Poraďte all inclusive dovolenku v Chorvátsku s deťmi

zdenka7887
23. máj 2019

Poraďte niečo v chorvátsku s deťmi, individuálnou dopravou. Hotel all inclusive by bol naj.😉

vamajka
23. máj 2019

@zdenka7887 my sme boli v hoteli Zagreb v Karlobagu je to severnejsie bolo dobre len neviem ake stare mate deti, lebo nas mal vtedy 12 a niake preliezky som tam veru nevidela, ale ani sme nehladali tak neviem ale bolo tam ihrisko hrali futbal. boli sme cez zlavomat a deti do 12 r. maju pobyt aj stravu zdarma. No bolo tam dost schodov tak neviem ci mate este kocik

eliska13
23. máj 2019

@zdenka7887 pozri si nie som si istá Šibenik hotel Jure, Adria tam je taký komplex pre deti, ale neviem či tam je All ...neviem ako máš veľké deti
Alebo Krk Baška hotel Corinthia tam sa dá dokúpiť All za dobrú cenu, ale najesť na obed sa dá všade, alebo Atrium tam je all

eliska13
23. máj 2019

@zdenka7887 hotel Zvonimir pomýlila som sa

zdenka7887
autor
23. máj 2019

3ročnú a 5 ročnú dcérku

loren1108
23. máj 2019

@zdenka7887 ak chcete ist.do chorvatska a all inclusiv noooo moja pripravte si velaaaa €€€€ ako sorry ale tam sa ozaj financne neoplati takto dovolenka a viem o com hovorim moj partner je chorvat jedine.co som hladala rezort pre takto velke deti lebo moja dcera.ma.4r som nasla.zaton ten mi vyhovoval ale nie.cena...ponukaju to aj nas.ck...potom ze sak dame si spravitcenovu ponuku v hr a to nam chorvati vyratali viac ako slovenske ck pre 2os a.jedno dieta vtedy 3. 2500€ za tie prachy mate inu dovolenku pozrite si ale zaton pre deti ideal pekny rezort da sa ist aj pol penzia mozno oproti min roku zlacneli ale ako hovori moj muz do chorvatska sa.all incluziv neoplati!

loren1108
23. máj 2019

@loren1108 https://www.booking.com/hotel/hr/zaton-holiday-...
A dajte si pozor za co vsetko platite lebo niekde budu chciet priplacat...napr klima bazen atrakcie treba.si to zistit

cimmka
26. máj 2019

@zdenka7887 Ahoj my sme boli vlani v hoteli Novi&SPA resort Novi Vinodolski, bolo tam supeer, krásny rezort, malej a tam veľmi páčilo. Cenovo to bolo v pohode. A je to kúsok, hneď pod Crikvenicou.

eliska13
26. máj 2019

@loren1108 tiež si to myslím ALL čo ponúkajú a za ake sumy to má top dovolenku niekde inde a zaručene pocasie

galioska
26. máj 2019

To sa môžete stravovať aj mimo hotela, deti ajtak budú chcieť aj iné okostovat...za mňa All áno ale v inej krajine

zdenka7887
autor
26. máj 2019

@galioska chodíme do iných krajín letecky na all inclusive v tom máte pravdu, no teraz chceme ísť autom do chorvátska

galioska
26. máj 2019

@zdenka7887 to dáte, nič hrozbe len to jedlo by som nedala možno raňajky ok ale ostatné mimo...ja neviem napr my sme na hotely len spali, ráno sme išli na pláž večer došli😁, pláže sme menili a takto naše deti od malinka😉