Predĺžený víkend na Slovensku

eliska1309
8. apr 2015

Ahojte maminky. Poradte nejaky predlzeny vikend na letne prazdniny. Syncek bude mat 1rok a 8 mesiacov v july. Niekde k vode ale nie na opacny konoec Slovenska kde by sme cestovali 6 hodin kedze sme z prievidzkeho okresu. A nie moc drahu destinaciu. Dakujem Eliska

bonaqa2013
8. apr 2015

S takým malým asi termálne kúpaliská....
Rajec. Teplice - kúpalisko Veronika aj Turč. Teplice sú super. Nemáme na zahr. dovolenku tak s deťmi chodíme len po kúpaliskách.
my sme spokojní aj na kúpalisku Žilina.

nastafa155
8. apr 2015

Ahoj, ja uvazuje, ze pojdem teraz 18. aprila do wellnessu hotela Patince s 1 rocnym mrnuzkom. Je tam Jarna skolka plavania s pani Zemanovou. Akurat som sa pytala mamiciek, ci tam uz boli a ako sa im to pacilo. 🙂

pribinak
8. apr 2015

Štúrovo - kúpalisko Vadas, je tam kupko aj jazero, velmi pekny chatových areál, to by sa Vám mohlo pozdávať

drobecbobo
8. apr 2015

@bonaqa2013 Aj my sme boli minulý rok v Turčianskych Tepliciach a veľmi sa nám tam páčilo. Super bolo aj v Bešeňovej, ale je to tam určite drahšie. V porovnaní s dovolenkou v zahraničí, pri mori, to ale vychádza, ak sa tam rodina zdrží 5 dní ako my, cenovo takmer rovnako.
@eliska1309 ako som písala vyššie, Turčianske Teplice, je tam krásne, pokojné prostredie. So synom, vo veku toho Tvojho, sme už však boli aj pri mori. Mal presne rok a pol a zvládal to úplne ukážkovo, nielen čo sa cesty týka, ale aj celého pobytu.

bonaqa2013
8. apr 2015

@drobecbobo my máme viac deti - 4, ale posledná má zdravotné problémy, takže my nechodíme nikde ďaleko, len tak 50 km a večer domov spať. Nechceme ju nechávať doma, chodí s nami, aj keď niekedy ľudia po nás pozerajú ako po príšerách....

drobecbobo
8. apr 2015

@bonaqa2013 Neber ohľad na ľudí, aj keď rozumiem, človeka zamrzí, že nedokážu pochopiť to, čo nepoznajú, alebo nemajú doma...možno potom by to vnímali inak. Hlavne nech majú deti, a potom z ich radosti vyplynie aj tá Vaša, radosť. V okolí Tvojho bydliska do 50 km nemám skúsenosti, snáď poradí niekto, kto tam osobne bol. Užite si dovolenku, nech vyjde počasie.