Pozor na leteckú spoločnosť Air Slovakia

tinni
17. júl 2008

http://noviny.joj.sk/z-domova/17-7-2008/clanok/...

Ja osobne som s nimi letela cez kancelariu Satur v polovici juna.
To lietadlo bolo katastroficke, ked som nastupila, doslo mi az zle... V takomto starom lietadle som fakt este nikdy pred tym neletela...
Ked sme dosli do nasho hotela, cakali sme na izbu a dala som sa do reci s pani, ktora cakala na Check-out, letela tiez s Air Slovakia, vravela, ze ked odlietali z BA, leteli cca hodinu a pre poruchu motora sa museli vratit, lietadlo im dali nakoniec uplne ine...

Ide o malu spolocnost, ktora ma dokopy zamestnanych cca 300 ludi a asi dve lietadla, povedala by som, ze ich kupili ako vyradene a dali ich nejak dokopy.

monkula
17. júl 2008

Vďaka za varovanie Tinni, ešte že idem na dovču autom 😅 😅

danulik
17. júl 2008

suhlasim, maju hrozne lietadla.. v horsom, starsom a smradlavejsom som nikdy neletela 😒 leteli sme s nimi minuly rok a sme si robili srandu, ze aha aky veteran a to bolo to nase 😀

emjee
17. júl 2008

mna by len zaujimalo, co urobis pri rezervacii resp. plateni zajazdu v cestovke - pytas sa s kym lietaju? lebo ja mam skusenost, ze pomaly ani tuto otazku nevedia zodpovedat a s kym letis sa dozvies mozno dva dni pred odletom (v tom horsom pripade priamo na letisku)

elise
17. júl 2008

a dá sa vôbec vybrať letecká spoločnosť ked si kúpime zájazd? asi o tom rozhoduje iba cestovka 😒
je to hrozné hned som si to prečítala, ja by som sa tiež bála 😒

tinni
autor
17. júl 2008

no ja som pri plateni zajazdu bola informovana, ze pojdeme Sky Europe, no nebolo to tak...

mywiel
17. júl 2008

Pamatate si na Skyeurope ked zacinal? Tiez mali len male lietadla najprv a vsetko v nich hrkotalo az som sa bala a teraz ich uz vyradili a maju len velke nastastie a v dobrom stave. Ja som lietala aj tak kedze som nemala na vyber, lebo neboli ine priame lety, ale dik za varovanie tinni. 😉

emjee
17. júl 2008

tinni ... a cestovka sa vzdy vyhovori, aj ked budes mat na papieri, ze budes letiet s xy a poletis s abc

danulik
17. júl 2008

kazda CK ma zmluvu s niektorou leteckou spolocnostou, takze oni dobre vedia, s kym budeme letiet 😉 ja som bola prekvapena, ze hydrotour ma zmluvu s air slovakia.. sa tvaria, ze neviam aka super cestovka a spolupracuju s najhorsou let. spolocnostou 😖

emjee
17. júl 2008

danulik pokial ma pamat neklame pred dvomi rokmi som letela s hydrotourom a sky

danulik
17. júl 2008

emjee - no ved to sa cudujem, ze preco teraz maju air slovakia 😖

elise
17. júl 2008

danulik ako to ovplyvníš pri kúpe zájazdu ? ked ti bude vyhovovať destinácia aj cena tak neviem si predstaviť že poviem ja nechcem letieť stou spoločnosťou. asi mi povedia aby som si zájazd nekupovala alebo nech sa dopravím sama 😒 emjee má pravdu

tinni
autor
17. júl 2008

s nimi ma aj Satur a Koala, to su tiez dobre cestovky, podla mna je AirSlovakia lacna, prave preto,, ze maju take strasne lietadla... preto s nimi lieta vela cestoviek...

danulik
17. júl 2008

elise - to zial neovplyvnis.. alebo si treba vybrat nejaku rakusku alebo nemecku CK, tam menej riskujes 😉

elise
17. júl 2008

my sme leteli do tunisu v 98 tunis airom a mali sme letieť s nicky laudom 😒 tunis air tiež hrôza ☹ 😠

emjee
17. júl 2008

druha vec je, ze nasinec ocakava, ze ho zajazd vyjde povedzme na 15-20 litrikov se vsim vsudy (a podla moznosti all inclusive) - na hoteloch sa usetrit neda, na kerozine, ci na ktory ony to lieta tiez nie, tak setria na lietadlach a obcerstveni, inak by sa do tej sumy nezmestili

tinni
autor
17. júl 2008

emjee, tak nas vysiel zajazd vyse 60tisic, hotel bol vynikajuci, ale od lietadla som cakala viac

norik1
17. júl 2008

Nas take nieco cakalo pri odlete z Egypta dva roky dozadu. Cakali sme krojovaneho vtacika (Air Slovakia) a namiesto toho tam stalo rozhegane nieco, co pamätalo este Leninove detstvo - Tupolev 154 M a navyse bulharskej narodnosti... poviem vam, lepsi let som ale nezazila - ten pilot vzlietal a pristaval tak, ze sme o tom ani nevedeli, ziaden tlak v usiach, nic... Zato ten z Air Slovakia pristaval ako po schodoch a väcsina cestujucich bola pri pristati znacne biela... Vraj museli narychlo pre nas poslat ine lietadlo, lebo AS letelo s premierom niekam pa...a potom vyslo najavo ze malo poruchu. Nam vsak nahlou vymenou lietadla predlzili dovolenku o 20 hodin 😀

emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinni
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinni
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinni
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinni
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sirinka
17. júl 2008

my sme teraz tiez leteli s air slovakia...tam nam meskal let hodinu a naspat 5 hodin, ale nastatsie sme o tom vedeli skor a stravili sme ich v hoteli...inac bolo lietadlo na chartrovy let ok, aj personal mili. bulharske lietadla su teda v ovela horsom stave 😖 akurat ze ti nasi nezvladaju oragnizaciu a nacasovanie...

mirka414
17. júl 2008

emjje a teba kto zmazal 😀 😀 neodbocuj od temy,nepoznas to...

emjee
17. júl 2008

ja 😀 pravidla platia aj pre adminov

mirka414
17. júl 2008

to si sa zmazala sama 😀 😀 ??je mi to len smiesne uz nebudem odbocovat,slubujem...

emjee
17. júl 2008

ano

yuya
17. júl 2008

aj my sme boli pred 3 týždňami na Rhodose a leteli sme s Air Slovakia. cestou tam meškanie 2 hodiny, cestou späť - porucha na lietadle (ešte sa stalo vraj na Sk - prasknuté sklo), tak sme čakali na ďalšie lietadlo - 7 hodín navyše !!! našťastie to bolo cez noc - našťastie preto, lebo to malá celé prespala v kočíku. Zato my sme sa celú noc prechádzali, lebo akonáhle sme driemali na tých super moderných kovových stoličkách za chodu klímy, hneď nám bola zima - brrr a v lete 😀 . vraj cestovka to vedela a aj tak nás nahnali do tej chladnej letištnej haly (ale to sme sa dozvedeli až potom...) uff. a môj starký len odratúval - už by sme boli aj autom z chorvátska dávno doma - celý presun domov trval 12 hodín !!!