Poznáte dobrý hotel v Grécku na ostrove Zakynthos?

iwanusa
21. mar 2009

Vyberam dovolenku pre nas a nasho maleho, chceli by sme ist tak zaciatkom septembra, to bude mat maly 1,5 roka. Radi by sme isli do Grecka, konkretne na Zakynthos. Hladam nejaky dobry hotel, vhodny pre rodiny s detmi. Zatial som nasla len hotel The Bay v casti Vassilikos, je tam k dispozicii detska postielka, vysoka stolicka pre dieta, preliezky... Ak tam niekto nahodou bol, prosim o recenzie 🙂 ...pripadne ine tipy na ubytovanie. Dakujem!!!

tilly
21. mar 2009

comodore / admiral, je to v argassi 😉

tilly
21. mar 2009

inak na zakynthose je najlepšie v laganas, ale ja by som s dieťaťom asi na zakynthos nešla, je tam kopec non stop ožratých angličanov

chasencha
22. mar 2009

Hotel Mediterranean Beach****

dzej
16. júl 2009

o tom holetu The Bay jsem slyšela jen chválu...akorát je to dál od letiště 😢 My se chystáme do Galaxy v Laganas (je to kousek dál od rušné části centra) nebyl jste tam někdo?? Prosím...

emogeon
16. júl 2009

ano anglicania hlavne laganas vyhladavaju...
ja mam teraz vyhliadnuty tetno :
http://www.travel.sk/dovolenka/grecko/zakynthos...

aj ten hotel bay vyzera naozaj super, ten ma firo tour celkom vypredany...

dzej
17. júl 2009

emogeon ten vypadá taky dobře 😉 akorát tam není napsaný jak daleko je pláž?

matru
18. júl 2009
kristi
22. júl 2009

my byli v Tsilivi beach a super

zfidorka
22. júl 2009

neviem ci je to este aktualne... my sme boli v hoteli the bay, pre nas to bolo idealne... 🙂 je to samostatny hotel pri malej dedinke na vidieku... okolo su plaze, na ktore sa dochadza za vodnymi sportami a pod. boli sme minuly rok koncom septembra, takze ani na tych okolitych plazach nebolo vela ludi... v hoteli the bay boli pocas nasho pobytu aj rodiny s malymi detmi a vyzerali spokojne 🙂 hotel ma sukromnu plaz s vlastnymi lehatkami a slnecnikmi, ktore boli minuly rok ako vraj jedine na celom zakynthose zadarmo... nedaleko (asi 4 km po ceste) je plaz Gerakas, kde hniezdia korytnacky, ti co boli s malymi detmi tam sli na skoro celodenny vylet, cestu zvladnu aj deti... da sa ist aj taxikom...
nam vyhovoval hlavne ten pokoj, kedze rusne strediska nevyhladavame... boli sme cez firo tour...

emogeon
23. júl 2009

zfidorka a zvlastne ze pisu ze su lehat. a sln. spoplatnene na plazi... 😨

zfidorka
23. júl 2009

my ked sme sli minuly rok, tak v materialoch bolo ze sa za leh+sln plati aj pri Hoteli the Bay... nasli sme nejake recenzie na nete a tam bolo ze v roku 2008 sa prvy rok v the Bay neplati... takisto ked sme prisli na miesto, delegatka nam povedala ze sme jediny hotel na zakynthose kde sa neplati...

zuzulik21
23. júl 2009

ahojte, odporucam ist do Kalamaki... je to taka pokojnejsia oblast... vhodne pre rodinky s detmi..... krasna plaz, teplucke more 😀
konkretne sme boli tu: http://www.dennysinn.gr/en/index.php

iwanusa
autor
24. júl 2009

ahojte, dakujem za prispevky... nakoniec sme si predsa len zaplatili dovolenku do Hotela The Bay, odchadzame 1.9.2009, snad budeme spokojni...

zfidorka
24. júl 2009

iwanusa - keby si mala potom nejake otazky ohladom The Bay a okolia, kludne napis 🙂 ked mate radi pokojne miesta, tak podla mna budete spokojni 🙂

dzej
27. júl 2009

iwanusa a neletíte z Brna? My jedem taky 1.9. V The Bay byla nedávno moje segra a moc si to chválila. Teda ona nemá děti. Ale říkala, že je tam klid, krásný pláže, čisto. 😉

iwanusa
autor
27. júl 2009

zfidorka - dakujem za informacie, keby ma nieco napadlo, co by som sa chcela opytat, urcite sa ozvem 🙂

dzej - ahoj, letime z ostravy, skoda. ale tam sa urcite stretneme, kedze mate skoro rovnake dietatko ako my 🙂 uz sa na tu dovolenku zacinam tesit a pomaly rozmyslam, co vsetko zabalit ...

dzej
20. aug 2009

holky tak už jste se někdo vrátil ze Zakynthosu?? Jak tam je?? Co moře?? Já už se nemůžu dočkat 😵

bambusko
23. aug 2009

dzej, my sme boli pre mesiacom v hoteli belussi beach, vyborna kuchyna, pokojne prostredie, more teple, doobeda kludne, poobede trosku vlny a priliv vyhadzoval na plaz morske travy, ale voda cistucka. akurat cesta domov bola katastrofa, najprv problemy s letenkami, potom nam prehladavali batozinu a nakoniec let meskal 3h 🙄

pred 5r sme boli v laganas a tam by som uz urcite nesla - masovka, hluk do rana ...

kebulka
28. aug 2009

Když bylo Marťovi 11 měsíců, byli jsme v http://www.firotour.cz/recko/zakynthos/laganas/...

Je to dražší, ale nemělo to chybu. Je to v Laganas, ale v okrajové části a angliané tam byli jen důchodového věku 🙂 Výborný servis pro děti, včetně brouzdálka, dětského hřiště, postýlky, židliček apod.

ivana89
29. aug 2009

ahojte, poradte prosim, co si nesmiem zabudnut zobrat na Zakyntos ( papucky do vody, repelent ?) je tam vela komarov ? a ako je to s pitnou vodou ? idem prvykrat a potrebujem radu. Dakujem moc

zfidorka
3. sep 2009

ahoj ivana,
detske veci ti velmi neviem poradit, tak sa vyjadrim aspon k tomu zvysku... my sme minuly rok na zakynthose komare ani nemali, repelent sme pre kazdy pripad mali so sebou...
pitnu vodu sme kupovali balenu zo supermarketu (cena 6 velkych flias do 2 eur, ale nepamatam si presne), aj v nasom "zapadakove"- the bay, boli v okoli asi 3 supermarkety, 1 uplne pri hoteli...

zfidorka
4. sep 2009

toto je web kamera z plaze vedla hotela the bay:
http://www.gozakynthos.gr/live/plaka.beach.webc...
hore si mozete prepinat aj na ine plaze na zakynthose 😉

capricieux
2. mar 2011

ahojte, skusim ozivit este tuto debatu, kto bol este aj minuly rok, chceme ist zaciatkom septembra, neviem sa rozhodnut ktora oblast, chceli by sme nieco pokojne a rodinne 🙂 dakujem za tipy 😉

hori
6. mar 2011

ja mozem dat akurat tip, kde s malym dietatom urcite nie... stredisko Agios Sostis pri Laganase... dovod: chybajuca infrastruktura, absolutne nemozne chodit s kocikom, napr. do samotneho Laganasu sa da prejst jedine po pieskovej plazi, v case prillivu sa miestami brodite po kolena... akoze nam to nevadilo, my sme boli este bez dietata, len ked si to tak spatne premietnem, tak s dietatom urcite nie, neviem, mozno v inych strediskach by sa celkom dalo, napr. v Laganase je kocikovanie OK, akurat vsade nocne discokluby vyrevuju a fakt vela opitych...

zevina
9. mar 2011

@capricieux my byli loni koncem září v Tsilivi, hotel Mediterranee, s dětmi 1 a 4 roky, spokojenost veliká 😉 Jednak Tsilivi není daleko od letiště, transfer cca 15 min (letadla nás přes den nerušily, přestože byly už nízko, spíš povyražení pro děti, které jim nadšeně mávaly 😅 a noční lety jsou i přes sezónu velice omezené, kvůli chráněným želvám)
hotel je v okrajovější části města, čistý, s krásnou palmovou zahradou, pro děti v recepci k dispozici hračky, kola, u bazénu pidihřišťátko se skluzavkama, houpačkama... bazén bohužel jen hluboký, dětské brouzdaliště není 😒 synovi to nevadilo, měl rukávky, kruh, člun.. a dcerka o bazén nestála, jí se líbilo cachtání v moři 🙂

jídlo: snídaně jednotvárné, každý den stejný výběr (klasika: vločky, jogurt, marmeláda, salám, sýr, vajíčko, buchta, 2 druhy pečiva) ale večeře to bohatě vynahradily, přestože servírované, tak opravdu vynikající, velký výběr z několika druhů předkrmů, salátů, polívky, řecké speciality, něco z itálie, na grilu... no mňam, mňam, mňam 😵 😵 😵

trochu nevýhoda, nejbližší pláž u hotelu nic moc, úzká, částečně vybetonovaná, raději jsme chodili na vzdálenější, krásné, široké, písečné s modrou vlajkou 😉

jinak ve městě je krásný aquapark, minigolf, spousta taveren s hřišťátkama, skluzavkama, skákacími hrady...

capricieux
10. mar 2011

@hori
@zevina dakujem

zuzu_la
21. mar 2013

navstivili ste tento hotel na zakyntose? Hotel Admiral Tsilivi.... oplati sa all inclusive? dvaja dospelí a jedno 2r. dieta?

espanola89
15. jún 2015

Cestujete, študujete alebo pracujete v zahraničí? Tak určite poznáte tú situáciu, keď sa vrátite domov a vidíte svoj účet za telefón. Už žiaden roaming v Európe! Zrušme nezmyselné poplatky za telefónne služby v zahraničí od decembra 2015. Podporte našu petíciu proti roamingu v Európe a zdieľajte: http://www.change.org/zero-roaming #zeroroaming. Nenechajme telefónne spoločnosti, aby rozhodovali za nás. Sledujte nás na twitteri: @zeroroaming2015 a na facebooku: Zero Roaming 🙂

nikuliak
17. jún 2015

My ideme sem: https://www.booking.com/hotel/gr/balcony.en-gb...., ale neviem, či je to vhodné aj pre deti..