Poznáte pekné a lacné ubytovanie v Tatrách?

yanikovamamina
6. apr 2008

Viete mi poradit pekne a cenovo pristupne ubytovanie vo Vysokych Tatrach? Potrebujeme aspon ranajky. Pozerala som na nete, ale uz ma boli hlava z tolkych hotelov a penzionov a este k tomu vela ich nema ceny a ine pre mna dolezite info, tak im treba telefonovat. Dakujem!!!!! 😉

1tomasko
13. júl 2014

@rickywww penzionpohoda.sk

1tomasko
13. júl 2014

www.penzionpohoda.sk pekne prostredie dobra cena atrakcie pre deti kupanie vo vyhrievanom bazene a len 10 min. vlacikom do tatier a to vsetko bez doplatku cize v cene ubytovania s moznostou ranajok

jsva
13. júl 2014

skús si pozrieť cez skvelazlava.sk, my ako hotel vyuzivame tieto sluzby a nasi klienti su velmi spokojny, jedna sa vacsinou o trojdnove pobyty / dve noci.

j_ank_a
20. júl 2014

@1tomasko aka je cena za noc prosim? nemaju to tam napisame...

vianne
20. júl 2014

ahoj, my chodime do Belinu...maju izbicky aj apartmany, aleje to bez stravy. su tam vybavene kuchynky...ale hrlavne nadherna zahrada, s detskym kutikom, ihriskom na basketbal, posedenim s grilom..majitelia velmi prijemny, my tam chodime s malym od 1 roka--- belin.sk

viera84
20. júl 2014

Ja odporucam apartmanylomnica.sk je to vo Velkej Lomnici. Cena tam je za cely apartman nie na osobu. V tomto apartmanovom dome sa nachadza aj www.apartmanalex.sk kde sa da dohodnut aj 40-50% zlava. Tiez je cena za cely apartman/noc ci budete 2 alebo 4 osoby. Da sa priobjednat aj strava (ranajky, nie som si ista teraz ci aj vecere). Blizko je koliba aj potraviny. Viac info na strankach.

1tomasko
20. júl 2014

www.penzionpohoda.sk cena za ubytovanie je od 10 eur je to super

1tomasko
20. júl 2014
1tomasko
20. júl 2014

@j_ank_a cena za ubytovanie je od 10 eur zalezi aky dlhy je pobyt

j_ank_a
20. júl 2014

a viete mi odporucit nejake krasne miesto na turistiku, kde je naozaj nadherny vyhlad a kde sa oplati ist? popripade aj nejaky welness v okoly alebo jaskynu

1tomasko
21. júl 2014

@j_ank_a od penzionu pohoda je len 8 min. vlacikom do tatranskej lomnice a odtial sa dostanete lanovkou na skalnate pleso a lomnicky stit elektrickou do smokovca a na strbske pleso a v taranskej kotline je velka jaskyna .Proste vsetko je v blizkosti akvapark 7 minut od penzionu v poprade a termalne kupalisko vo vrbove. ranajky su tam vydatne len za 3 eura

j_ank_a
21. júl 2014

@1tomasko dik za info... zavolam si tam, a uvidim... nasla som vela penzionov kde mali ceny od 10e a nakoniec, koli tomu, ze sme len dvaja, a ze ideme len na 3-4 noci sa cena vysplhala nad 20e.. tu to urcite nebude inak.. ved uvidim..

tomix
8. aug 2014

vo vysokych tatrach sme posledne boli v apartmane ... v panorame, bolo super, len trocha teplo 🙂 http://www.apartmanypanorama.sk/

V nizkych chodievame do Ski-Sun, je tam super, lebo je to priamo v Demanovskej doline ... http://www.jasna-ubytovanie.sk/ski-sun-apartman...

wicka5
8. aug 2014

poradte nám prosím nejaké lacné ubytovanie blízko Štbrského plesa. aj do správy. Dakujem 🙂

sue983
12. aug 2014

skúste pozrieť na www.1-2-3-ubytovanie.sk.ja som hľadala tam a sú tam fakt dobré ceny ubytovania už od 6€na noc.my ideme teraz do privátu na 4dni aj s deťmi a ubytovanie nás vyjde na 66€ pre 5tich.treba len popozerať.len horšie je že počasie sa nám nejako pokazilo.:(

melinda90
25. aug 2014
Používateľ melinda90 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od melinda90.
9157247187
24. apr 2015

Baby a toto povedzme? Čo vravíte? Chcelo by to dajaký relax už konečne 😔 http://hotelslovan.sk/dovolenka-v-tatrach-s-det...

majaxy
24. apr 2015

A Krpačovo? Viete dať typ?

rena40
24. apr 2015

@majaxy
hotel Polianka 🙂

majaxy
24. apr 2015

@rena40 to je ta ubytovna čo volakedy bola?

rena40
24. apr 2015

@majaxy
/www.polianka.sk/ ...boli sme tam síce už dávnejšie - dúfam,že sa nepokazili 🙂

sikina90
27. máj 2015

Dobrý deň. Mám na bas všetkých prosbu. Viete mi poradiť chatku vo vysokých tatrach pre dve osoby?? Také súkromie by sme chceli. Niečo na spôsob ako sú chatky jasna v nízkych tatrach. Ďakujem za odpoveď 🙂 🙂

peter1212
11. aug 2015

Skúste Hotel Hviezdoslav v Kežmarku. Naozaj kvalitné služby, výborné skúsenosti 🙂 http://www.hotelhviezdoslav.sk 😉

peter1212
13. aug 2015

V širšom okolí Tatier určite odporúčam Hviezdoslav v Kežmarku - skvelé služby, pekné prostredie, krásny výhľad - 10/10 http://www.hotelhviezdoslav.sk/

apartmanc12
18. feb 2016

Zdravím Vás my ponúkame prijemný apartmán vo Veľkej Lomnici s výhľadom na Tatry, Cena za noc pre 4 osoby je 60€-70€. Najdôležitejšie je že máme celý rok zľavy: napríklad 5 plus 2 noci zadarmo pre všetkých hostí, venujeme sa Tatrám pripravujeme informácie ktoré potrebujú aby sa pohodlne dostali do Tatier za dobrú cenu. A poznajú nás ako známy Apartmán C12.

Matej Ištván
www.apartmanlomnicac12.sk

janaliptak
18. apr 2016

Ahojte, ja odporúčam hľadať ubytko v Tatrách cez portál http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/ mne sa to už viackrát vyplatilo, hlavne minulý rok, kedy sme s priateľom našli výborný hotel vďaka tomu portálu. keby ste niekto potrebovali konkrétne poradiť, napíšte mi a rada odpíšem, poradím 😉

heronka22
18. apr 2016

ak by ste hľadali apartmán v Tatranskej Lomnici, priamo v centre mám na prenájom 2 apartmány za veľmi dobrú cenu 😉

sara2830
25. júl 2016

Ahojte,poraďte nejaké kupko v okolí Popradu 🙂 niečo obycajne (lacné) aquacity nemá teraz zľavy a ten golfthermal či ako sa to volá je tiež predražený.... vďaka.

kvetinka988
9. aug 2016

Ahojte, akurat znamy zacal ponukat ubytovanie Tatranske Zruby, hned pri Novom Smokovci, cena je velmi ok a v apartmane mozte byt az 8 ludi, t.j aj dve rodiny, pekne nove a lacne, ak by bol zaujem kludne piste poslem kontakt

krprtka
14. aug 2016

Ahojte,ponukame ubytovanie v Liptovskom Jane v apartmane v blizkosti pramena Kada. K dispozicii izba s manz.postelou+2 plnohodnotne lozka ako pristelky. Kupelna, kuchynka. Cena velmi priazniva. Okolie ako stvorene pre rodinu s detmi. Viac info v pripade zaujmu🙂Tesime sa na Vas🙂