Poraďte ubytovanie v Taliansku - Caorle

lucien2
17. mar 2013

Ahojte, rozhodli sme sa isť tento rok na dovolenku s deťmi do Talianska - Caorle, neviete niekto poradiť fajn ubytko v apartmáne v hotely so stravou alebo potom ubytko v súkromí so záhradkou? Pretože takto sme bývali v Chorvátsku a to bolo úplne supeeer. Dakujem za každú odpoved 😉

seba1
17. mar 2013

@lucien2 My sme boli cca 5 km od Caorle v Lido Altanea, fotoalbum http://italie.orbion.cz/fotogalerie/villaggio-a...
Je to ubytovanie so záhradkou.

j.a.n.e.7
21. mar 2013

@seba1 celkom pekné miesto, dá sa ísť od toho Caorle aj pešo popri mori? A cenovo to ako vychádzalo? Varili ste si sami? Ďakujem

seba1
21. mar 2013

@j.a.n.e.7 asi myslíš z Lido Altana do Caorle, nie podľa mňa nie, je to ďaleko a je tam pred Caorle aj ústie rieky do mora, ale do mestečka Porto Santa Margherita sa dá ísť popri mori, je tam taký betónový chodník, dá sa tam kočíkovať a aj ísť bicyklom. Apartmán na dva týždne pre siedmych bol za 1300,- . Dá sa pozrieť ponuky na www.lampo.it, zadaj si tam Lido Altanea a vyhodí ti viac ponúk, ktroré sú na tento štýl, ako bola naša.

j.a.n.e.7
21. mar 2013

ok, ďakujem

lienka321
21. mar 2013
livsa
31. jan 2015

@lucien2 kde ste nakoniec boli v tom 2013?🙂. My teraz tiez Caorle zvazujeme... Dakujem😉

lennulik1
31. jan 2015

ahoj, Caorle je moja srdcovka, a ak ideme do Talianska, tak jedine tam. ubytko vyuzivame len toto http://www.booking.com/hotel/it/villaggio-sant-...
a sme neskutocne spokojni. je tam bohovsky klud, pre deti super bazen a asi 10 min. chodzou pesi je aj supermarket.
@livsa

livsa
1. feb 2015

@lennulik1 ahoj, si zlata, vdaka za tip. Vyzera to fajn. Len my musime dat hlavy dokopy a premysliet, co chceme a ake su financne moznosti... Kedze je nas 6, potrebujeme dve spalne... A v juli mi to vypocitalo cenu 2100 eur (na 2 tyzdne)😳. Prvy krat ideme vsetci, za tie deti sa clovek nedoplati😉

lennulik1
1. feb 2015

@livsa my sme chodili cez satur, skus pozriet, ci nemaju o nieco lepsiu cenu. i ked je pravda, ze sme sa snazili vacsinou chytit firt minute. je pravda, ze to nie je najlacnejsie ubytko, ale vsetko to vybavenie, okolo bazen stali za to. drzim palce, nech dobre vyberies 🙂

rainbow1
1. feb 2015

@livsa ahoj 😉 , my sme boli v Caorle teraz 3 roky po sebe - je to jedna z našich srdcoviek, aj keď tento rok ideme do druhej našer srdcovky, do Grécka na Sarti; v Caorle sme bývali vždy rovnako v rezidencii President (centro Storico) cez agentúru Cocal http://www.agenziacocal.com/
, ubytovanie som si vzbavovala priamo s majiteľom, vie nemecky a anglicky, boli sme max spokojní, bývali sme priamo v centre, u mora, ale bez hluku, na skok všade - za nás max. spokojnost, myslím, že ponúkali aj ubytko pre viacerých : http://www.agenziacocal.com/scheda.php?id=25, tu je aj výhľad na more, blízko ku kostolíku, popozeraj, ale tie ceny v taliansku, v sezóne o moc nižšie na dva týždne asi nenajdeš

livsa
1. feb 2015

@lennulik1
@rainbow1
Baby, dakujem🙂. My sme pri mori boli tri roky dozadu naposledy, aj to v Chorvatsku a len s jednym dietatom🙂 Odvtedy je na troska viac, tak sa musim dostat do reality, co sa cien tyka🙂. Vdaka za info aj za tipy.

zuzanka002
26. feb 2015

@lennulik1 ahoj, akurat vyberam dofcu a som rada ze som natrafila na niekoho, kto bol v tomto zariadeni. Syn bude mat vyse roka v lete, takze dalo by sa tam v pohode aj s nim? Chceme ist na dva tyzdne....nie je to tam rusne velmi?

lennulik1
26. feb 2015

@zuzanka002 ahoj, chvalim vyber, ja si myslim, ze to bude idealne prenho, je tam krasny detsky bazenik, vzdy sa tam aj take malicke deticky clapkali, takze pohodka 🙂 cely areal nie je vobec rusny, ak by ste chceli ist za ruchom, tak asi 15, 20 minut prechadzky pesi (dobre chodniky pre kocik) zacina rusnejsia cast s kopcom obchodikov, restauracii, zalivom pre lode (takze malicky si pride na svoje ak rad pozera napr. na auta). dokonca je tam aj taka cast kolotocov pre deti po ceste. takze ja uplne odporucam. my sme tam chodili aj ako bezdetni, ale ja by som uz ani nikam inam nesla, a duplom teraz ked mam tiez maleho 🙂 prikladam aj fotky - jedna uz vecer zaber na bazen, aby si videla, aky je zhruba hlboky, niekto tam stoji v tom bazeniku (z tej tycky tecie voda, ale to je foto robena asi okolo siedmej, osmej vecer,kedy to uz vypli) a ta druha je zaber ako vyzera okolie toho ubytovania. su tam chodnicky, lavicky, kvetinky, aj detske ihrisko je z jednej strany, ale to som nenasla na fotke. tak hadam som troska pomohla 🙂 prajem krasnu dovolenku, ak by si mala nejake otazky, kludne pis 🙂

zuzanka002
26. feb 2015

@lennulik1 ďakujem veľmi pekne. Naozaj to vyzerá pekne. No este zasadne rodinná rada a snáď vyberieme, lebo čo pozerám tak je toho uz dost vybookovaneho

lennulik1
26. feb 2015

@zuzanka002 ano, tak ako je to krasne z vonka, to vyzera krasne aj vo vnutri, pracka, mycka, klimatizacia (chladnicku, sporak, mikrovlnka- beriem ako samozrejmost 🙂, pekne vybavenie, nabytok... ). my sme chodili cez satur, skuste sa aj cez nich popytat napr. na infolinke, aka by bola cena, mne to cez nich vzdy vyslo lacnejsie. a mozno maju aj do marca nejake zlavy (myslim tu, co davaju cestovky kvazi first minute). drzim palce, a dajte vediet ako ste sa nakoniec rozhodli 🙂

alenanova
25. mar 2015

Ahojte. My sme super ubytko zohnali vďaka www.mstt.sk. Tiež sme najprv nevedeli kam, ale tu nám na základe našich požiadaviek veľmi dobre poradili, skúste.

lenka0283
23. jún 2015

Ahojte baby. Chceme ist so 4 rocnou dcerku do Talianska vlastnou dopravou aj stravou.Viete mi poradit nejaky overeny apartman v casi kde to je vhodne pre det?, samozrejme aj cenovo vyhodne?? dakujem vam 🙂