Poraďte hotel pri mori pre viac ako 4-člennú rodinu.

tinika
13. aug 2019

Verím, že diskusia pomôže viacerým, ktorý majú problém ako ja nájsť hotel pri mori pre viac ako 4-čelnnú rodinu, väčšinou nájdem max. 2+2, veľmi málo hotelov má rodinné izby a je to časovo náročné hľadať inšpiráciu, keď máloktorá cestovka má filter aj na počet osôb. Predtým, ako oslovím cestovku, si chcem očekovať hotel, okolie, recenzie, preto budem vďačná za vaše skúsenosti z rôznych destinácií. Mňa aktuálne zaujíma Grécko a Taliansko, ale kľudne pridávajte aj iné. Ďakujem.

pininka1
14. aug 2019

@tinika pripájam sa,máme ten istý problem

ivankamirka
14. aug 2019

http://www.ubytovanirecko.wbs.cz/ chodíme tam autom už druhý rok, do Kostasu, spokojnosť. Sprostredkúva to Češka, ktorá býva v penzióne Kostas.

martinka13
14. aug 2019

My sme boli teraz opäť ubytovaní na Rhodose, hotel Amada Colossos. Boli sme síce "len" 4, ale dali nás do 2 izieb, ktoré boli spojené dverami. V jednej manželská posteľ + rozkadacia pohovka. V druhej 2 samostatné lôžka. Takže minimálne 5 ľudí sa vyspi v komforte a priestoru je dosť. Myslím, že majú izby aj pre viac osôb, najlepšie overiť priamo v hoteli.

jaja1979
14. aug 2019

@tinika ahoj, my sme boli tento rok v Rimini, hotel maxy, dvaja dospelí a tri deti, mali sme izby síce samostatne, ale hneď vedľa seba, my dvojpostelovu, decká boli v stvorpostelovej. Balkón, cistucko, klimatizácia, malý bazén, vírivka, hotel priamo na pláži, vynikajúca strava - mali sme plnú penziu a cena na začiatku júla 1500€ za všetkých. Cestu sme platili extra. Odporúčam - more Teplucke, plytke, hotel bol na začiatku pešej zóny, kopec obchodov, stánkov, atrakcií.

jaja1979
14. aug 2019

@tinika ubytovanie hladam väčšinou cez booking, tam sa dá zadať aj počet osob

tinika
autor
14. aug 2019

@ivankamirka vdaka uz neviem do uvodu zadat, ze letecky dostupne. Autom sme chodili do Chorvatska, tam nebol problem najst ubytko, ale manzel leti 16h domov a potom soferovat 10-12h to by nedal aj a si netrufam taku trasu soferovat, tak riesime letecky.

tinika
autor
14. aug 2019

@jaja1979 a neplatili ste ako za 4 dospele osoby?

tinika
autor
14. aug 2019

@jaja1979 ano ked sme chodili do Chorvatska aj ja, ale letecky nechcem ist na vlastnu past, a cestovky poslu par ponuk a hotovo tak som si chcela aj sama popozerat a potom riesit cestovku

tinika
autor
14. aug 2019

@martinka13 a boli ste spokojni s hotelom? vyzera fajn? je blizko nejake mestečko alebo da a prejst niekde mimo areal?

evkamotka
14. aug 2019

Tak chod na to opacne, spytaj sa cestovky co maju, pekne podakuj a doma si zisti recenzie a spol dodatocne

mila23
14. aug 2019

akurat som chcela napisat to iste co @evkamotka ....spytaj sa cestovky co ponukaju pre 2+3 a potom doma popozeraj recenzie....

kosicanka1
14. aug 2019

Ahoj, my sme 2 dospely + 3 deti (z toho jedno uz malo 12 a beru ho ako dospeleho).
Tento rok sme boli na Cypre v Concorde Luxury Resort.
Mali sme zahradnu vilku vedla hlavnej budovy. Na prizemi bola obyvacka, kupelka a spalna pre deti (4 postele) a na poschodi 2.kupelka a rodicovska spalna.
Chodievame na dovcu niekolkokrat za rok, z tej najlacnejsej to boli Bulharsko v Obzor beach resort vo Family Apartman a este Long Beach Hotel and Spa.
V Emiratoch mame par overenych hotelov, kde sa vsetci 5 pekne pomestime.

jaja1979
14. aug 2019

@tinika platili sme cez booking, tam mi to vyhodilo len celú sumu, deti máme vo veku 9,11 a14 rokov

martinka13
14. aug 2019

@tinika boli sme tam už druhý krát. Max.spokojnosť. Od letiska 15 minút, od hlavného mesta tiež. Požičali sme auto, pobehali celý ostrov. Neskutočná strava, krásna pláž, čisto a veľké izby. Bol to piaty hotel na Rhodose, ktorý sme navštívili a za nás naj. Je tam aj malý aquapark pre deti.

hettinka
14. aug 2019

@tinika Grécko Chalkidiki hotel Village Mare v Metamorfosi majú mezonetové izby 2+3, cez Satur boli moji rodičia tam, vyšlo to lacnejšie ako booking.
Za 2+1 dieťa platili 3100€ za 11 dni, doplácali 200€ za neobsadené lôžka.

pininka1
14. aug 2019

@jaja1979 ja som si to teraz zadala na booking na koniec augusta a vyšla mi cena 3450. Myslím to Riminy

tinika
autor
14. aug 2019

@evkamotka čakam odpoved z jednej agentury

tinika
autor
14. aug 2019

@martinka13 super vdaka, len cenu na jul nebudem vediet teraz len cca som chcela zistit a hadze mi ze obsadeny tak ani cenu mi nevypočita, nech mam predstavu čo treba nasporit :D

tinika
autor
14. aug 2019

@hettinka s prakovanim potom niej e problem? lebo my tiez radi takto na vylety chodime po okoli

hettinka
14. aug 2019

@tinika boli letecky, bez auta

martinka13
14. aug 2019

@tinika správa

jaja1979
14. aug 2019

@pininka1 no to je možné, pretože august je v Taliansku top sezóna. My sme boli prelom juna-jula, hotel nebol úplne plný, takže asi potrebovali naplniť izby, ale cena bola naozaj 1500

pininka1
14. aug 2019

@jaja1979 hej,už som to pozrela do detailu, nám t automaticky hodilo dve 4izbove izby,iné už asi nemali. Jedna 4ka stojí tak ako si písala. Celkom sa mi páči aj hotel aj okolie, len tá vzdialenosť od nás.

222lucia
18. aug 2019

@kosicanka1 ako ste boli spokojný s resortom ?aj my tam ideme v Septembri

kosicanka1
18. aug 2019

@222lucia vsetko bolo super, cistucne novucke. Kazdy den upratovali dokonale, zdarma menili minibar. Deti mali ten detsky klub Firacik po slovensky. Pacilo sa im. Vedla nasej plaze blizsie k hotelu Limak je par minut peso uplne nadherna uzasna laguna s tyrkysovou vodou ako z pohladnice. Chodte tam kuknut.

mravvcek
18. aug 2019

@jaja1979 cez aku cestovku ste boli?

222lucia
18. aug 2019

@kosicanka1 super ďakujem a strava aka bola ??

kosicanka1
18. aug 2019

@222lucia klasika na 5hviezd rezort, vyberiete si, pre kazdeho daco...
Akurat strasne vela ludi v hlavnej restike a nestihali upratovat stoly a dlhsie hladas volny stol 🤷‍♀️