Poznáte pekné a lacné ubytovanie v Tatrách?

yanikovamamina
6. apr 2008

Viete mi poradit pekne a cenovo pristupne ubytovanie vo Vysokych Tatrach? Potrebujeme aspon ranajky. Pozerala som na nete, ale uz ma boli hlava z tolkych hotelov a penzionov a este k tomu vela ich nema ceny a ine pre mna dolezite info, tak im treba telefonovat. Dakujem!!!!! 😉

daniela1983
7. apr 2008

podla mna je vyhodne najst nejake ubytovanie v dedinach pod Tatrami, cenovo je to ovela lepsie a nie je to daleko. napr. z takej Novej Lesnej sa dostanes za 12-15min. tym tatranskym vlaciko do Smokovca. my sme takto chodili a bolo to super. a su aj privaty, kde ponukaju ranajky

mimusik
7. apr 2008

Yanikovamamina - tu je link na 1 chatu v Starej Lesnej - maximálna spokojnosť, odporúčam: http://www.chatapripotoku.sk/
Ak budeš chcieť vedieť nejaké osobné postrehy, napíš do IP 😉

zuz11
11. sep 2008

mercy • 1d, 11tt • Dnes o 11:49
Idem do VT prvý raz v živote. Budeme bývať v hoteli Eufória v Novej Lesnej.Ideme bez malého na týždeň. Budem v 4 mesiaci tehotenstva a cchela by som sa opýtať aké sú tam príjemné, zvládnuteľné prechádzky, túry aj pre tehotnú? A rada by som šla aj do nejakého wellnes-aqua-relaxačného zaraidenia, len neviem, čo si aj tam budem môcť dovoliť.Absolvovali ste neiktorá takúto dovolenku v tehu? Dajte nejaké skúsenosti, alebo tie ktoré v okolí bývate. 😉

mercy • 1d, 11tt • Dnes o 11:56
Poraďte, ja sa tak tešííím.vykašlala som sa na more, tak dúfam, že aj toto bude fajn

silvulienka • 2d • Dnes o 12:07
Urcite bude fajn!My sme tam boli aj s detmi ale v zime na lyzovacke.Nenavidim zimu ale tam bolo uzasne.Je to mala dedinka ale jazdi tadial vlak, ktorym sa dostanete vsade.Boli sme na Strbskom Plese,..ale my sme hlavne lyzovali.Domaci Vas nasmeruju kam bude vyhodne ist pre Vas.

mercy
11. sep 2008

Zuz, ale toto je trochu o niečom inom.Ja bnepotrebujem rady na ubytovanie, to už mám,ale na túry, ktoré v mojom stave zvládnem a čo by som si mohal užiť v tých vitálnych centrách ako tehu.Pokojne mi to zavri,ale naozaj myslím, že sa pýtam na niečo iné

mercy
11. sep 2008

Ok, tak už nič 🙂

zuz11
11. sep 2008

chces povedat ze mala Tvoja tema iny nazov? 😀 😀 😀 tak ako v teme prve prikmi sa baby bavia co ktoru trapi a staci jedna tema 😉

ricky
25. okt 2008

Ahojte, hodte prosim tipy na hotely v tatrach a okoli , hlavne take co maju detske kutiky...dikiii

maruschka
25. okt 2008

Ja som bola v Tatrách minulý štvrtok..A bola som ťažko sklamaná...Samé vysoké apartmánové vežiaky, samé sklo a železo..Dokonca v Toliari namiesto ľudovej kuchyne, ktorá tam bola sto rokov majú napísané nad dverami Fast Food !!!! 😠 🙄 🙄 To sme kde prosím vás??Podzemné garáže,fast foody na každom kroku,reklamy...... A som presvedčená, že ak pôjdem do Tatier na dovolenku, tak do poľských. Tam je to krásne, samé drevenice-aj penzióny z dreva- všetko prispôsobené prírode,kultúre,zvykom,tradíciam..A na našej strane total fiasko 🙄

amatula
25. okt 2008

ahojte mi sme boli v zapadnych tatrach v auguste byvali sme na super private 😵 .v novembri ideme do Tatranskej Lomnice do hotela Tulipan.vyzera super,ma 4hviezdicky tak uvidime.

trixi
25. okt 2008

j

trixi
25. okt 2008

ospravedlnujem sa, nejaky skriatok mi to odoslal skor ako som nieco napisala 😀 .
Chcela som napisat, ze uprednostnujem Zapadne Tatry pred Vysokymi. Zamilovala som si Rohace a tak travime kazdy rok dovolenku v Zuberci alebo v okoli.

skorki
26. okt 2008

Ahojte. No my sme boli zatial ubytovani len v sukromi a myslim, ze to bola super volba. Odporucam dedinku Pavcina Lehota. Domaci poskytuju cistucke, prijemne prostredie a ak ste cely den na horach, stravu si aj tak asi organizujete sami. Ale je fakt, ze vtedy clovek potrebuje auto.Ale zase cena 250 - 300SKK/ osoba/noc je urcite lakava.

vivere
27. okt 2008

ahojte, mna dostava stale tatranska lomnica... uz od detstva... viem, je to tam znicene, miestami divne, fastfood ako pise maruschka tiez, ale ja tam chcem vidiet stale to, co som tam videla este za minuleho rezimu, ked sme tam boli s rodicmi. bolo zaujimave, ked som tam bola po dvanastich rokoch, ako som si naraz spomenula na to, co sa kde nachadza a ako sa tam dostaenme 🙂

inak mna tent rok chytila jasna a demanovska dolina... 😉

danu
24. júl 2009

tamia • 1d • Dnes o 13:43
Ahoj,

chceli by sme ísť na predlžený víkend do Tatier s 2,5 ročným dieťaťom. Neviete mi náhodou poradiť nejakú dobrú oblasť kde sa dá všade lahko dostať /lanovky a pod./. Nechcela by som s nou absolvovať nejaké túry.Nemusía to byť Vysoké Tatry. Proste by som chcela nejakú zaujímavú oblasť, kde bude niečo pekné aj pre malú.
Dakujem za tipy!

tamia • 1d • Dnes o 13:45
chceli by sme navštíviť nejaký ten hrad /nie spišský/ a ešte niečo zaujímavé v prírode / napr. nejaký skanzen, vodopády.../

nicolkarin
24. júl 2009

Ahojte, my chodime s detmi do hotela Slovan v Tatranskej Lomnici, je tam detsky kutik, bazen, sauna, masaze a super strava. Este pokukavame po hoteli Titris, je podobneho vybavenia a viem ze Grandhotel Praha ma tieto dva tyzdne super akcie pre deti.

ikke
2. jan 2010

lucia.i • Dnes o 16:06
Planujeme zimnu dovolenku v Tatrach.
Ubytovat by sme sa chceli na Strbskom Plese pripadne niekde v okoli.
Hladame ubytovanie pre 2 dospele osoby + 1 dieta (6 rokov).
Poradte dobre ubytovanie.
Zatial rozmyslame nad:
hotel-crocus
ingrid
hotelnezabudka
penzionpleso

Mate priamu skusenost s niektorou s uvedenych variant?
Budem vdacna za kazdu radu, alebo informaciu

maruschka
2. jan 2010

lucia, minulý rok sme boli dva krát v Tatrách. Ubytovanie sme mali v Starom Smokovci a tam bolo naozaj krásne-ešte také pôvodné penzióny, skrátka bolo to pekné-a vlakom sme každý deň cestovali buď do Lomnice alebo na Štrbské, podľa toho, kam sme išli na túru..

Na Štrbskom plese sa nám nepáčilo, lebo tam stavajú nové budovy a tak tam v jednom kuse chodili s bágrami, tatrovkami, z ktorých všade opadávalo blato, bol tam rachot, žeriavy, atď...Jasné je, že aj tak je celý deň človek na túre a do hotela sa vráti až večer, ale predsa len sme boli radi, že máme pokojný penzión vo Smokovci..

Na Štrbskom plese sa nám páčilo až trocha ďalej od centra-teda až od Fisu, lebo tam už bol pokoj, príroda. Neviem, kde sa nachádzujú tie penzióny, o ktorých píšeš, ale pozri si na mape, či to nie je blízko centra, aby si nebola sklamaná..

maruschka
2. jan 2010

penzión Pleso-je hneď nad tou stavbou, kde sú tie obrovské žeriavy a tatrovky..Pred penziónom je veľké parkovisko, kde je veľmi veľký pohyb turistov a parkujú tam autobusy. Takže to nie je veľmi pokojné miesto.Ale penzión je pekný-na ich webovej stránke, v skutočnosti sa mi až taký vymaľovaný nezdal byť..Ale výhoda je, že je asi tak najbližšie k vlekom na Solisko...Ostatné penzióny som si iba tak pozerala a približne by som aj vedela, kde sa tam nachádzajú, ale nejaké referencie podať neviem..

lucia.i
2. jan 2010

Takze pozerala som to na mape.
Hotel Nezabudka sme vyradili z vyberu su velmi daleko aj od stanice zubacky - problematicka doprava.
Rovnako asi aj penzion Pleso, chceme tichsiu polohu, velky ruch nie je dobry.
Zatial som skusila napisat do penzionu Ingrid, v cenniku ma zaujala 1 noc zdarma pri tyzdennom pobyte, tak ma zaujima ako to funguje v praxi.
Telefonovala som aj do hotela Crocus, volnych izieb vraj maju zatial dost, nemaju vsak ziadne cenove zvyhodnenie pri tyzdennom pobyte. 😒

majulcek
2. jan 2010

my sme stravili min rok v tatranskej lomnici hotel slovan bonbon 😉 ono zalezi kolko chcete do takej dovolenky investovat,co ocakavate od ubytovania,okolia...ci prechadzky,ci lyzovanie... 😉

lucia.i
4. jan 2010

Dakujem za vsetky rady, nakoniec sme si zarezervovali tyzdenny pobyt v penzione Ingrid.
Aj ked by bolo prijemne byt priamo na Strbskom Plese, cenovo vyhodnejsie sa nam zdalo ubytovanie v Tatranskej Strbe. Cenu mame 41 EUR za 3 osoby na jednu noc. Dufam, ze budeme spokojni 🙂

lucia.i
4. jan 2010

Neviete nahodou kolko stoji listok zubackou z Tatranskej Strby na Strbske Pleso?

mima1
12. feb 2010

ahojte. nema niekto dobre ubytko trosku pre narocnych nie hotel? v nizkych tatrach. najlepsie apartmany alebo penzion? nieco blizke okolie tatralandie liptovskeho mikulasa, demänova? 🙂

gio
12. feb 2010

www.sanktjohann.sk je to v Liptovskom Jane 🙂

jankasz
5. aug 2011

Ahojte nevie mi niekto poradit,kto ma skusenosti s pocasim v tatrach...kedy je najvhodnejsia dovolenka v tatrach jul alebo august? 😉 chceme ist s detmi tak na 2 tyzdne,tak preto sa pytam...

gabis28
9. aug 2011

Ahojte! My chodíme stále do Vily Heleny v Tatranskej Lomnici - nám sa tam veľmi páči, mám dvoch synov, tak bývame v apartmáne, majú tam kuchynku(vlastne dve) a chlapci sú náročný na jedenie(jeden nechce to a druhý zas niečo iné), takže ja im tam niečo narýchlo navarím a majú aj spoločenskú miestnosť, kde hrávame stolný tenis(pin-pong). Predtým sme v Tatrách bývali aj na iných miestach, aj v Novej Lesnej, aj na Štrbskom Plese, ale toto sa nám najviac páči a už by som inde ani nešla. Prajem príjemnú dovolenku 🙂 A najvhodnejší čas v tatrách? Boli sme aj na jar, aj v lete, aj na jeseň... deti dobre zvládali každé počasie, len ja som na jeseň dostala takú hroznú angínu, že som sa z nej musela mesiac liečiť. Hlavne zober teplé oblečenie(ja aj v lete beriem so sebou pre istotu pančuchy, tielka - raz sme zažili takú zimu, že už som pripravená)

bambulkabambulkova
26. nov 2011

poznate dake super baliky welnes ??

zuzuaa
23. feb 2014

@danu Nova Lesna,priamo v obci detske ihrisko,elektricka-auto mozte nechat a ist po tatrach elektrickou-Smokovec je vzdialeny 2km,Tatr.Lomnica,Strbske pleso,Poprad .Kupanie v dedine-je to vlastne tatranska osada.Tatry ponukaju vela mozosti,to je na dlho.Noc cena od rocneho obdobia 10-11eur.Skus Penzion pod Tatrami-velmi pekny su tam apartmany,ale majitel ti zasle aj fotky samostatnych izieb.Ciste a pekne s vlastnou kupelnou,moznostou sa stravovat.

karollka21
23. feb 2014

@jankasz janka, ako rodena tatranka odporucam jednoznacne august - september, jul zvykne byt nestaly a viac prsi (i ked pri tychto kolapsoch pocasia v poslednom obdobi je moja rad viac nez trufala ;) )

zuzuaa
1. mar 2014

@yanikovamamina Skus velmi pekny a cisty penzion Penzion pod tatrami-nachadza sa v osade Nova Lesna,vsade mas pristup po celych Tatrach-zda sa mi cena 11eur .Cislo na majitela 0948 100 418.Posle ti aj ostatne fotky k penzionu.Potom mi daj vediet ako sa ti tam pacilo.pekny vecer.