parkovisko a boli pri termálnom, dostali kľúč od bránky na záhradke, tadiaľ tam mali blízko

swwan
autor
2. mar 2018

@cacianka fuuu,tak to aby som brala vozík😂

swwan
autor
2. mar 2018

Kočky a neviete,či sa tobogany platia ešte zvlášť? V Šturove to tak bolo- vstupné+ doplatok,ak decká chceli ísť na tobogany

katka143
2. mar 2018

hlavne Podhájska nieje mesto

swwan
autor
2. mar 2018

@katka143 áno,už viem🙂

11091954
2. mar 2018

Výborné bryndzové halušky majú a iné v Energi 2 v Podhajskej vedľa bazénov cez cesto.

alexa507
2. mar 2018

@swwan Tesco cca mame od Podhajskej 15 min v meste Šurany

swwan
autor
3. mar 2018

@11091954 ďakujem za typ,určite vyskúšame. Už som sa na to pýtala...,neviete,či sa tobogany platia ešte zvlášť? V Šturove to tak bolo- vstupné+ doplatok,ak decká chceli ísť na tobogany

11091954
5. mar 2018

@swwan neplatia sa zvlášť sú v cene určite hodiny ale fungujú len v letnej sezóne