Prvá dovolenka pri mori s dvojročným dieťaťom

ivky
23. mar 2017

Ahojte, toto leto by sme chceli ist prvy krat k moru s nasim krpcekom. Bude mat v lete 2rocky. Vybrali sme Bulharsko nakolko sa tam lieta z Popradu a ten mame za rohom, cize sa vyhneme dlhemu cestovaniu na letisko. Mate niekto skusenosti, resp.tipy kde presnejsie je to tam vhodne s krpadlom, popripade aj dake nazvy hotelov/rezortov kde ste boli a pacilo sa vam 🙏 Dakujem vopred 👍

janinah
23. mar 2017

a kam presne sa lieta z PP?

katarina644
23. mar 2017

@ivky ahoj s desatmesacnou dcerou sme boli lietadlom na malorke, a bolo fakt fantasticky.

moni73
23. mar 2017

@ivky bulharsko - sunset resort. Pre deti je lepsia piesocna plaz. V chorvatsku omiš.

hettinka
23. mar 2017

@ivky kompelx Solaris, ale to je dosť hlučné a s 16-mesačným sme boli v hoteli Corinthia na Krku, ale autom. S 2-ročnou v hoteli Medena pri Trogire.

Z Popradu sa lieta aj do Albánska, tam sme boli minulý rok, pieskové krásne pláže, kľud, plytké more, pre deti ideálne.

ivky
autor
23. mar 2017

Jooj preco som napisala Chorvatsko??? BULHARSKO ....rozmyslali sme o BULHARSKU

zviz
23. mar 2017

My sme boli v hoteli Pinija v Petrcane s vtedy 2,5 rocnou dcerou a velmi sa nam pacilo. Teraz tam ideme zasa, uz aj s rocnym syncekom 😊.

mamicka1313
23. mar 2017

Ahojte. Keby potrebujete poradiť s dovolenku, mozete sa na mna obratit. Robim pre nemecku cestovku www.ullmann-reisen.cz, mozem Vám vyhladat akukolvek dovolenku - letecku alebo s vlastnou dopravou. Lacnejsiu a kvalitnejsiu 🙂 zuzana

hettinka
23. mar 2017

@zviz toto zvažujeme tento rok, ale už z teenagermi, dobré to je?

ivky
autor
23. mar 2017

@janinah ....nejde mi opravit chybu ale lieta sa do Bulharska (a nie chorvatska)

ivky
autor
23. mar 2017

@hettinka A do Albanska ste mali priamy let z Popradu?

hettinka
23. mar 2017

@ivky my sme leteli z Bratislavy, ale lieta sa aj z Popradu
z BA to bolo veľmi rýchlo, niečo vyše hodinky letu

katrinka8
24. mar 2017

@hettinka - a cez koho ste išli? 🙂

hettinka
24. mar 2017

@katrinka8 my cez globtour ...
ale z Popradu lieta www.albaniatravel.sk , no nemám s nimi skúsenosti

maruskahurnanska
24. mar 2017

Ja som bola s dvojročnou dcerou letecky v Primorsku. Penzion s ranajkami, pocas dna sme sa stravovali na plazi alebo v meste. Piesocne plaze, blizko do penzionu, co bola vyhoda, pretoze sme cez obed chodili spavat na izbu. Uplna pohoda.

ivky
autor
24. mar 2017

@maruskahurnanska to znie fajn. Aj si pamatas nazov penzionu?

maruskahurnanska
25. mar 2017

Penzion Mišo v Primorsku. Primorsko je dobre v tom, ze su tam 2 plaze, juzna-kludnejsia,plytsia a severna-vacsie vlny,hlbsia voda....Boli sme cez Dolv3x, ale je to uz 9 rokov. Pred 2 rokmi sme boli v Primorsku zas, uz v inom penzione a mozem potvrdit, ze je este krajsie, upravenejsie ako vtedy, pred rokmi.

maruskahurnanska
25. mar 2017

Boli sme cez Solvex.

ivky
autor
25. mar 2017

@maruskahurnanska Dik za info, so solvexom prave komunikujem ;)

jankaba1
26. mar 2017

Ja som bola z 18m dcerkou v Egypte, urcite odporucam. v Marci🙂

katrinka8
27. mar 2017

@hettinka - ďakujem 🙂