Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poraďte ohľadom cesty do Paríža

danusskaaa
12. apr 2012

potrebovala by som poradiť. Ku 50tinám mojich rodičov chceme kúpiť cestu do Paríža /keďže moja mama po tom celý život túži/. Avšak neviem aký dátum vybrať? Zimu-keď je všetko nádherne vianočne vyzdobené a také "romantické" alebo skor letné obdobie- keď to je síce strohejšie ako v zime ale zase je príjemne teplúčko a dá sa ísť všade, kde sa počas tuhej zimy nedá nakuknúť...???

danilienka
12. apr 2012

Ahoj , no urcite leto...v zime nemas tolko moznosti...ja som tam bola ako na predsvadobnej ceste v lete a bolo fakt super.Jaj este by som isla.... 😀

kuwait
14. dec 2013

Francuzsko v lete je plne zlodejov kapsarov,autickarov v zime je pokoj a okolo vianoc nadherne romanticke vyzdoby.Ja doporucujem zimu vo Francuzsku-Pariz aj Riviera.

sirinka
14. dec 2013

Tak ja by som sla asi zaciatkom alebo koncom leta, priamo leto byva horuce, alebo by som si vybrala terminy, kedy maju velke vypredaje... Teda januar-februar alebo august.... Pariz je pekny asi vzdy, najlepsie je vidiet ho v kazdom rocnom obdobi 🙂

kuwait
14. dec 2013

@sirinka vypredaje v lete zacinaju koncom juna a v zime zaciatkom januara a to sa tam v prve dni ludia doslova biju a neskor uz toho vela nezostava.Takze ak chce ist kvoli zlavam tak v tieto terminy.V lete je tam strasna zapcha na uliciach,plno turistov a pocasie nestabilne jeden den mas 38 stupnov a na druhy den je 13 a prsi.

sirinka
14. dec 2013

@kuwait musim povedat, ze som asi mala stastie, ale nejaky hrozny natresk som tam este nezazila... Hej, ja by som v lete tiez nesla do centra Pariza, v lete by som zvolila uplne inu cast Francuzska 😵
Inac minuly rok sme tam akurat vychytili snehovu kalamitu, na dialnici sme takmer nestretli auto a priamo v Parizi tiez velmi mala premavka, ludia vyteseni zo snehu, parada bola 😀

tanja0808
14. dec 2013

@danusskaaa ahoj bola som tam uz x krat a bud zima alebo zaciatok jari. V lete je tam priserne bud horuco alebo smog. Ja by som isla teraz ked je nasnezene ma to svoje caro 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli