Prvá dovolenka lietadlom k moru - Mallorka

mucinka5512
21. apr 2019

Krásny dobrý večer. Začnem hned z rýchla a stručne. Nikdy som nebola pri mori a nikdy som neletela. Tento rok sme sa rozhodli ze by sme chceli ist na mallorku do spanielska . Prosim ludia viete mi napisat nejaku stranku kde sa daju zohnat lacnejsie letenky? Nechceme ist cez agenturu 🙂 ... alebo nejako mi poradit ako sa to vybavuje a veci ostatne .. dakujem pekne

benit
21. apr 2019

Cez pelikana si vies najst lacne letenky. My sme tak lietali na malorku. Super vyber dovolenky.

renatka100
21. apr 2019

@mucinka5512 uz je celkom neskoro na lacne listky, nahodia to tak v novembri a ceny idu so zaujmom ludi idu ceny hore. My sme tak leteli traja s ryanair aj za sto eur pre vsetkych, ale aj neskoro kupene listky za sesto. Skus pozriet mozno do ciampina pri rime, kde je tiez pekne more su este za lepsie ceny...

majush
21. apr 2019

@mucinka5512 pozrite si zajazd (schvalne pisem, zajazd aj ked hladate len letenku) cez neckermannreisen.sk, predpokladam, ze vam to vyjde menej ako kombinovat si let+ubytovanie vo vlastnej rezii, agentura viacnasobne vyskusana a usetrene tisicky eur (doslova)

benit
21. apr 2019

My sme vsezone nasli super ceny ma malorku. Skus pozriet ake su ceny teraz.

sapetka
21. apr 2019

My sme boli mallorce pred 3r na vlastnu past. Cez fincademallorca sme si objednali fincu s bazenom, pozicali auto a vyletovali sme kade tade. Nepamatam uz kolko nas vysli letenky ale bolo to vsetko dokopy urcite vyhodnejsie cenovo ako cez cestovku

nikpa
21. apr 2019

@mucinka5512 záleží aj kedy chcete ísť, ak mimo hlavnej letnej sezóny trebárs jún alebo september, oplatí sa aj cez cestovku, všetko je vtedy lacnejšie a vybavia to komplet. my sme tak boli viackrát, naposledy Rodos, koncom júna 2 osoby na týždeň komplet strava All inclusive, letenky, 4*hotel 700€

kerstina
21. apr 2019

Ahoj, daj si na FB skupinu tour de svet. Tam najde par tipov na lacne letenky. Letenky si pozri cez napriklad ryanair, wizzair, flylevel. Pripadne cez ten pelikan, ale potom sa preklikni priamo na web leteckej spolocnosti, su tam lacnejsie resp. Pelikan tusim ma nejaky manipulacny poplatok? Ubytovanie cez booking, o nieco lacnejsie sa da zohnat cez airbnb.com. Pripadne este pozri blog Travelhacker, Jana pise vela o lacnom cestovani aj po europe.

kerstina
21. apr 2019

@majush cez sprostredkovatelsku agenturu NIKDY neusetris. Nic. 🙂

majush
22. apr 2019

@kerstina ja pisem svoju skusenost, ked porovnavam slovensku cestovku a ponuku v rakuskej agenture, pri jednej z dovoleniek som usetrila na tom istom 2 tisic eur, a pri vacsine zajazdov mi to vzdy lepsie v rakuskej agenture. pani este nebola pri mori, ani neletela. tak som jej odporucila z mojho pohladu jednoduchsiu cestu. samozrejme moze si ro vsetko sama zmanazovat cez skyscanner a hacktheflight a milion dalsich webov a appiek. ale ak chce ist do hotela, tak cena cez cetovku bude URCITE vyhodnejsia, ako ked si sama rezervuje hotel na priamo. inak cez agenturu si moze rezervovat len ubytovanie napriklad. cestovky maju VZDY lepsie ceny v hoteloch, hlavne zahranicne lebo maju mnozstve rabaty, nakolko pokryvaju vacsi trh

majush
22. apr 2019

@kerstina samozrejme na svojom VZDY a URCITE netrvam, nemam patent na pravdu, bola to reakcia na vase NIKDY. prajem vam vela peknych cestovatelskych zazitkov a autorke otazky, aby si vdaka nasim radam vybrala peknu dovolenku

juliet86
22. apr 2019

vzdy pouzivaj inkognito rezim ked vyhladavas letenky. skus aj priamo cez ryan air a easy jet. laudamotion wizz air a podobne nizkonakladovky. skus sa zbalit do prirucnej batoziny. bud flexibilna casovo a daco najdes. napr na 1.aprila bol super vypredaj kupila som stockholm za 60 eur tam spat. treba sledovat sales. teraz uz je pred sezonou to uz nejaky mega deal nenajdete ak chcete ist v sezone. vseobecne lacnejsie a menej ludo je v maji v juni v spetembri... vela stastia

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj. Ja riešim lacné letenky vždy tu: http://bit.ly/Pelikan-najlacnejšie-letenky a ubytko stále super ponuky nájdem cez toto http://bit.ly/Najvýhodnejšie-Ubytovanie-s-BookingCom