Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte ohľadom cien leteniek Ryainair?

marivka
28. máj 2014

prosim vas tych čo lietaju často s ryain air a maju prehlad v ich cenach leteniek, čekujem uz asi tydzen ich stranku, jeden konkretny let, planujem letiet cca o mesiac...co som si vsimla tak cenu toho letu - spiatočneho menia aj 2x denne, napr včera bol ten isty let doobeda za 414 e, vecer ked som kotrolovala ci sa nevybookoval uz bol za 375 no a dnes rano za 440 a teraz uz je za 490e...nie žeby som to čekovala koli cene, skor koli tomu ze to je este mesiac casu do odletu a vaham koli tomu, ze ide o dovolenku a vselico sa moze pritrafit kedze pojdem s malym dietatom...tí z vás co lietaju casto, vie mi niekto povedat, ako sa tie ceny asi vyvíjaju..logika mi napovedá, že čím bližsie k odletu, tým vyšia cena ale je to pravidlo? hlavne u ryainair? dakujem

horana
28. máj 2014

Pokial ide o lety do letnych destinacii tak sa vyvesia letenky naprelome oktobra/novembra predosleho roka. Su nizke, ale este trochu klesnu do decembra, kedy su najnizsie. Mozu byt este vykyvy do jari kedy sa trochu zvysuju a niektore este klesnu naspat. Potom moze byt nejaky velmi obcasny vykyv, presne ako spominas k nizsiemu na chvilu ked sa trochu inak nahodi tarif (casto je to skratka chybou), ale viacmenej sa uz iba zvysuju. Cim viac leteniek je vypredanych a cim menej ich zostava v lietadle tym je cena vyssia. Opati sa kupovat ich v zime/skora jar.

havana_frost
28. máj 2014

Ak je to už za mesiac, veľmi lacnejšie už nebudú, iba v tých odchyľkách ako uvádzaš ty. Už budú pomaly len drahšie. Predpokladám, že ide o viac kusov leteniek. Je aj rozdiel, či kupuješ v utorok alebo v piatok, cez víkend sú drahšie. Nemyslím teraz čas odletu, ale čas kúpy letenky. Najlacnejšie sú v utorok.

amee
28. máj 2014

@marivka ja lietam s Ryanair roky a jedine co ti mozem poradit je, ze si to musis sledovat. A je to tak ako pises, ze to menia aj 2x za den, uz sa mi to stalo vela x, ze som nekupila ked bola za dobru cenu a potom uz cena dole nesla 😒 Drzim palce nech sa este podari kupit za dobru cenu. Ja teraz checkujem denne letenku z UK na SVK v juli. Ja som ju kupila pre mna a deti asi pred mesiacom a pol za 143 pre nas troch. Teraz je na ten isty den za 108£ 😕 😨 😨 😨 😨

jalucija
28. máj 2014

nie je to pravidlo, ze cim blizsie termin tym lacnejsie. Urci si nejaky strop a ked bude cena blizko proste kup, moc nenaspekulujes. btw mne sa zda ze menia ceny v utorky a stvrtky, volakde som to citala.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli