Poraďte ubytovanie v Chorvátsku so slovenským majiteľom

dadka13
29. máj 2013

Bývali ste v Chorvátsku u slovenského - resp. slovensky hovoriaceho majiteľa? Dajte referencie 🙂 🙂 🙂

podebrady
2. máj 2016

pošlite mi mail, pridám vám fotky

anett20
2. máj 2016

@podebrady lenka1kavecka@gmail.com

janusik026
4. máj 2016

Dobry den, som slovenka, ktora ponuka apartmany v Chorvatsku - mesto Umag. Toto je moja Fb stranka https://www.facebook.com/profile.php?id=1000118... alebo e-mail apartmentsrobi.janka@gmail.com.

Pre vian informacii ma kontaktujte. Jana

miriamkela
4. máj 2016

@janusik026 ahoj slovenka zijuca v chorvatsku .. od slovenky zijucej v chorvatsku (zagreb - vir) 😉

frisnica26
10. máj 2016

@iguska dobry my chceme ist 2 a 2 plus 3 rocne dieta.ubytovanie privat moznost si uvarit.okolie ihrisko a moznost zabavy ci kultury chceme ist autom.odporucili by ste na to vasu destinaciu?

frisnica26
10. máj 2016

@podebrady poprosim aj ja chceme ist s malym 3 rocnym su tam ak ihriska a moznost zabavy vecer lebo ideme aj s mladym parom.dakujem

bejka16
10. máj 2016

@dadka13 ahoj, nešla by som ku slovákom, nikdy nebudeme ako chorváti v poskytovaní služieb, prístupe k turistom a vôbec, nie je tam nijaká rečová bariéra, ved sme slovania, ale ich nátura je jedinečná, chodte k natívnym chorvátom, umocní to dojem z dovolenky 🙂. Bea

bejka16
10. máj 2016

a to som sa naozaj nechcela dotknúť slovákov, som slovenka, a poznám aj slovensky aj češky žijúce v chorvátku...

miriamkela
10. máj 2016

@bejka16 moj muz docaruje atmosferu domaceho on je chorvat ja slovenka ..ja dohodnem hosti na sezonu 😉 a on sa svojim typickym šarmom o hosti stara 😉 😀

bejka16
10. máj 2016

@miriamkela jéj to je super kombinácia, prajem vám všetko dobré a veľa spokojných turistov 🙂. Bea

janusik026
10. máj 2016

@miriamkela :D tak to máme podobne. Nemyslím si, žeby sme boli až tak iné v poskytovaní služieb, hlvne že nás to baví a dojem sa urobí sam. 🙂

lucinocka
10. máj 2016

@janusik026 ja by som skor povedala, ze my tu kvalitu tahame na vyssiu uroven...vacsina chorvatov ostala v rozmyslani v juhoslavii....

bejka16
10. máj 2016

ano Istria je v tom slabšia...

miriamkela
10. máj 2016

presne ako vravi @lucinocka ...@bejka16 na vas komenatar ze slovenky nie su ok pri poskytovani služiev a ako vravi aj @janusik026 .. ja tiež čo možem porovnat susedov a co maju apartmany pre hosti .. ich služby ustretovost a ochota nie je až taka ako moja - naša .. ja sa snaži aby sa vratili ..a oni kyvnu rukov no čo dojde druhy.. oni maju prazdne apartmany z roka na rok viac a viac ..a my uz v decembri plne.. a to čo lucka spomenula .. vybavenie zariadenie štyl .. nie je taky zastarali ako ich .. oni fakt ostali v jugo .. a nie a nie sa pohnut na pred .. im sa nechce .. vy ste tu par tyzdnou - dni .. a teda neviete ich naturu ako sa stavaju a čo si myslia o hostou na ktorych sa usmievaju a za chrbtom si myslia daj love a uz chod .. ja s hostami ostavam nadalej v kontakte a casto sa budu krasne priatelstva .. a snazim sa stale cosi viac a viac .. ako ked som ja volakedy cestovala tak si predstvaujem co by bolo este dobre aby tu ludia mali ..nech su tu jak doma.. a to nevravim o tom, že často krat ma ti susedia volaju pod sem miri lebo nerozumiem .. oni sa tvaria da da nema problema može može a potom a čo mi to povedal .. 😉 😀
nic v zlom

miriamkela
10. máj 2016

ale istrijani su skor taliani .. taka natura ..

bejka16
10. máj 2016

@miriamkela chápem vás, ja som porovnávala služby slovákov na slovensku (penziony, chaty...) nie slovákov žijúcich v chorvátsku... verím že sa snažíte a priateľstvá, po tých 10 rokoch čo tam chodíme my, sú už tiež vytvorené...🙂 pekné leto prajem, aby sa ani jedna z nás nesklamala...

miriamkela
10. máj 2016

@bejka16 aj vam pekne a teple leto 😉 (pardon na preklepoch) ked mi to mysli rychlejsie ako tukaju prsty 😉

podebrady
11. máj 2016

@frisnica26 no ihriská sme tam nevideli a zábava, tam je na pláži reštaurácia a šla do noci oidtial hudba, ale my sme neboli, tak vám neviem povedať

adrianka122
20. máj 2016

My chodievame pravidelne do Chorvátska, hlavne kvoli tomu, že je to blízko, keďže máme deti . Posledný rok sme boli tu,ak by to niekomu pomohlo http://www.atlas-adria.sk/leto/chorvatsko/rogoz... všetko sme mali blízko, síce pláž bola kamienková ale boli na nej také betónové plošiny na ktorých sa dalo v pohode zložiť 🙂 Deti sa zahrali aj s kamienkami tak si myslím, že im to nevadilo a aspoň nebolo všetko od piesku.

vaneskanatalka
21. máj 2016

@janusik026 Dobrý deň pozerám na Fb málo fotiek prosím viac info . V prvom rade či mate volné prvé 2týždňe júlove ak ano ako daleko je na pláž a na akú ? a do centra ? Ďakujem

janusik026
22. máj 2016

@vaneskanatalka Dobry den, poslem Vam spravu 🙂

adaja1715
22. máj 2016

@janusik026 Dobrý deň môžem poprosiť info o apartmánoch v chorvátsku?Do pošty ďakujeem

svetielko
31. máj 2016

@amatas
@psotka dobry den, hladame nieco prijemne nie prilis rusne co najblizsie pre manzelsky par. Mozeme na 4-5 dni.

miriamkela
31. máj 2016

@svetielko ja ponukam u mna 9 mesiac povedzme 7 noci 240 euro za apartman pre 4 osoby ..dve samostatne izby plus moznost cestovnej postielky .. ak ta zaujima viac ozvi sa mi na email miriam.kelecic@gmail.com .. je to ostrov vir ..a moje apartmany moj dom ..alebo este mam aj par volnych terminov v druhom dome .. ak ta to zaujima napis

311puma
16. jún 2016

Zhaname ubytovanie priamo v makarskej.4dosp. Osoby termin od 25.6. Do 2.7. Dakujem

janulienkap
17. jún 2016

zhanam ubytovanie priamo makarska, 2 dospeli a dve deti (4 a 7 rocne), od 23.7. do 4.8. najlepsie app. s dvoma spalnami a balkon na more, vdaka.

salonecka6
20. jún 2016

Ja by som chcela poradiť, vôbec nevieme na ktoré miesto v hr by sme išli. Dva roky sme boli na pagu v povljane tam sa nám páčilo, bol tam kľud. Viete poradiť nejakú overenú lokalitu kde to nie je až tak prepchate? Po prípade aj apartman. 🙂

lemonkaaa
22. jún 2016

Dobrý deň chceli by sme ísť 4 dospelý do chorvátska no hladáme niečo normálne kúsok od mora slušné ubytko a za dobrú cenu u slovákov viete o niečom?

janusik026
23. jún 2016

@lemonkaaa Dobrý deň, záleží aj do akej časti Chorvátska máte záujem, ja som v meste Umag časť Istra, kde poskytujeme apartmány v aký mesiac by ste mali záujem :?? 🙂

lemonkaaa
24. jún 2016

Tak je mi jedno kde ale aby tam bolo pekne A čisté more nie ďaleko od pláže A od 30.7 do 7.8