Poraďte vhodné ubytovanie s deťmi blízko pláže

geisha9988
28. dec 2012

Ahojte, chceli by sme ísť v lete 2013 autom k moru...poraďte konkrétne ubytovania, ktoré máte odskúšané v Chorvátsku a Taliansku... Dôležité je,aby bolo blízko piesočnatej pláže, najlepšie s plytkou vodou kvôli deťom...vďaka

janinah
28. dec 2012

blízko pláže cca 15m som bývala s deťmi len raz,v Grécku,skoro nás komáre zožrali...sorry,že nemám tip,len poznámku 😉

geisha9988
autor
29. dec 2012

@janinah Aj my sme boli v Grécku (3x)ale to ešte sami a asi sme mali šťastie, lebo nás žiadne komáre nežrali 🙂
Teraz chceme ísť autom a čo najbližšie 🙂

majkafajcikova
29. dec 2012

Ahoj my sme uz boli 4krat v chorvatsku ale to sme nemali este malicku a mozem ti poradit ze v Omisi je pieskova plaž a je naozaj malicka voda mozes sa ist aj nezavezne poradit do cestovky a tam ti mozno daju viacej rad

sorciera24
29. dec 2012

@geisha9988 my chodievame do Talianska....tam ams vsade plytke more a piesocnate plaze, idealne pre deti (co v Chorvatku nie je, resp. malo kde...).....my chodime do Lignana ...kukni si stranku www.lignano.it ......tam najdes kopu ubytovania (ale este je skoro, este len zacnu pribudat a su tam super ceny...) a od nas z MT 830km....z BA 600....cize za chvilu si tam;)

geisha9988
autor
29. dec 2012

@sorciera24 Ďakujem za tip, idem pozrieť tu stránku

geisha9988
autor
29. dec 2012

@sorciera24 A nieje v tom Lignane špinavá a studená voda? Keďže v blízkosti je veľa kanálov, ktoré sa vlievajú do mora .

sorciera24
29. dec 2012

@geisha9988 studena nebola nikdy (ved je plytka)...a to my chodime koncom juna......a spinava podla mna nie je.....to, co niekto povazuje za spinu je zvireny piesok, ale to mas vsade na piesocnatych palzach, ale ziadna spina, riasy ani nic podobne, plaz je ocenena aj modrou vlajkou

irriss
29. dec 2012

@sorciera24
POZOR!!
Nejsou vsude typicke plaze..pisecne a melke... 😉
My to stesti nemame.. ☹ 😉
...ale o mistech,ktere davas jako priklad mas pravdu i s tou vlajkou😉

sorciera24
29. dec 2012

@irriss tak ja som navstivila len CAorle, P.S. MArgherita a posledne roky Lignano...a vsade bolo pekne, tak davam z vlastnej skusenosti🙂

czechzuzanaba
29. dec 2012

@sorciera24 aj my by sme letos chteli jet, bud Chorvatsko, nebo IT, diky za tip na tu stranku na ubytko. 🙂

sorciera24
29. dec 2012

@geisha9988
@czechzuzanaba inak schvalne som dala tu stranku (aj my sme cez nu boli)....lebo takto cez Talianov to vyjde ovela lacnejsie nez cez nase cestovky (sa to neda ani porovnat...)

irriss
29. dec 2012

@sorciera24

jeeeeeeeeeeeeejjjjjeeej takze kdyz jsi byla v Porto Santa Margherita.. tak jsi byla "urcite" i v Duna Verde 😉 na kole jsem to jezdila za par minut.....kde jsou u more oazy zelene, kam je super se schovat "na kojeni" a pritom nemuset domu do chladku..super spojeni s detma....plaz je vlastne spojena se zelenou oazou - stin..posleze postavili i camping dobre zarizeny..apartmany..a pro deti lunapark.. 😉
Na leto se kdysi toto mestecko otviralo a na zimu bylo zavrene,bydlelo nas tam jen par rodin.. 😉
takze pokud jsi nebyla v Duna Verde...doporucuju!!
je hned za P.S.Margherita...
Shodou okolnosti, bydlim i ted take hned vedle S.Margherita ale na opacne strane na mape😉

ps. plus spojit vylet do Eraclea Mare..

geisha9988
autor
29. dec 2012

@sorciera24 diky za stránku 🙂

geisha9988
autor
29. dec 2012

presne o takéto konkrétne tipy na stránky máme záujem...a ešte lepšie by boli aj tipy na konkrétne ubytovania v ktorých ste boli spokojní... 🙂

geisha9988
autor
29. dec 2012

@irriss je v Porto Santa Margherita aj nejaka promenáda popri pláži?

majkafajcikova
7. jan 2013

@geisha9988 ak este mozem poradit tak ja som pozerala a aj mi piradila kamoska a oni tam boli s malickym synom cez leto 2012 a to na ostrove Rab a mesto Lopar a je to pieskova plaz a malicka voda skus si to najst aj na internete vyzera to taka mala dedina a voda je naozaj plitka

livsa
1. feb 2015

@irriss
@sorciera24 Ahojte dievcata, mam na vas prosbu - vedeli by ste mi dat tipy ny ubytovanie v Caorle, Porto Santa Margherita alebo Duna verde? Mame 4 deti, tak idealnie nieco s dvoma spalnami, na prizemi... vopred dik 😉

zulu19
1. feb 2015

@geisha9988 ja tiez odporucam ostrov RAB, ja tam chodim od svojich 12 (cize uz skoro 18 rokov)... 🙂
je to mensi ostrov ale je tam vselico - od velkych kamenov, cez kamienky, po piesok, da sa tam ist na turistiku, na bicykel, na vylet lodou...
Pre male deti je super ten Lopar - strasne dlho je tam voda po kolena, su tam tobogany, minigolf, tenis, trampoliny... Da sa lezat bud na plazi alebo pod stromami v tieni..

sorciera24
2. feb 2015

@livsa skus popozerat cez agenturu www.lampo.it .....konk v P.S.MArgherita som bola ja: http://www.lampo.it/language/en-GB/Le-nostre-st... no a z tych ponukanych apartmanov som bola v : Holiday (blizko mesta, ale dalej od palze, cca. 300m)+bazen, Cutter...je to iste ako Holiday (su vedla seba), La Zattera, je dalej od mesta, ale blizko plaze (70m) + bazen a mne sa este paci Jolly, ten je najblizsie od plaze, vlastne hned..(50m), je mensi, od centra tiez blizko, ale bez bazena....vsetky apartmany su na rovnaky styl...cize treba vyberat 2 miestnosti...teda 1 spalna s manzel. lozkom + 1 izba (kuchyna) s rozkladacim gaucom + balkon + WC, kupelna...vas je viac, tak napr. ten Holiday je s 3 izbami...cize pre vas...polukaj...ono prizemie sa musis spytat v agenture ci je volne, ale vsade su vytahy, cize poschodia nie su problem, skor mas lepsi vyhlad......popozeraj cez to lampo...

venividivikinka
2. feb 2015

ahoj, my stale hladame ubytko cez http://www.avander.sk/ 🙂 este sme sa nesklamali a vzdy usetrime na poplatkoch pre cestovky. mame aj chlapcov doma, cize mame narocne poziadavky. a da sa tam hladat presne podla poziadaviek